Netflix The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window - Dizi Yorumları

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

MV5BMzhhNWVmNzItOTFlOC00OTAwLWFmNjgtMDBhOWM2YTkwZDcwXkEyXkFqcGdeQXVyMTEzMTI1Mjk3._V1_FMjpg_UX1000_.jpg

The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

Tür:
Komedi, Suç, Dram
Süre: N/A

Yönetmen: N/A
Senaryo: Hugh Davidson, Larry Dorf, Rachel Ramras

Oyuncular:
Michael Ealy
Appy Pratt
Nicole Pulliam

IMDb Linki

Puanlar:

Dizinin Fragmanı:

Dizinin Konusu:​

Şaraba, haplara ve güvece düşkün, hayal gücü geniş bir kadın olan Anna yakışıklı komşusunu takıntı hâline getirir
ve bir cinayete tanık olur. Ama gördükleri gerçek midir?

Diziyle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski o kadar ingilizce çalıştın, çevir bakalım dizinin adını. :A
Çok fazla relative clauses olduğu için cümleye sondan başlayarak çevirmek gerekiyor sanırım :A Google çeviriye hiç bakmadan çözmeyi deneyeceğim.

the Girl in the Window = Penceredeki kız
the House Across the Street = Caddenin karşısındaki ev
The woman = kadın
e = mc2
(x+y) = x2+2xy+y2

O halde

Penceredeki Kızın Karşı Caddesindeki Evdeki Kadın?

Beynim durdu açıkçası, İngilizce uzmanı @Aserat ve dili akıcı konuşan @Dosi 'ye bırakıyorum çevirinin doğrusunu ayrıca @bazinga :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çok fazla relative clauses olduğu için cümleye sondan başlayarak çevirmek gerekiyor sanırım Google çeviriye hiç bakmadan çözmeyi deneyeceğim.

The woman = kadın
e = mc2
(x+y) = x2+2xy+y2

O halde

Beynim durdu açıkçası, İngilizce uzmanı @Aserat ve dili akıcı konuşan @Dosi 'ye bırakıyorum çevirinin doğrusunu ayrıca @bazinga
Gayet iyi çevirmişsin kutlarım. :A

Kristen Bell için iyi çıkmasını istiyordum bu dizinin ama yorumlar iç açıcı değil şu ana kadar. :(

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çok fazla relative clauses olduğu için cümleye sondan başlayarak çevirmek gerekiyor sanırım :A Google çeviriye hiç bakmadan çözmeyi deneyeceğim.

The woman = kadın
e = mc2
(x+y) = x2+2xy+y2

O halde

Beynim durdu açıkçası, İngilizce uzmanı @Aserat ve dili akıcı konuşan @Dosi 'ye bırakıyorum çevirinin doğrusunu ayrıca @bazinga :A
Ben de dil bilimi uzmanı olarak aynı düşüncedeyim @bazinga ile. Gayet iyi çevirmişsin... :A Ayrıyeten diğer konuda da aynı düşüncedeyim kendisi ile. Kristen Bell ( :bhr: ) için bu dizinin iyi çıkmasını dilemiştim ama Netflix Netflix'liğini gösterip yine çöp bir dizi ile gelmiş karşımıza maalesef...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sırf ilgi çekmek için uzun isim kullanmışlar, sanırsın Eternal Sunshine of the Spotless Mind. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
1x1

İlgi çekici ve sürükleyici bir giriş bölümü oldu. Süresinin 30 dakika olması da büyük artı. İlk bölüm adına beklenenin üstünde diyebiliriz.

Kadının kızı ölmüş, yeni komşularında ise anne eksik. Birbirlerini tam olarak tamamlamaları ürkütücü bir tesadüf yahut değil, bakalım arkasından neler çıkacak…

7.1

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
1. Sezon Finali

Diziyi dün bir çırpıda bitirdim. Bölüm süresi ortalama 20-22 dakika ve toplam 8 bölümden oluşuyor ve en önemlisi oldukça sürükleyici bir temposu var, bu yüzden çerezlik diziler izlemeye değer diyebiliriz bir şeyler atıştırırken.

“Karşı pencereyi gözetleme” temalı filmleri sevenler zaten kaçırmasın. Dizideki gizem teması sayesinde izlerken sürekli şüphe içinde bırakıyor ve bu da asıl keyifli kısmı. Yalnız spoiler yememeye dikkat etmek gerek çünkü spoiler yiyince tüm tadı kaçacak yapımlardan.

@bazinga günlük öneri dozuma bununla birlikte son vereyim ama bence 7 ve üstü puan verirsin izlersen. :A @Dosi her bölüm 20 dakika ve 8 bölüm, sürükleyici ve senin de seveceğine eminim. @The_Erinch @Araf @Forumdash

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
1. Sezon Finali

Diziyi dün bir çırpıda bitirdim. Bölüm süresi ortalama 20-22 dakika ve toplam 8 bölümden oluşuyor ve en önemlisi oldukça sürükleyici bir temposu var, bu yüzden çerezlik diziler izlemeye değer diyebiliriz bir şeyler atıştırırken.

“Karşı pencereyi gözetleme” temalı filmleri sevenler zaten kaçırmasın. Dizideki gizem teması sayesinde izlerken sürekli şüphe içinde bırakıyor ve bu da asıl keyifli kısmı. Yalnız spoiler yememeye dikkat etmek gerek çünkü spoiler yiyince tüm tadı kaçacak yapımlardan.

@bazinga günlük öneri dozuma bununla birlikte son vereyim ama bence 7 ve üstü puan verirsin izlersen. :A @Dosi her bölüm 20 dakika ve 8 bölüm, sürükleyici ve senin de seveceğine eminim. @The_Erinch @Araf @Forumdash
Listem Ultra Dolu ama neden olmasın :Z:Z

Bell ide severim:bhr:

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1. Sezon Finali

Bölüm süresini görünce izleme isteği doğdu ama ismi görünce soğuyorum. Dizinin ismini yazasıya kadar dizi bitecek. :A

• Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1. Sezon Finali

Ben 40 dakika sanıyordum bölümleri, 20 dakika oluşu iyiymiş. Şans veririz bir ara. :A Tam dizi listemi temizledim diyorum yeni diziler geliyor. Biz bu eski dizileri ne zaman izleyebileceğiz bilmiyorum. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
- @bazinga hangi diziyi izledin?
+ The Woman... Dur, adını unuttum, düşünüyorum. Bulamadım. Girl'lü bir şeydi, Woman da geçiyordu, House da vardı. Cümle uzunluğunda dizi.
- Eternal Sunshine of the Spotless Mind gibi mi?
+ Eternal Sunshine of the Spotless Mind bu dizinin yanında Süt, Bal, Yumurta üçlemesi kalır.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Başroldeki oyuncuyu dikkat ettim, Kristen Bell. İsmi bir yerden tanıdık geliyordu, yüzü de öyle. The Good Place dizisinin başrol oyuncusuydu tabii, oradan tanıdık geldi.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Ben 40 dakika sanıyordum bölümleri, 20 dakika oluşu iyiymiş. Şans veririz bir ara. :A Tam dizi listemi temizledim diyorum yeni diziler geliyor. Biz bu eski dizileri ne zaman izleyebileceğiz bilmiyorum. :A
That is me, man 😁😁😁😁

Not: Amma uzun ismi var...
Ne izliyorsun kanka?
Hım... Nereden başlasam şimdi jfkrjflrlforğedmcmödsşfnfşeğwiöskfğdidçfşeüworğrşeöd 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

• Güldürdün
Reactions: bazinga