The Haunting of Hill House 2. Sezon Onayı Aldı!

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
images

Netflix, korku türündeki The Haunting Hill House’a 2. sezon onayını verdi.
İlk sezonda başrollerini Michiel Husman, Carla Gugino, Timothy Hutton, Elizabeth Reaser, Oliver Jackson-Cohen gibi isimlerin paylaştığı dizi; Shirley Jackson’ın ünlü romanından uyarlanmıştı.

Dizinin bu sezonunda Henry James’in 1898 yılındaki Turn of The Screw (Yürek Burgusu) romanı işlenecek ve oyuncu kadrosu yenilenecek. Dizi The Haunting of Bly Manor adıyla 2020’de devam edecek!

Son düzenleme:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Kim katlanır ki artık bu diziye? Diyaloarla dolu, sıkıcı ve tınlamayan havasıyla yeterince boğdu beni. 2. sezonunu asla izlemem.

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Ee, bu dizinin konusu 3 kardeşin malum perili eve gidip -evin- geçmişini araştırması, değil miydi? Yani 2. sezonun konusu bu, değil miydi?

Yemin ediyorum modum düştü, beklentim yerlerde.
Buna ve Castle Rock a 2.sezonlara bakılmaz oyuncular kadrolar değişti evet yanı böyle yapacağınıza bitirin yeni dizilerle dönün özellikle Castle konusuda sır olarak öyle kaldı :F @MasacRE @Maskeli Fedai @Harunnn60
Yalnız ilk sezonun ucu baya baya kapalı bitti yani onu nasıl devam ettireceklerdi ki? Zaten başrol kız da başka bir dizide rol alacaktı galiba. :F

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Nell işte ilk bölümlerde ölen kız. You’ya geçmiş diye biliyorum.
Ölen bir karakter nasıl devam edebilir ki zaten? Ölen kızla ilgili yeni sahneler olursa, diyorsan; İlk mesajımda dediğim gibi, yeni hikayede yeni karakterler olacaktı çünkü evinde içindeki ruhları araştıracaklardı.

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Ölen bir karakter nasıl devam edebilir ki zaten? Ölen kızla ilgili yeni sahneler olursa, diyorsan; İlk mesajımda dediğim gibi, yeni hikayede yeni karakterler olacaktı çünkü evinde içindeki ruhları araştıracaklardı.
Hikaye iki yetim çocuk için tutulmuş özel bir öğretmenin etrafında gelişiyor. Bu ilginç evde işler kısa sürede garipleşmeye başlıyor. Ancak genç öğretmen tüm bunları çözmeye ve anlamaya çalışırken çok daha çarpıcı ve beklenmedik bir gerçekle karşılaşıyor.

Konusu buymuş beklentiyi fazla düşürmemekte fayda var. :D

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Hikaye iki yetim çocuk için tutulmuş özel bir öğretmenin etrafında gelişiyor. Bu ilginç evde işler kısa sürede garipleşmeye başlıyor. Ancak genç öğretmen tüm bunları çözmeye ve anlamaya çalışırken çok daha çarpıcı ve beklenmedik bir gerçekle karşılaşıyor.

Konusu buymuş beklentiyi fazla düşürmemekte fayda var. :D
İlk sezondaki -2. sezon için hazırlanmış olan- alt yapıyı görmeseydim, beklentiye girebilirdim.

Dizinin yönetmeni, yaratıcı ekibi, metin yazarları, ışıklandırma görevlileri ve benzeri değişmediyse, tabii ki de hep bir beklentim olacak.

• Beğendim
Reactions: dreamy