Netflix The Witcher - Dizi Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ama @Harunnn60 oyunlara ilgili benim hiç ilgim yok denecek kadar az. Bana göre;
Wticher her bölüm NPC'lerden görev alıp canavarları öldürüp görevini tamalayıp EXP kazanıyor gibi geldi:F Anlatım tarzı da zamansal olarak değişikti. @Harunnnn60 da fark edecek görüceksin :A
@MasacRE
Çoğu oyunda böyle sistem var evet :A fark ettim bende :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ama @Harunnn60 oyunlara ilgili benim hiç ilgim yok denecek kadar az. Bana göre;
Wticher her bölüm NPC'lerden görev alıp canavarları öldürüp görevini tamalayıp EXP kazanıyor gibi geldi:F Anlatım tarzı da zamansal olarak değişikti. @Harunnnn60 da fark edecek görüceksin :A
@MasacRE
@Forumdash umduğunu bulamadı ama bizi beklemeyip bir gazla diziye başladığı için şimdi beğenmedim de diyemiyor biz varız diye. :F neyse çaktırma :A
Bende ilemedim bunu abicim beni fantastik doğası çekti :A :A :A

Birde adama sanırım sempatim çok fazla :F

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çoğu oyunda böyle sistem var evet :A fark ettim bende :A
Oyun tabi öyle olcak da bize neden dizide öyle yaptılar :F

Bunda hepimiz hemfikiriz:F Fazla yukseldin sen. @xemrexxx ne diyordu sana kuncun kuncun mu ne öyle oldun :F
Bi tadın kaçtı ama cidden :A
tadımın kaçmasını söylediğim şey işte:X Göruceksin

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Sempatim var diyorsun ama ne süperman filmlerini izledin nede batman ile olan filmlerini :F
X-Mene de burun kıvırıyprdun oda benim zorumla oldu:F

Senin fantastik anlayışın Cw ve Marvel yapıyorsa izlerim kafası var :A başka yapımcıların fantastik içeriklerini zerre izlemiyorsun:A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oyun tabi öyle olcak da bize neden dizide öyle yaptılar :F

Bunda hepimiz hemfikiriz:F Fazla yukseldin sen. @xemrexxx ne diyordu sana kuncun kuncun mu ne öyle oldun :F

tadımın kaçmasını söylediğim şey işte:X Göruceksin
Sempatim var diyorsun ama ne süperman filmlerini izledin nede batman ile olan filmlerini :F
X-Mene de burun kıvırıyprdun oda benim zorumla oldu:F

Senin fantastik anlayışın Cw ve Marvel yapıyorsa izlerim kafası var :A başka yapımcıların fantastik içeriklerini zerre izlemiyorsun:A
Aaa yok cnm bunun supermanını izledim zaten ben afişte bunu görünce diğerlerini etiketleyip nları izlemeye davet etmiştim senle forumdash forumda yoktunuz henüz :A :A :A

Mrvel son dönemde tam aksine popüler oldu biz Örümcek adam batman superman tarafıyla büyüdük x mene o dönemde oyüzden soğuktuk zaten @Forumdash da öyle oldunu düşünüyorum :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa yok cnm bunun supermanını izledim zaten ben afişte bunu görünce diğerlerini etiketleyip nları izlemeye davet etmiştim senle forumdash forumda yoktunuz henüz :A :A :A

Mrvel son dönemde tam aksine popüler oldu biz Örümcek adam batman superman tarafıyla büyüdük x mene o dönemde oyüzden soğuktuk zaten @Forumdash da öyle oldunu düşünüyorum :A :A :A
Ne çektim size izletebilmek için:(

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
6.bölüm de cidden birkaç sahne canımı sıktı. Koskoca Ejdarhanın, Witcher dan medet umması, sonra Witcher ile Yennefer'ıın tiktok tarzı öpüşmesi filan. :(
Uzun bir yorum yapasım gelmiyor. Her bölüm farklı hikaye olması da kötü. Küçük sarışının hikayesi ilgimi çekiyor sadece.

Henry Cavil için devam edeceğim diziye.

İnternette yorumlara baktımda Yennefer'ın kimse beğenmemis, beğenmeyenler de genelde tipini beğenmiyor, kitap ve oyunlar da evet karakter daha güzel ama bu dizide de kız elinden geleni yapmış, bence iyi oynamış.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
6.bölüm de cidden birkaç sahne canımı sıktı. Koskoca Ejdarhanın, Witcher dan medet umması, sonra Witcher ile Yennefer'ıın tiktok tarzı öpüşmesi filan. :(
Uzun bir yorum yapasım gelmiyor. Her bölüm farklı hikaye olması da kötü. Küçük sarışının hikayesi ilgimi çekiyor sadece.

