'Tolgshow Filtresiz'in Afişi Yayınlandı! | Exxen

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Epq1vvjW8AE99-8

'Tolgshow Filtresiz'in afişi yayınlandı!

Yeni yılda birbirinden iddialı yapımları ile yayına girmeye hazırlanan Exxen platformunda, başarılı komedyen Tolga Çevik'in Fırat Doğu Parlak'ın anlatımı ile sunduğu ve yapımcılığını 25 Film'in üstlendiği skeç & talk show programı 'Tolgshow Filtresiz'in de yer alacağı geçtiğimiz günlerde öğrenilmişti.

Afişi izleyici ile buluşan programa, platformun açılması ile birlikte kullanıcılar erişim sağlayabilecekler.

'Tolgshow Filtresiz' yeni yılda Exxen'de!

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Çok iyi haber. Filtresiz derken sansürsüz yani herhalde :A Fox kıymetini bilmeyip yayından kaldırmıştı. Dijital platformda çok daha iyi olacaktır

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çok iyi haber. Filtresiz derken sansürsüz yani herhalde :A Fox kıymetini bilmeyip yayından kaldırmıştı. Dijital platformda çok daha iyi olacaktır
Filtresiz deyince bende sansürsüz olacağı düşündüm, ki umarım öyledir. :A Sansürlü ise dijital platformda olmasının bir anlamı olmaz.

Reytingleri düşüktü diye hatırlıyorum FOX'ta.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,893
Puanı
360
Filtresiz sansürsüz efsane geri dönüyor.
------

Filtresiz deyince bende sansürsüz olacağı düşündüm, ki umarım öyledir. :A Sansürlü ise dijital platformda olmasının bir anlamı olmaz.

Reytingleri düşüktü diye hatırlıyorum FOX'ta.
Aslında yüksek başladı 5-6 filan ama kanal program ile çok oynadı.

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen ve iyiyken oynamıştı. Hatta onde ki diziden seyirci kayar ya pt 2 deki diziye. Önde ki diziyi de bitirmişti ondan sonraki de tutmamıştı.
FOX arada öyle saçmalıklar yapıyor, yapmaya da devam ediyor şuan. Bu programı kaçırdığı cidden kötü oldu, ama dijitalde izlemek çok keyifli olacak bence. :bhr: Ayrıca reyting sıkıntısı da yok.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,893
Puanı
360
FOX arada öyle saçmalıklar yapıyor, yapmaya da devam ediyor şuan. Bu programı kaçırdığı cidden kötü oldu, ama dijitalde izlemek çok keyifli olacak bence. :bhr: Ayrıca reyting sıkıntısı da yok.
Aynen acaba kaç bölüm olacak o belli değil dimi. Sansürsüz özgür bir program olacak. Acun bu işi biliyor. 😁

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tolga Çevik'in bu gösterisi artık çok baydı, ilk başta çok komikti kabul ama yıllardır aynı şeyler bayıyor ister istemez. Fakat filtresiz olması yeni bir soluk getirebilir. Umarım bol konuklu ve kısa süreli bölümlerden oluşur...