The Walking Dead: Final Season - "Take Us Back" Ep. 4 | Trailer

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Eee ama ben sana dedim ki izleyeceklerini bitir diye? kaç gün oldu? cidden ciddiye almıyorsun beni. şimdi görmüş oldum bunu.
Geçen hafta cw de dahil hiç dizi izlemeye vakit bulamadım cnm @Forumdash şaşırıyordu spn bile 2 bölüm birikti :F Çok az bir nefeslik vakitimiz oluyor foruma harcıyoruz yarın onları toparlar cumartesi buna bismillah ederiz :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Geçen hafta cw de dahil hiç dizi izlemeye vakit bulamadım cnm @Forumdash şaşırıyordu spn bile 2 bölüm birikti :F Çok az bir nefeslik vakitimiz oluyor foruma harcıyoruz yarın onları toparlar cumartesi buna bismillah ederiz ?A:A
he çiğdem he başlarız. destere gibi olmak lazımmış, o başla diyince anında başlıyordun.

nefes almaya vaktin nasıl olmuyor, en çok mesaj yazan sensin forumda. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
he çiğdem he başlarız. destere gibi olmak lazımmış, o başla diyince anında başlıyordun.

nefes almaya vaktin nasıl olmuyor, en çok mesaj yazan sensin forumda. :)
Bugün sadece 1 saat önce gelebildim ama bugün herkesten daha çok yazmısımdır cnm :A :A :A

Her kış forumda süre olarak sanırım en az ben oluyorum gündüzleri bazen hiç olamıyrum geceleride olmadım oluyor ama 1 saat yetiyor yanı :F :F :F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bugün sadece 1 saat önce gelebildim ama bugün herkesten daha çok yazmısımdır cnm ?A:A

Her kış forumda süre olarak sanırım en az ben oluyorum gündüzleri bazen hiç olamıyrum geceleride olmadım oluyor ama 1 saat yetiyor yanı :F:F:F
Çiğdem bu kış beraberdik zaten? ne bir saati? @Forumdash da şahittir hatta oda gecelerri vardı.

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiğdem bu kış beraberdik zaten? ne bir saati? @Forumdash da şahittir hatta oda gecelerri vardı.
Forumda 5 yıldır kış yaz hep aynı benim harektlerim gündüzleri olmamayı bırak geceleri hatta hiç giremedim günbile oldu ama 5 yıldır böyle yanı sebeplerinide biliyorsunuz :A :A :A @Forumdash

• Güldürdün
Reactions: Forumdash