Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@Özgür baksana ne güzel oldular kız tolganın yanında hiç sırıtmıyor :D
Ciddi misin abla ya. :F Bu ikisinin harbiden yakıştığını düşünmek de ilginç. :F Eda Hoca yazdığı için göz atmayı düşünüyordum ama başrollerin bana uyumsuz gelmesi nedeniyle izlemeyeceğim. :D

• İlginç
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Ciddi misin abla ya. :F Bu ikisinin harbiden yakıştığını düşünmek de ilginç. :F Eda Hoca yazdığı için göz atmayı düşünüyordum ama başrollerin bana uyumsuz gelmesi nedeniyle izlemeyeceğim. :D

Ciddiyim tabii ne var ne güzel yakışmışlar çok ilginç bir zevkin var özgür şu uyuma nasıl uyumsuz dersin ya :D çok şey kaçıracaksın o zaman niye izlemedim diyceksin özgür bu kadar iddialıyım diyorum :Dn

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@Özgür baksana ne güzel oldular kız tolganın yanında hiç sırıtmıyor :D

Öğretmen - öğrenci olacak deniliyor, eğer öyle ise normal yaklaşabilirim, ama öyle değilse çok sırıtır bu ikili maalesef abla. :(

Mesela Özcan Deniz ile İrem Helvacıoğlu'nun da arasında tam 18 yaş fark var, ama öyle bir şey olacağını düşünmüyorum.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Öğretmen - öğrenci olacak deniliyor, eğer öyle ise normal yaklaşabilirim, ama öyle değilse çok sırıtır bu ikili maalesef abla. :(

Mesela Özcan Deniz ile İrem Helvacıoğlu'nun da arasında tam 18 yaş fark var, ama öyle bir şey olacağını düşünmüyorum.

Hiçte sırıtmaz kusura bakmayın gayet güzel uyumlu duruyorlar bence :D

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ciddiyim tabii ne var ne güzel yakışmışlar çok ilginç bir zevkin var özgür şu uyuma nasıl uyumsuz dersin ya :D çok şey kaçıracaksın o zaman niye izlemedim diyceksin özgür bu kadar iddialıyım diyorum :Dn
Evet ilginç bir zevkim var. Ayrıca çok şey kaçıracağımı düşünmüyorum. Senin zaten şu zamana kadar yakıştırmadığın ya da olumsuz yorum yaptığın tek bir şey yok ki herkes iyi, herkes yakışıyor, uyumlu falan. :F

Ama bak her mesajımda bence dedim. Benim düşüncem, zevkim bu aksini düşünene saygım vardır ama ortada göz var ne sosyal medyada ne forumda yakıştıran bir allahın kulu yok senden başka. :)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Evet ilginç bir zevkim var. Ayrıca çok şey kaçıracağımı düşünmüyorum. Senin zaten şu zamana kadar yakıştırmadığın ya da olumsuz yorum yaptığın tek bir şey yok ki herkes iyi, herkes yakışıyor, uyumlu falan. :F

Ama bak her mesajımda bence dedim. Benim düşüncem, zevkim bu aksini düşünene saygım vardır ama ortada göz var ne sosyal medyada ne forumda yakıştıran bir allahın kulu yok senden başka. :)

Bende kendi düşüncemi söylüyorum bu bir ikincisi sevmediğim zamanda söylüyorum mesela çatı katı aşk için furkanla ezginin uyumlu olmadığını defalarca yazmış biriyim anlatabildim demek ki beğenmediğimde yazıyormışum dimi..

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bende kendi düşüncemi söylüyorum bu bir ikincisi sevmediğim zamanda söylüyorum mesela çatı katı aşk için furkanla ezginin uyumlu olmadığını defalarca yazmış biriyim anlatabildim demek ki beğenmediğimde yazıyormışum dimi..
Onlar bile bunlardan daha çok yakışıyor mesela. :F

• İlginç
Reactions: Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hadi cnm gerçekten çok ilginç zevkin ya :A
Orada tek sıkıntı Ezgi ve Furkan’ın yakışmaması değil, Deniz’e de demiştim. Nilay ve Furkan daha çok yakışıyor. Bu da Ezgi’nin kötü olduğunu gösteriyor ama aksine Ezgi ve Furkan da iyi.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Onlar bile bunlardan daha çok yakışıyor mesela. :F
Hadi cnm gerçekten çok ilginç zevkin ya :A
Yinemi siz :A
Mesajlarınıza bir göz atayım
Dx8iRloW0AAOC4f.jpg

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Orada tek sıkıntı Ezgi ve Furkan’ın yakışmaması değil, Deniz’e de demiştim. Nilay ve Furkan daha çok yakışıyor. Bu da Ezgi’nin kötü olduğunu gösteriyor ama aksine Ezgi ve Furkan da iyi.

Ezginin oyunculuğu çok iyi ama Furkanla uyumlu olmadılar bende en baştan beri Nilay Furkan olmalı diyorum hatta Banu hocaya da instagramda yazmıştım bunu iyiler ama Nilay Furkan daha iyi ya :D

• Beğendim
Reactions: EmreCan

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Sude Zülal Güler Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Sude Zülal Güler Cengiz Anadolu Lisesi mezunudur.
İlk oyunculuk deneyimini 2013 yılında Çınar isimli dizi ile gerçekleştiren Sude Güler daha sonra Mayıs Kraliçesi, Muhteşem Yüzyıl ve İsimsizler adlı dizilerde rol almıştır.
2001 doğumlu genç oyuncu Sude Zülal Güler Makedonya Üsküp’lüdür ve Üsküp’te dünyaya gelmiştir.

Tolgahanın 18 yaşında baba olduğunu düşünürsek kızı yaşında oluyor durumları.. yakında sevgili diye kundakta bebek verecekler Jönlerin eline 🤣🤣