HBO Togetherness 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1. bölüm

güzeldi özellikle brett ve michelle pierson çiftini sevdim çocuklarıda sevimli ..

alex de renkli bir karakter ama tina ile yanyana gelince sevimsiz oluyorlar ..

diziye devam edeceğim ilk bölüme puanım =7

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x1

Ne yalan söyleyim 28 dakika bitmek bilmedi çok sıkıldım. :(

Dün gece peş peşe 4 bölüm Episodes izlemiştim 28'er dakikadan 112 dakika yapar, yaklaşık 2 saat bir an olsun sıkılmamıştım. Olmayınca olmuyor demek ki, bu dizide sürekli saate baktım. :)

Michelle ve Brett Pierson çifti sex yapamıyorlar, izlerken aklıma Maters of Sex geldi. Bill ve Vivian'ın çalışmasında harika denekler olabilirler. :)

Tuvalet kağıtlarından konfeti saçmalığı neydi hiçbir anlam veremedim. :)

Alex'in Tina'yı düştüğü durmdan kurtarmak için yaptığı maymun takliti güzeldi. :)

Alex çok semapatik, Tina ise güzelliğine rağmen oyunculuğu beş para etmez. :)

Puan vermesem daha iyi, kimseyi etki altında bırakmak istemem. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1

Ne yalan söyleyim 28 dakika bitmek bilmedi çok sıkıldım. :(

Dün gece peş peşe 4 bölüm Episodes izlemiştim 28'er dakikadan 112 dakika yapar, yaklaşık 2 saat bir an olsun sıkılmamıştım. Olmayınca olmuyor demek ki, bu dizide sürekli saate baktım. :)

Michelle ve Brett Pierson çifti sex yapamıyorlar, izlerken aklıma Maters of Sex geldi. Bill ve Vivian'ın çalışmasında harika denekler olabilirler. :)

Tuvalet kağıtlarından konfeti saçmalığı neydi hiçbir anlam veremedim. :)

Alex'in Tina'yı düştüğü durmdan kurtarmak için yaptığı maymun takliti güzeldi. :)

Alex çok semapatik, Tina ise güzelliğine rağmen oyunculuğu beş para etmez. :)

Puan vermesem daha iyi, kimseyi etki altında bırakmak istemem. :)
tvalet kağıdından konfeti olayı sarhoşluğun verdiği bir tepkiydi :) tina terkedilince terkeden vatandaşın evine tuvalet kağıdı fırlatıp güya öç almış oldu :) ben tina yı hiç sevmedim , ama brett ve michelle ilginç karakterler özellikle o yatak olayı ilginçti :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
tvalet kağıdından konfeti olayı sarhoşluğun verdiği bir tepkiydi :) tina terkedilince terkeden vatandaşın evine tuvalet kağıdı fırlatıp güya öç almış oldu :) ben tina yı hiç sevmedim , ama brett ve michelle ilginç karakterler özellikle o yatak olayı ilginçti :)
Episodes dizisine baktınmı? Bunu izleme demiyorum ama öteki dizi bundan çok daha güzel. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
onada bakarım güzelse neden olmasın hem fazla zaman almıyorlar :)
Episodes'in ilk dört bölümünü peş peşe izledim su gibi akıyor, özellikle 4.bölümünü izlemeni isterim muhteşem. :)

Bu gece de son 3 bölümünü izleyip ilk sezonu bitireceğim. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Episodes'in ilk dört bölümünü peş peşe izledim su gibi akıyor, özellikle 4.bölümünü izlemeni isterim muhteşem. :)

Bu gece de son 3 bölümünü izleyip ilk sezonu bitireceğim. :)
foruma girişimizle atılışımız bir oluyor bir sorunmu var ? :))

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x3

Fena değil dizi ama çok iyi olduğunu söylemek zor. Erkeklere ısındım ama kadınlara hayır. Michelle'i sevmiştim ama bu bölüm de ona daha da çok gıcık oldum. :(

İleride diziyle ilgili olumlu görüşler iyice artarsa, Emmy'ye falan aday olursa veya izleyecek başka bu tarz dizim kalmazsa dönerim ama şimdilik açık kapı bırakarak bırakıyorum. :)

6/10