The Platform 2 Filmi Fragman l 4 Ekim Netflix'te Yayında

çok gördüğüm bir dizi ama seyretmedim :)
bir başlarsan seveceğini tahmin ediyorum ben cezaevi konulu tüm dizileri hemen hemen izlemişimdir aksiyon gerilimin bol olduğu dizilerdir

tabi kadınlar cezaevi olduğu için haliyle abazan kadınlarıda görmek mümkün :D

bir başlarsan seveceğini tahmin ediyorum ben cezaevi konulu tüm dizileri hemen hemen izlemişimdir aksiyon gerilimin bol olduğu dizilerdir

tabi kadınlar cezaevi olduğu için haliyle abazan kadınlarıda görmek mümkün :D
ben cezaevi konulu Prison Break tek geçerim :D bunu da listeme alırım

seni de abazan kadınlar dikkatini çektiği için başlamışındır :F

Testere sevilmez mi ya? O filmin dokusu her şeyden farklıydı.
Son filmin sinemasına gitmistim. Jigsaw reyiz duygulandırdı. İzlemissindir muhtemelen :D
------

Ben Testere'yi bilerek izlemedim. Görüntüler rahatsız edici diye. Ama The Platform'daki çoğu sahne rahatsız edici ve hatta mide bulandırıcı olmasına rağmen ilginç bir şekilde film kendini sonuna kadar izlettiriyor. Sistem eleştirisini ve felsefi yönünü çok beğendim. Eleştirilerinde o kadar ince detaylar var ki. Filmi izledikten sonra internetteki analiz yazılarını da merakla okumuştum.
Aslında testere filminde de bir amaç var ama platform filmindekiler biziz ondan yakınlık hissetmissindir :D

• Güldürdün
Reactions: Royal Highness
Son filmin sinemasına gitmistim. Jigsaw reyiz duygulandırdı. İzlemissindir muhtemelen :D
------

Aslında testere filminde de bir amaç var ama platform filmindekiler biziz ondan yakınlık hissetmissindir :D
Testere X mi diyorsun, onu daha izlemedim.

• İlginç
Reactions: RüzgarGülü
tabiki izlerim:D
yalnız oyuncuları bir yakın çekime almam lazım:A
Oyuncular pek bilindik değil sanırım ama izle yenisi çıkacak 4 Ekim'de yada arka arkaya izlersin hoşuna gidecektir. Gitmezse bende seni ne diyorsan onu izlerim ödeşiriz :D
------

Testere X mi diyorsun, onu daha izlemedim.
Evet testere X. Son film biraz daha farklı diğerlerine göre duygusal yönü ağır :D
------

testereyi seyrettim bütün serinin hepsini değil ama :)
bkm çok skecini yaptığından dolayı korkutmadı beni
Çok korkunç değil zaten ya testere. Ama lan vahşet iğrençlik var 😵
------

Ekli dosyayı görüntüle 129402

vis a vis dizisini izlemişmiydiniz ? izlemediyseniz bir göz atın ben severek tüketmiştim tüm sezonları :D
Bu kadar kadın ne yapıyor dizide mahkum mu? Yok izlemedim konusu felan ne ayrıntı ver de izleyeyim göz atayım :D
------

Testere serisi ve Son Durak serisi hayat dersi veren filmlerden yaaaa , legend! @Royal Highness @RüzgarGülü @Mr.At
Platform filmi de biraz ders gibi değil de mevcut düzeni anlatıyor :D

Son durak filmini hangisin izledim en son unuttum. İyi hatırlattın bir ara seriyi komple izleyeyim :D

Son düzenleme:
ben cezaevi konulu Prison Break tek geçerim :D bunu da listeme alırım

seni de abazan kadınlar dikkatini çektiği için başlamışındır :F
prison break efsanedir özellikle ilk iki sezonuyla
son geri dönüş sezonu ise olmaması gereken fiyaskodur yemenden geçen bölüm var ya tamamen prisonun hafızalarda edindiği yere büyük bir darbedir .

ozz da harika bir cezaevi dizisidir .
------

Oyuncular pek bilindik değil sanırım ama izle yenisi çıkacak 4 Ekim'de yada arka arkaya izlersin hoşuna gidecektir. Gitmezse bende seni ne diyorsan onu izlerim ödeşiriz :D
------

Evet testere X. Son film biraz daha farklı diğerlerine göre duygusal yönü ağır :D
------

Çok korkunç değil zaten ya testere. Ama lan vahşet iğrençlik var 😵
------

Bu kadar kadın ne yapıyor dizide mahkum mu? Yok izlemedim konusu felan ne ayrıntı ver de izleyeyim göz atayım :D
------

Platform filmi de biraz ders gibi değil de mevcut düzeni anlatıyor :D

Son durak filmini hangisin izledim en son unuttum. İyi hatırlattın bir ara seriyi komple izleyeyim :D
o kadar kadın neler neler yapıyor cezaevinde uyuşturucuda sokuyorlar silahta herşeylerine :D yol geçen hanı cezaevi izle harikadır seveceksin:D

Son düzenleme:
prison break efsanedir özellikle ilk iki sezonuyla
son geri dönüş sezonu ise olmaması gereken fiyaskodur yemenden geçen bölüm var ya tamamen prisonun hafızalarda edindiği yere büyük bir darbedir .

ozz da harika bir cezaevi dizisidir .
------

o kadar kadın neler neler yapıyor cezaevinde uyuşturucuda sokuyorlar silahta herşeylerine :D yol geçen hanı cezaevi izle harikadır seveceksin:D
Bir göz atayım bakalım. İlgi çekici olabilir :D