The Last Man on Earth 2. Sezon Onayını Aldı!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
50,157
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
thumbnail_1428518321.jpg

Geçen hafta New Girl'ü yenileyen Fox'tan bu hafta da bir başka komedi dizisi olan The Last Man on Earth için yeni sezon onayı geldi...

Sezonun ikinci yarısında başlayan ve kısa sürede hem eleştirmenlerin hem izleyicinin ilgisini çeken dizi aldığı iyi reytinglerle kanalını memnun etmeyi başarmıştı. Dizinin başarısından memnun olan kanal dizi için erken sayılabilecek bir zamanda ikinci sezon onayını resmen duyurdu.

Will Forte imzalı dizi, bu haftaki aranın ardından gelecek hafta yayınlanacak iki bölümüyle geri dönecek.

Reytingleriyle son haftalarda düşüşte olan The Last Man on Earth'ün başarısını ikinci sezona taşıyıp taşıyamayacağı şimdiden merak konusu. İkinci sezonun bölüm sayısı veya başlangıç tarihiyle ilgili ise açıklama yapılmadı...

Pek şaşırmadım :D Bu yılın en güzel 3 işinden birisi oldu benim gözümde :)

Seneye 10 bölüm ve 40 dakika olsun, valla 10 bölüme de razıyım , 20 dk olunca hicbirsey anlaşılmıyor :(

Çok güzel bir haber. Umarım dizi bozmaz da bizde uzun yıllar izleriz. :)

Beklenen bir haber, son bölümlerde reyting olarak düşüşe geçse de ilk sezonuyla FOX'u memnun etmeyi başarmıştır diye düşünüyorum. :)

Erken kesinleşmesi güzel oldu. İlk bölümlerdeki tadından uzaklaşır gibi olsa da yeniden çıkışa geçeceğini umuyorum. Seneye de Ocak gibi başlarsa bence daha iyi olur. :):)

beklentileri karşılamasada güzel bir dizi , ikinci sezon onayı almasına sevindim..

ben afişi beğenmedim ayol niye zavallı adamı ayrı tutmuşlar dışlamışlar gibi olmuş bence :F:F:F
thumbnail_1428518321.jpg
Melissa :love1::love1:bu kadın bu dizide olmasa dizi tutmazdı bence :D

bu benim ilk komedi dizim oldu çok komediyi karşılayamıyor olsada çok akıcı bir dizi hiç 1 dakikasında bile sıkılmıyorum çok eğleniyorum onlarsız 1 pazartesini boş geçirdik vlla neşemin yarısı kayboldu gibi hissetim:F
Benimde ilk komedi dizim Selfie , 2.dizim bu oldu :D

bu benim ilk komedi dizim oldu çok komediyi karşılayamıyor olsada çok akıcı bir dizi hiç 1 dakikasında bile sıkılmıyorum çok eğleniyorum onlarsız 1 pazartesini boş geçirdik vlla neşemin yarısı kayboldu gibi hissetim:F
Komedi dizilerine de bekliyoruz artık o zaman. :D

Melissa :love1::love1:bu kadın bu dizide olmasa dizi tutmazdı bence :D

Benimde ilk komedi dizim Selfie , 2.dizim bu oldu :D
tutmuş diziye oturdu kadın :)) biz hala erica yı bekliyoruz :)
ayoll melisanın dizinin komedisine kattığı birşey yokki :F:F:F
phil bile sakalları eksince komedi yönü kayboldu diziyi tek basına carol götürürken buna todd eklendi başta tipleri olmak üzere carol ve todd karşılıyor dizinin komedi yönünü melisanın komediyle alakası bile yok phil desen sakalları eksince o havası kayboldu:F:F

destere galiba o ilk bölümde oynamış , hani ilk bölümde Phıll halisünasyon görüyor ya , güzel bir kadın onu uyandırıyor o işte senin bahsettiğin kadınmış (b)
manken canlansaydı keşke manken çok güzel bir kadına benziyor canlansaydı dile gelseydi muhteşem olurdu :)

phil bile sakalları eksince komedi yönü kayboldu diziyi tek basına carol götürürken buna todd eklendi başta tipleri olmak üzere carol ve todd karşılıyor dizinin komedi yönünü melisanın komediyle alakası bile yok phil desen sakalları eksince o havası kayboldu:F:F
ay kıskanma Melisa'yı :D Phill sakallarından demişken

Dizinin İlk Afişi buda :)
10472765_1692527224307376_7272316442094502725_n.png

@OzaN @destere

melissa komediye uygun bir kadın değil zaten yani güzel kadın bulalım demişler o sırada january jones yolda geçiyormuş onu çağırmışlar diziye :) yinede @Harunnn60 duymasın böyle olduğunu o hala marifet january de zanediyor :))