Timo Werner Resmen Chelsea'de!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1592474983991.png

Leipzig'in başarılı oyuncusu Timo Werner, Chelsea'de!

Daha önce Ajax'tan Hakim Ziyech ile anlaşan Frank Lampard'ın çalıştığı Londra ekibi Chelsea, şimdi de Leipzig'in başarılı forvet oyuncusu Timo Werner ile anlaştı. Chelsea, bonservis bedeli olarak 47.5 milyon pound ödeyecek. Oyuncu ise, haftalık 170 bin pound kazanacak.

Timo Werner, Bundesliga'da oynadığı 32 maçta 26 gol attı ve 8 de asist yaptı. Toplamda ise, 43 maçta 32 gol ve 13 asistlik bir performans sergiledi.​

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski geyiği yaptık o kadar @bazinga ile. Adam konuya damlamamış bile. :A
Çok fazla bildirim dönemi olduğu için bazen gözden kaçabiliyor malum. :A

Olaya çok üzüldüm çünkü bu adam Liverpool-City-Barça-Real kalitesinde bir golcüydü. Leipzig'de kalmıyorsa ondan biraz daha kalitesiz takıma gitmesi üzdü ama Premier Lig sonuçta...

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Olaya çok üzüldüm çünkü bu adam Liverpool-City-Barça-Real kalitesinde bir golcüydü. Leipzig'de kalmıyorsa ondan biraz daha kalitesiz takıma gitmesi üzdü ama Premier Lig sonuçta...
Eden Hazard'ın Chelsea'den Real Madrid'e gittiğini düşünürsek, yine aynı şekilde olabilir. Yani aynı performansına devam ederse, tünelin ucu yine büyük takıma çıkabilir. Chelsea'nin zirve performans sergileyeceği de düşünmüyorum zaten. Arada yüksek fiyata oyuncuları çıkarmak isteyecektir ve muhtemelen Timo Werner de onlardan biri olacak. Tabii Chelsea'de futbolu gerilemediği takdirde çok büyük kulübe gidebilir.

• Beğendim

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Eden Hazard'ın Chelsea'den Real Madrid'e gittiğini düşünürsek, yine aynı şekilde olabilir. Yani aynı performansına devam ederse, tünelin ucu yine büyük takıma çıkabilir. Chelsea'nin zirve performans sergileyeceği de düşünmüyorum zaten. Arada yüksek fiyata oyuncuları çıkarmak isteyecektir ve muhtemelen Timo Werner de onlardan biri olacak. Tabii Chelsea'de futbolu gerilemediği takdirde çok büyük kulübe gidebilir.
Chelsea'ye Wigan Athletic muamelesi yapmayın ya. Şu an bile dünyanın en prestijli liginde dördüncü sırada. Werner ve 1-2 iyi transferle daha şampiyonluk şansı olan takımlardan biri haline bile gelebilir.

• Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Chelsea'ye Wigan Athletic muamelesi yapmayın ya. Şu an bile dünyanın en prestijli liginde dördüncü sırada. Werner ve 1-2 iyi transferle daha şampiyonluk şansı olan takımlardan biri haline bile gelebilir.
Chelsea ile geliyorsun demek ki... :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Frank Lampard ile farklı bir yola girdi de, yine de şampiyonluk potasına koyamıyorum. Manchester City var, aynı zamanda Liverpool da var son yıllardaki başarılı gidişatıyla. Chelsea'nin Mourinho'dan, bilhassa Conte'den sonra dikiş tutturamadığı ortada. Güçlü bir takım, evet, orası ayrı konu. Yine de Manchester United gibi düşüşe geçti. Lampard gerçek bir teknik direktörse eğer, zaman içinde dikiş tutturup şampiyonluk potasına sokabilir tabii. İyi bir kadro da kurulmalı. Timo Werner de iyi bir takviye oldu o açıdan.