M TV The_Erinch İle Her Renkten 7.Bölüm - Çocukluk Yaraları

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Mazi kalbimde yaradır... Acı da olsa geçmişe dair her şey bir buruk keyif veriyor aslında insanın hatıralarında...

Hiç unutmam bir keresinde bakkala giderken son sürat ilerleyen bir bisiklet çarpmıştı bana da. Çok fena bir sızıntıydı, o çarpma hissinin verdiği acı...

Birkaç kez merdivenlerden düşmüştüm, hem acı hem keyif. Güzel deneyimlerdi, neyseki kafayı vurmamışız.

Fakat ilkokuldan önce, köydeyken bisikletten düşme sonucu kafam şişmişti ve çok ilginçtir, o şişlik izi halen kafamda mevcut. Berberdeyken filan saç kesimi esnasında problem oluyordu hatta, oraya gelince acı oluyor.

Bunun dışında mahalle maçlarında ufak tefek kazalar, kanamalar vb. Birkaç kez de okul zamanı...

@The_Erinch

• Üzücü
Reactions: Angelica

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
eski evde kardeşim benim yüzümden merdivenden yuvarlanmıştı
çok ağlamıştı onla bende ağlamıştım
------

Mazi kalbimde yaradır... Acı da olsa geçmişe dair her şey bir buruk keyif veriyor aslında insanın hatıralarında...

Hiç unutmam bir keresinde bakkala giderken son sürat ilerleyen bir bisiklet çarpmıştı bana da. Çok fena bir sızıntıydı, o çarpma hissinin verdiği acı...

Birkaç kez merdivenlerden düşmüştüm, hem acı hem keyif. Güzel deneyimlerdi, neyseki kafayı vurmamışız.

Fakat ilkokuldan önce, köydeyken bisikletten düşme sonucu kafam şişmişti ve çok ilginçtir, o şişlik izi halen kafamda mevcut. Berberdeyken filan saç kesimi esnasında problem oluyordu hatta, oraya gelince acı oluyor.

Bunun dışında mahalle maçlarında ufak tefek kazalar, kanamalar vb. Birkaç kez de okul zamanı...

@The_Erinch
Düşündükçe yada sizler örnek verdikçe neler neler geliyor aklıma...
Birbir hepsi canlanıyor...
Gene bu saatte film şeridi geçiyor önümden.

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
A aklıma geldi bahçeden atlarken ayağıma çam batmıştı çok ağrımıştı bir kaç gün üstüne basamamıştım ya
Melekcim...çok merak ettim bahçede nereden nereye atlıyordun :D
Ben banyoda düşüp çenemi yarmıştım dikiş atılmıştı. Hâlâ çeneme dikkatli bakılsa belli oluyor dikiş izi.
bak bu sert oldu işte.
Horozdan korkup kaçmıştım, 4-5 yaşında. :A Kaçarken takılıp kolumu kırmıştım. :(
olm sen neden normal değilsin :D :D
Resmen her sokağa çıktığımda illa düşer bir yerimi yaralardım sonrada yürüyen yara bandı gibi gezerdim 😄
baston zamanın gelmiş kurdiyecim.