Trabzonspor - Molde | UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. Ön Eleme Turu 1. Maçı

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
414110.jpg

Trabzonspor, UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. Ön Eleme Turu 1. maçında güçlü Norveç temsilcisi Molde'yi evinde konuk ediyor.

Medical Park Stadyumu'nda oynanacak karşılaşma 20:30'da başlayacak ve A Spor ekranlarından naklen yayınlanacak.

Karşılaşmayla ilgili yorumlarınızı bu konu altından yazabilirsiniz.

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Bilet fiyatlarını görünce sıkıntı yoktu ama maç saati yaklaşınca stat özlemi vurdu bana.
------

Yani Serkan hazır ama Trondsen veya İsmail hazır değil ha? Apoo sana varya öyle böyle kurulmuyorum. Bu verimli topraklar saçmalığının senin sonun olacağını ne zaman anlayacaksın merak ediyorum.

Son düzenleme:

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
A Spor yerine ATV yayınlasa daha çok izlenirdi. A Spor'un alması ise şaşırttı. Pederle birlikte izleriz artık. :A
------

Gervinho neler yapıyor öyle? @mesmeso :A

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: mesmeso

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Anthony Magamela... Sen bu sporu sevme sebebimsin be adam. Bakasetas bu gece beni felfena yapıyor. Kaleyi gördüğümüz her yerden şut çekmeliyiz.
A Spor yerine ATV yayınlasa daha çok izlenirdi. A Spor'un alması ise şaşırttı. Pederle birlikte izleriz artık. :A
------

Gervinho neler yapıyor öyle? @mesmeso :A
Aşk adam. :D

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Anthony Magamela... Sen bu sporu sevme sebebimsin be adam. Bakasetas bu gece beni felfena yapıyor. Kaleyi gördüğümüz her yerden şut çekmeliyiz.

Aşk adam. :D
Abdullah Avcı, Başakşehir'deki gibi rotasyon yapmamış kadroda. Orta sahası mükemmel olmuş takımın, heyecan veriyor. Seyircili maç izlemeyi de özlemişiz. :A

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Keyif boğay beni. Bu takım bambaşka. Geçen seneyle alakaları yok. Geçen sene şöyle bir 10 dakika oynamadık. Sörloth işini bırakın lig maçına kadar bir forvet alın.
------

Djaniny çok değişik oğlan. Bakasetas gerçek öz evlat sensin. Bu eşleşmeden acayip bir şekilde Derry City eşleşmesi havası alıyorum.

Son düzenleme:

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Moral bozmak yok. İlk resmi maçta sahaya güzel karakter koyduk. Ancaaak bu Flavio'nun gönderilmesinin bir hata olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Lig maçına Kouyate ve forvete Bas Dost yada Cornelius ikilisinden biri çözülmeli. Caner Erkin'in alınması gerektiğini söylemiyorum bile.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Deplasmanda molde alır gibime geliyor umarım yanılırım deplasman golü kalkması Trabzonspor için avantaj