Transformice !

Neferian

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169

Oyunda herkes bir fareyi yönetiyor. Peynirden bir parça alıp eve dönmeye çalışıyorsunuz. Tabii önünüzde çeşitli engeller var ve her yeni roundda oyunculardan biri şaman vazifesi ile görevlendirilip çeşitli şekillerde büyüler yaparak engelleri aşmanıza yardımcı oluyorlar.

Oyuna
BURADAN girebilirsiniz.

Sağda Türkiye bayrağını göreceksin ona tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.
Oyun çok zevkli herkese öneririm.

Son düzenleme:

Neferian

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
Çok zevkli abi tüm sözlükleri arat herkes bağımlılık yapıyor diyor,oyuna gir tekrar orda sen bir faresin ve haritadaki peyniri alıp deliğine geri dönmeye çalışıyorsun biraz uğraş anlıcaksın ve çok seviceksin :)

Neferian

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
oda boş maalesef kimse yok şuan en serverdeyim, /room inci ve ya dh yazın oralar hep dolu olur,beraber oynamaya gelince oyunu zaten beraber oynuyorsunuz bir çok kişi ile beraber peyniri ilk kapıp gitmeye çalışıyoruz ve topladıgınız peynirlere göre ünvan alıp eşya alıyorsunuz bir çok oyunda klan guild diye gecen kabile kurabiliyorsunuz.
bizde ff kabilesi kurup /room favoriforumum da takılabiliriz oyunu biraz oynayın zevkini tadıcaksınız
oyundaki nickim Atmacaoglu bir ara senle konulaşım herhangi bi odada beraber takılırız.

Neferian

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
Az önce OsmanAslan ' la oyundaydık,epey neşeli vakitler geçirdik ama maalesef benım çıkmam gerekti zaten şimdide çıkacağım...Buyrun birkaç ss aldım :

20fb40i.jpg

52431360eh.jpg

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Evet epey zevkliydi. Bütün favoriforumum ailesi oynasak eminim çok daha zevkli vakit geçirebiliriz. Ayrıca oynayamıyorum,diye oynamamazlık yapmayın. Zamanla öğreniliyor.

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Arkadaşlar oynayın Transformice. Çok zevkli. Ben biraz beceriksizim oyunda ama :D Flood yaptım pardon ama konu ölecekti.

Neferian

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
Evet zevkli bir oyun ama ben artık TR'de oynamıyorum EN'deyim sizide oraya beklerim.

_-REZNOV-_

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
119
oyuna bende başladım. favoriforumum odasında neredeyse kimse olmuyor. buradan anlaşıp belirli gün ve saatlerde FF'cular olarak girelim bizde.