İnternette yorumlara baktımda Yennefer'ın kimse beğenmemis, beğenmeyenler de genelde tipini beğenmiyor, kitap ve oyunlar da evet karakter daha güzel ama bu dizide de kız elinden geleni yapmış, bence iyi oynamış.
Yennefer için attıgın videodakinden tek farkı çene yapıları:X

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yennefer için attıgın videodakinden tek farkı çene yapıları:X
Yok ya bence çok farklı oyunda ki ile dizide ki.
Ama dizide oynayan oyuncu kötü değil bence elinden geleni yapmış
images (13).jpeg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 74676
Oyunlardaki güzelik anlayışıyla realitydeki anlayış farklı tabi ki:F Witcherın oyunundaki canlandırmalarındaki kadınlar hepten farklı insanlar:F Ama cast olarak en azından benzer bişey bulmuşlar yada benzetmişler :X

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Oyunlardaki güzelik anlayışıyla realitydeki anlayış farklı tabi ki:F Witcherın oyunundaki canlandırmalarındaki kadınlar hepten farklı insanlar:F Ama cast olarak en azından benzer bişey bulmuşlar yada benzetmişler :X
bende kötü bulmadım dizide ki kadını, bence iyiydi. :F abartılı yorumlar yapılmış, oyunun fanlarını anlıyorum ama zamanla alışacaklarını düşünüyüroum. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

6.Bölüm son güzel bölümdü malesef orada @MasacRE @Forumdash haklı çıkacaklar gibi çünkü son 2 bölüm inanılmaz boş 7 neysede sezon fınalının bukadar boş olduğu dizi hatırlamıyorum yanı 7 bölüm boş olan dizi bile sezon fınalıne olay getirirdi öyle sade bölüm beklemiyordum :A :A :A

6.bölüme gelirsek olursak :F
Bizim gıcık yardımcı oğlan seside kendi gibi gıcık şarkı söyleyerek başladı diziye :A Bir keçi insan buldular öldürdüler bence biraz vahsiceydi :( Kambur kızla takıldığı sahneler çok boştu :A Sonrasında savas ettikleri sahneler yine çok güzeldi :A Ejderha sahneside güzeldi ama ejderha akbabaya benziyordu suratı falan :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7 Ve 8.Bölümler bu dizinin en kötü iki bölümü son ikiye gelince @Forumdash @MasacRE biraz haklı çıkabiliyorlar sen 6 iyi bölümün peşinden bu bölümleri nasıl çekiyorsun daha doğrusu çekememişler :A :A :A @Harunnn60 da hevesini kaçırayım bomboş bölümler ve sezon finalı bukadar boş bir dizi hatırlamıyorum :A

7.Bölümün son sahnesinde sadece o sarısın kızın yaratık gibi konusması ilgi çekiciydi zaten sezon fınalıne umutlanmamı sağlamıstı ama olmadı :(

8.Bölüm de 7 bölüm gibi bomboş bir bölümdü şu kambur kızdan bir kurtulabilseydik :A Sarısın kızla bulustu bizim sarısın adam ve hadi mutlu mesut gidin derken kambur kızı sordu sarısın kız :( :( :(

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 74676
Kambur kız ve sarısın adamın yardımcıları en boş karakterlerdi :F Bu kambur kız okadar gereksizki senin ormanda dolasan sarısın mal kızını bile ona oranla sevdim düşün @Harunnn60 kambur kızın nekadar itici oldunu :A :A :A @MasacRE

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
7 Ve 8.Bölümler bu dizinin en kötü iki bölümü son ikiye gelince @Forumdash @MasacRE biraz haklı çıkabiliyorlar sen 6 iyi bölümün peşinden bu bölümleri nasıl çekiyorsun daha doğrusu çekememişler :A :A :A @Harunnn60 da hevesini kaçırayım bomboş bölümler ve sezon finalı bukadar boş bir dizi hatırlamıyorum :A

7.Bölümün son sahnesinde sadece o sarısın kızın yaratık gibi konusması ilgi çekiciydi zaten sezon fınalıne umutlanmamı sağlamıstı ama olmadı :(

8.Bölüm de 7 bölüm gibi bomboş bir bölümdü şu kambur kızdan bir kurtulabilseydik :A Sarısın kızla bulustu bizim sarısın adam ve hadi mutlu mesut gidin derken kambur kızı sordu sarısın kız :( :( :(
Yaa dediğim gibi
zamansal olarak çok kötü senaryo yazmişlar malasef :X Witcher her bölüm canavar avlama bölümlerini izlmeseydik de kızı arama maceralarını izleseydik:X