'Tozluyaka' ve 'Senden Daha Güzel' Yeni Gününde Devam Edecek! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
4me51kz.jpg

FOX'un sevilen iki yaz dizisi Tozluyaka ve Senden Daha Güzel, yeni gününde yayın hayatına devam edecek!

Yaz sezonunun en yüksek izlenme oranlarına ulaşan NTC Medya imzalı Tozluyaka, 28 Ağustos Pazar gününden itibaren pazar akşamları izleyici ile buluşmaya devam edecek.

Öte yandan, 'Kusursuz Kiracı'nın yayın hayatına başlaması nedeniyle başrolünde Cemre Baysel ile Burak Çelik'in yer aldığı Senden Daha Güzel ise 3 Eylül Cumartesi gününden itibaren cumartesi akşamları ekrana gelecek.

quok3o3.jpg

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,340
Puanı
860
Yeni diziler gelene kadar idare eder kanalı. Tozluyaka'da pazar olur muhtemelen.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Tozluyaka'm pazar günü de iyi gidecektir. Senden Daha Güzel'im yeni günü uğurlu gelir inşallah. Bol dua ediyorum şimdiden, nazar değmesin size. :bhr: Erkenden gün değiştirmemiz çok daha iyi oldu. Yasak Elma'mın günü değişecek diyen çok oldu Twitter'da yanıldılar.

• Beğendim
Reactions: Angelica

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Tozluyaka'm pazar günü de iyi gidecektir. Senden Daha Güzel'im yeni günü uğurlu gelir inşallah. Bol dua ediyorum şimdiden, nazar değmesin size. :bhr: Erkenden gün değiştirmemiz çok daha iyi oldu. Yasak Elma'mın günü değişecek diyen çok oldu Twitter'da yanıldılar.
SDGye elveda o sıkıcı senaryoyla çok bile sürdü....

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,960
Puanı
1,060
Çok erken bir hamle olmuş ama bir yandan da taşlar yerine oturmadan seyirci kazanılmak istenmesi mantıklı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
1-2 hafta daha normal düzen gidebilirdi ama rakipler gelmeden yer sağlamlaştırma çabasını mantıklı buluyorum. Senden Daha Güzel yazın da 2-3 reyting aldığı için yeni sezonda pek şansı yok ama Yargı ve Teşkilat'ın reyting kaybetme ihtimali yüksek olduğu için Tozluyaka pazar yarışında kendine iyi bir yer edinebilir. Fanları ayılıp bayılmış ama pazartesi günü çok daha iddialı dizilerle karşı karşıya kalmak varken pazar eski dizilerle rekabet etmek her açıdan daha makul.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Her sene yaz dizileri neden kış dizilerinin gününde başlatılır ki? Baştan olacakları günde başlamamaları anlamsız. Her yaz aynı şeyx

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Bakalım ne yapacaklar yeni günlerinde Tozlu yaka izlenir diye düşünüyorum bakalım