The Walking Dead / En Favori Erkek Oyuncu (Final)

KİM KAZANSIN?

• Rick

• Daryl

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok Rick sonradan açıldı diyelim. :D Daryl bu kadar parladıysa biraz da Rick yüzündendir. :D
cnm sen bu diziye yeni başlamadın yapma rick her zorlukta kız gibi ağlamaktan baska ne yapıyordu kenara geçip ağlıyordu bu ekibi shane bile rickten bin kat daha iyi yönetiyordu inan bana sonra darly shaneden sonra ekibin ağırlığını aldı hatta michonne bile rickten daha etkili ekibte daha çok sözü geçiyor rickin ekipte bırak darl yı bir shane bir micchonne kadar bile ağırlığı hiçç olmadı :F:F:F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
cnm sen bu diziye yeni başlamadın yapma rick her zorlukta kız gibi ağlamaktan baska ne yapıyordu kenara geçip ağlıyordu bu ekibi shane bile rickten bin kat daha iyi yönetiyordu inan bana sonra darly shaneden sonra ekibin ağırlığını aldı hatta michonne bile rickten daha etkili ekibte daha çok sözü geçiyor rickin ekipte bırak darl yı bir shane bir micchonne kadar bile ağırlığı hiçç olmadı :F:F:F
Yahu tamam haklısın ama geç açıldı işte yine bu sezonda ağırlığını koymuştu Rick. :D Sen hep aynı Rick diyorsun ama yaşadıkları onu değiştirdi. :D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Ay saçımı başımı yolucam şimdi.
Neden kapattınız oylamayı merak ediyorum. İnşallah Daryl 1. olur.Canısı o ya.:bhr:Gözlere bak allahım ya.:bhr:
daryl-.jpg

@Çiğdem- bak foto tam senlik.:A Ama Daryl 'a sulanma yolarım.:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yahu tamam haklısın ama geç açıldı işte yine bu sezonda ağırlığını koymuştu Rick. :D Sen hep aynı Rick diyorsun ama yaşadıkları onu değiştirdi. :D
ayy gördük bu sezon ricki hiçç sallayan olmadıkı ayoll rick bir kadının kocasıyla akvga ederken saçma sapan konusuyordu birşeyler söylüyordu ekipten herkes ricke bu deli ne konusuyor diye baktı en sonunda michonne bir tane geçirdi rickin kafasına :F

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ayy gördük bu sezon ricki hiçç sallayan olmadıkı ayoll rick bir kadının kocasıyla akvga ederken saçma sapan konusuyordu birşeyler söylüyordu ekipten herkes ricke bu deli ne konusuyor diye baktı en sonunda michonne bir tane geçirdi rickin kafasına :F
Tamam verdiğin örnekler iyi gerçekten susuyorum ben. :A