Tims Productions'dan Meryem Uzerli Açıklaması

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
emir in yolu ile my yi karşılaştırmak ha :eek: hala kayıp ın fevkaledenin fevkinde bölümünün şokuna veriyorum ben bu hareketini :)

senaryo farklı oyuncular farklı :) dizi ne zaman başladı 1520 de adı ne MUHTEŞEM YÜZYIL :) yüzyıl kelimesinin manası ne 100 sene 1520+100=1620 yani dizinin bitmemesi nromal :) afk gibi dizinin afişindeki iki ana kakrakter ve daha da önemlisi diziye adını veren bir karakter dizinin senaryosu bitti diye kaçıp gitmiyor diziden :)
Neyse gelecek sezon görürüz MY'ınıda KY'unuda. :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,973
Puanı
1,061
Neyse gelecek sezon görürüz MY'ınıda KY'unuda. :X
görüşelim benim istediğim şey oldu başından beri dizi 1520 de başladı 1650 de bitecek keşke arada 1566 dan 1605 e atlamasalar da diğerlerini de izlesek :) my nin konusu sabit kafadan konu üretmeden uzatmadan gidiyor yani :) diğer diziler gibi değil :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,973
Puanı
1,061
bu arada siz neye taktınız anlamadım ben my yi her türlü izlerim demişim devam ederse zaten karakterlerin hepsi değişecek belli diğer dizlerle mi karıştırdınız karakter kıyımı yapıp da para için uzatsın tims (b) @Forumdash @dizi kolik @mrt-06

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,973
Puanı
1,061

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
bilmem sanki ben bi laf demişim de sözümden dönmüşüm gibi bir dalga yaratılmış ya da my dalga geçilen dizilerin konumuna düşmüş gibi konuşulmuş :)

bence bergüzar olabilir yeni sezonda iş yapacaksa ya da birce akalaya :)

Birce Küçük Ağa'da zaten. Bergüzar da bence biraz dinlenir

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
bu arada siz neye taktınız anlamadım ben my yi her türlü izlerim demişim devam ederse zaten karakterlerin hepsi değişecek belli diğer dizlerle mi karıştırdınız karakter kıyımı yapıp da para için uzatsın tims (b) @Forumdash @dizi kolik @mrt-06
Para için uzatılıyor ya zaten. Mart'tan Haziran'a alınmıştı final kararı, şimdide bitmeyecek devam edecek haberi çıktı. Çarşamba yayınlanan dizilerin kaderlerinden midir, yapımcıda mıdır bilemiyorum ama aynı haberleri Yaprak Dökümü'nden de hatırlıyorum. @Forumdash :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,973
Puanı
1,061
Para için uzatılıyor ya zaten. Mart'tan Haziran'a alınmıştı final kararı, şimdide bitmeyecek devam edecek haberi çıktı. Çarşamba yayınlanan dizilerin kaderlerinden midir, yapımcıda mıdır bilemiyorum ama aynı haberleri Yaprak Dökümü'nden de hatırlıyorum. @Forumdash :X

46 yıllık taht süresi böl 4e her sene 11.5 yıl gayet makul :) ayrıca yaprak dökümü 150 sayfalık romandı senaryosu 1.5 yılda bitti sonra kitaptan başka bir noktaya gittiler :) my de senaryo bitmedi emir in yolu vb. diziler senaryosu bittiği belli dizilerdi :)

bu çekecekleri dizi komple başka bir dizi oalcak bir de farkındaysan :) my nin uzantsı olmuyor :)

bilmiyordum daha iyisini bulmalıydı :(

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
46 yıllık taht süresi böl 4e her sene 11.5 yıl gayet makul :) ayrıca yaprak dökümü 150 sayfalık romandı senaryosu 1.5 yılda bitti sonra kitaptan başka bir noktaya gittiler :) my de senaryo bitmedi emir in yolu vb. diziler senaryosu bittiği belli dizilerdi :)

bu çekecekleri dizi komple başka bir dizi oalcak bir de farkındaysan :) my nin uzantsı olmuyor :)

bilmiyordum daha iyisini bulmalıydı :(

Sarp Levendoğlu ile oynayacak

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Hadi içimde kalmasın benim Kösem Sultan adayım da birçoğunuzun tahmin edebileceği gibi Tuba Büyüküstün Sultan rolüne çok yakışır :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

MYK diye niye bahsediliyor o zaman?(b)

Eğer yeni diziyse ismi değişsin. O zaman bir şey demem. ;)

Ayrıca AFK senaryo anlamında 3. sezonunda da oyuncular diziden ayrılmasaydı hala devam edebilecek boyuttaydı. Maalesef yapımcı Tims gibi Ocak ayında değil Haziran ayında karar verdiği için yollara düştü. Yoksa dizi 3. sezonunda da aynı reytinglerle tam gaz devam ederdi. (Sezon finali ve önceki 2 bölümü saymıyorum.) :)