'Tozluyaka'nın Oyuncu Kadrosu Belli Oldu! Diziden İlk Kareler Yayınlandı! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
hihswj1.

FOX'un izleyici ile buluşmaya hazırlanan NTC Medya ve Fatih Aksoy gençlik dizisi 'Tozluyaka'nın oyuncu kadrosu belli oldu.

Yönetmenliğini Semih Bağcı'nın üstlendiği dizinin kadrosunda; Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar, Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahvaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Özgür Foster, Haktan Zavlak, Nebil Sayın, Egemen Almacı, Kadim Yaşar, Duygu Özşen ve Doğa Lara Akkaya yer alıyor.

Senaryosunu Yekta Torun'un kaleme aldığı dizi, iki farkli dünyaya ait gençlerin, aralarındaki sınıf farkına rağmen geliştirdikleri dostlukları ve umutlarını kaybetmeme hikayelerini konu alıyor.

1.jpg

4.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

Tozluyaka, yakında FOX'ta başlıyor!

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,167
Puanı
410
Emre Kınay sezonluk diziler tutmuyor bari yazın şansımı deneyeyim demiş :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Dizinin adı Güneşli Yaka olsa Emre Kınay kombinasyonuyla tutardı ama bilemiyorum. :A

evyapimibira

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132
Puanı
65
Genel hikayesini okudum. Kardeşlerim'in farklı versiyonu. İş mi yok yapacak? hep aynı şeyler.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dolunay Soysert harika gözüküyor, özlemiştim. :bhr: Aynı şekilde Ulvi Kahyaoğlu, Özgür Foster ve Çağla Şimşek de. Bu diziden beklentim yüksek, tanıtımını merakla bekliyorum. :Z