Timuçin Esen Koronavirüse Yakalandı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images.jpeg

Timuçin Esen koronavirüse yakalandı!

'Bodrum Masalı', 'Gülperi', 'Müslüm' gibi yapımlarda yer alan ve şu sıralar 'Hekimoğlu' ile izleyici karşısına çıkan başarılı oyuncu Timuçin Esen'in koronavirüs testi pozitif çıktı ve tedavisinin evinde devam ettiği öğrenildi.

Yayına bir hafta ara veren 'Hekimoğlu' dizisinin çekimlerine 1 hafta ara verildiği, yeni tarihin Timuçin Esen'in sağlık durumuna göre belli olacağı öğrenildi.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Ara haberi gelince tahmin etmiştim yoksa stok bölüm varken durduk yere ara vermezlerdi. Sağlığının iyiye gitmesine sevindim, çok geçmiş olsun. :(

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
reklamda hep kendisi söuylerdi tedbırlı ol diye kendisi yakalnmışi geçmiş olsun

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Artık bu haberlere şaşıramaz olduk çünkü çevremizde de bir çok kişi yakalanmış durumda.
Geçmiş olsun

• Beğendim

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
aa çok üzüldüm geçmiş olsun. Tez zamanda iyileşir umarım.

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ara haberi gelince tahmin etmiştim yoksa stok bölüm varken durduk yere ara vermezlerdi. Sağlığının iyiye gitmesine sevindim, çok geçmiş olsun. :(
Hiç kimse de sorun yok diyorlardı Birsen Altuntaş olmasa bilemeyeceğiz virüs olduğunu adamın geçmiş olsun.

• Beğendim
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Belliydi birinde olduğu yoksa dizi durup dururken ara vermezdi. Dizinin çok bilmiş admini de millete akıl veriyordu. Geçmiş olsun Timuçin beye. Umarım en kısa sürede normale döner.

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Belliydi birinde olduğu yoksa dizi durup dururken ara vermezdi. Dizinin çok bilmiş admini de millete akıl veriyordu. Geçmiş olsun Timuçin beye. Umarım en kısa sürede normale döner.
Millete akıl vermiyordu senin gibi final olacak diyen komploculara her şey yolunda diyordu sadece. :A Belki yapımcı duyulmamasını istemiştir ve admin de kendi kafasına göre başrolümüz korona oldu diyemez. Adam birkaç güne iyileşir ve çekimler yeniden başlar lütfen artık sakin ol. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Millete akıl vermiyordu senin gibi final olacak diyen komploculara her şey yolunda diyordu sadece. :A Belki yapımcı duyulmamasını istemiştir ve admin de kendi kafasına göre başrolümüz korona oldu diyemez. Adam birkaç güne iyileşir ve çekimler yeniden başlar lütfen artık sakin ol. :A
Diziyi ve oyuncuyu seviyor olabilirsin lakin kaptırma kendini bu kadar

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
Ailesinde çıkmış sonra kendi de yaptırmış test ondan pozitif çıkmış ayrıca tedbirli insan da yakalanabilir.
demekkı tedbirini alamamış..yada aileside alamamış..tedbir alanlarda nasıl yakalanıyorsa oda muamma .ben yakalanmıyom alaha şukur..dediğin olabilir de