Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
8x10

@Çiğdem ablam oku sana özel. :A

Bölüm yine çok güzeldi. Carl ölmeden önce herkese mektup yazmış Negan da dahil. Rick telzizle Negan'a Carl'ın öldüğünü ve mektubunu söyledi. Mektupta uzlaşma yapın iki tarafta artık savaşmasın diyor ancak Rick bu artık çok geç seni öldürcem dedi. Negan da Rick'e Carl senin yüzünden öldü dedi. (Haklı da) Birde epey üzüldü o bizim geleceğimiz olabilirdi dedi.

Negan bir adamını çöp adamlarının yanına gönderdi ama kimseyi öldürme sadece bir kişi dedi fakat buna uymadı o uyuz kadın hariç hepsini taradı. Sonra Rick ile Michone geldi ancak kadına yardım etmediler "sen bunu hak ettin" dedi.

Ortadaki dışında hepsi öldü. Kadın bedenlerini öğütücü makinesine aldı hepsi böyle kırmızı turta halini aldı sonra gidip Elmalı Turta yedi. :F

Ekli dosyayı görüntüle 69096
Ben carly öldüne çok sevinmiştim ve üzüntüden devam edemedim sanırım diye espiri yapıyrdum :F
Aslında güzel devam etmiş cnm hem sayende izlememiş olduklarımı böyle halletmiş oluyorum :Z

• Beğendim
Reactions: mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Teşekkür ederim ablam bak diğer bölümleri bilgisayarımdan siliyorum he. :A

Bence 8.sezon her bölümüyle çok güzeldi. İnsanlar neden sıkıcı demiş bu sezona anlamadım orijinal karakterler yeni hikayeler vardı. :D
Bişi kaçırmazsın silebilirsin cnm :A Bunları izlesen yeter ana hikayeden bağımsız bölüm yok 6 av gibi başlıyor ama ana hikayeye geçiyor özellikle seveceksin bu bölümü senin ilgini çekecek kişiler ayrıntılar var artık yorumlarıkça sen bakarız ben elimden gelen kolaylığı sağladım sana gerisi sende :Z:Z:Z

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Teşekkür ederim ablam bak diğer bölümleri bilgisayarımdan siliyorum he. :A

Bence 8.sezon her bölümüyle çok güzeldi. İnsanlar neden sıkıcı demiş bu sezona anlamadım orijinal karakterler yeni hikayeler vardı. :D
9. sezon daha güzel sen hele bir geç de. :Z Yeni düşman yeni heyecan. :Z

• Harika

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
13.bölüme kadar izledim. :A

Çok bir olay olmadı Negan Hitop'a giderken ekibiyle Rick Negan'ı kaçırdı dövüştüler falan ama Negan kaçmayı başardı tam kaçarken çöp kadını kaçırdı bunu. İşte halkını öldürdüklerini söyledi tam o sırada tepeden bir helikopter geçti çok ilginçti. Negan sağ kollarından hesap sormak için geri döndü.

Yucin mermi icat etmiş saplayan zombiye dönüşüyor yine bayağı fire verdik o hain yüzünden en son sahnede Yucin'i vuralım dediler. Rick oğlunun mektubunu okudu. Küçük çocuk kayboldu sonra buldular.

9. sezon daha güzel sen hele bir geç de. :Z Yeni düşman yeni heyecan. :Z
Sanırım bu sezon gösterilen gizemli helikopterlerle ilgili bu 9.sezon :A
@Çiğdem

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Çiğdem and dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710

Çok bir olay olmadı Negan Hitop'a giderken ekibiyle Rick Negan'ı kaçırdı dövüştüler falan ama Negan kaçmayı başardı tam kaçarken çöp kadını kaçırdı bunu. İşte halkını öldürdüklerini söyledi tam o sırada tepeden bir helikopter geçti çok ilginçti. Negan sağ kollarından hesap sormak için geri döndü.

Yucin mermi icat etmiş saplayan zombiye dönüşüyor yine bayağı fire verdik o hain yüzünden en son sahnede Yucin'i vuralım dediler. Rick oğlunun mektubunu okudu. Küçük çocuk kayboldu sonra buldular.

@Çiğdem
O gizemli helikopterler daha gizemini koruyor ya daha ne zaman çözüleceği de belli değil. :A Yeni düşmanları hiç duymamış olman imkansız burda. :A

• Beğendim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

@Çiğdem
Sanırım diziyi bitirdin cnm çok birşey kaçırdınız diyormusun 10 dan iitibaren izlemeyen birisi olarak :A :A :A

• Güldürdün

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Sezon finalini de izledim. @Çiğdem @dreamy

Rick ve Michone hata yaptı bence. Negan'ın ölmesi gerekiyordu hem de herkesin linç ederek öldürmesi gerekiyordu. Bunca insanı öldürdü bölümün sonunda Maggie ve Darly birde İsa cephe oldular.

Yucine sövdük saydık ama asıl kahraman oydu. Patlayan mermi icat etmiş birde Rahip galiba kör oldu. :(

• Harika
  • Beğendim
Reactions: dreamy and Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Rick ve Michone hata yaptı bence. Negan'ın ölmesi gerekiyordu hem de herkesin linç ederek öldürmesi gerekiyordu. Bunca insanı öldürdü bölümün sonunda Maggie ve Darly birde İsa cephe oldular.

Yucine sövdük saydık ama asıl kahraman oydu. Patlayan mermi icat etmiş birde Rahip galiba kör oldu. :(
Negana birşey olmamalı zaten darly ve o var bir adam gibi adam cnm :A :A :A 9.sezonda görürsün :F

• Beğendim

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710

Önce öldürüp sonra kurtarandan kahraman falan olmaz kusura bakma. :A

• Güldürdün