NBC The Good Place - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x4

İlk üç bölümün biraz altında kalsa da hiç fena değildi.

Kristen Bell harika ya. Her mimiğine ayrı hayran kalıyorum sırf onun için bile izlenir dizi. :D

7+ /10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İlk bölümünü izleyip beğenmemiştim, reytingleri de beni kanıtlar nitelikte. Haftaya da düşüş yaşarsa muhtemelen iptal olur. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk bölümünü izleyip beğenmemiştim, reytingleri de beni kanıtlar nitelikte. Haftaya da düşüş yaşarsa muhtemelen iptal olur. :)
İlginç, nasıl beğenmemeyi başardın ki Kristen Bell bile yeterli sebep beğenmemek için. :D Beni bu sezon devam etmeye ikna eden tek yapım oldu.

Gerçi sen Parks and Recreation'da da benzer tepkiyi vermiştin adamın sevdiğin tek dizisi Brooklyn Nine-Nine oldu herhalde. :)

Reytinge bakma 1.2 reyting NBC komedisi için hiç fena değil. Aynı reytingi alan diğer diziye tam sezon onayı verdiler mesela ve hit oldu gözüyle bakıyorlar. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İlginç, nasıl beğenmemeyi başardın ki Kristen Bell bile yeterli sebep beğenmemek için. :D Beni bu sezon devam etmeye ikna eden tek yapım oldu.

Gerçi sen Parks and Recreation'da da benzer tepkiyi vermiştin adamın sevdiğin tek dizisi Brooklyn Nine-Nine oldu herhalde. :)

Reytinge bakma 1.2 reyting NBC komedisi için hiç fena değil. Aynı reytingi alan diğer diziye tam sezon onayı verdiler mesela ve hit oldu gözüyle bakıyorlar. :):)
Kristen Bell beğenmek için yeterli sebep demek istedin herhalde. :) Doğru da, fakat konu ütopik ve diğer oyuncu kadrosu tırt. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kristen Bell beğenmek için yeterli sebep demek istedin herhalde. :) Doğru da, fakat konu ütopik ve diğer oyuncu kadrosu tırt. :)
Evet. :D Konu ütopik ama çok hoş değil mi ya, değişik bir hayal dünyasının ürünü. Diğer oyunculara pek gerek olmuyor her anı Bell kurtarıyor zaten. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Evet. :D Konu ütopik ama çok hoş değil mi ya, değişik bir hayal dünyasının ürünü. Diğer oyunculara pek gerek olmuyor her anı Bell kurtarıyor zaten. :):)
40 dakikalık bölümün 20 dakikasını izlemiştim, tek bir sahneye güldüğümü hatırlamıyorum. Ruh ikizi kısmı vs. acayip sıkıcı gelmişti bana.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
40 dakikalık bölümün 20 dakikasını izlemiştim, tek bir sahneye güldüğümü hatırlamıyorum. Ruh ikizi kısmı vs. acayip sıkıcı gelmişti bana.
Komik değil zaten ama eğlenceli. Güldürmeyen ama gülümseterek izleten keyifli bir dizi ama herkesin görüşü farklı olabilir tabii. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Komik değil zaten ama eğlenceli. Güldürmeyen ama gülümseterek izleten keyifli bir dizi ama herkesin görüşü farklı olabilir tabii. :):)
Kahkaha efekti yoktu yanlış hatırlamıyorsam. Bünye alışık olmadığı için, nerede gülüp nerede gülememek sonucunu yaratıyor. :D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Mom dışında izlediğin hiçbir dizide kahkaha efekti yok ki yeni bir şey değil aslında sana. :D
İşte Mom dışında diğer diziler tam da ayılıp bayıldığım dizlier değil. Sadece dramaların arasına kafa dağıtmak için izliyorum. Kahkaha efekti olmayan diziler güvensizlik mi yaratıyor emin değilim, ya da tam tersi ''biz kendimize güveniyoruz'' mu demek istiyorlar?

Ayrıca benim izlediğim Friends ve Two and a Half Men gibi kült komedi dizileri hep kahkaha efekti içeriyordu. The Office dışında var mı böyle kahkaha efektsiz komedi?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İşte Mom dışında diğer diziler tam da ayılıp bayıldığım dizlier değil. Sadece dramaların arasına kafa dağıtmak için izliyorum. Kahkaha efekti olmayan diziler güvensizlik mi yaratıyor emin değilim, ya da tam tersi ''biz kendimize güveniyoruz'' mu demek istiyorlar?

Ayrıca benim izlediğim Friends ve Two and a Half Men gibi kült komedi dizileri hep kahkaha efekti içeriyordu. The Office dışında var mı böyle kahkaha efektsiz komedi?
Hep güldürmeyi beklemeyin diyorlar işte orta şekerli komediler. :)

Modern Family, Parks and Recreation falan çok var yeni nesil komedilerin çoğu öyle. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Hep güldürmeyi beklemeyin diyorlar işte orta şekerli komediler. :)

Modern Family, Parks and Recreation falan çok var yeni nesil komedilerin çoğu öyle. :)
Yeni nesil sormadım, eski kült komedi var mı? Eski köye yeni adet çıkarmasınlar, güldüremiyorlarsa yapmasınlar. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yeni nesil sormadım, eski kült komedi var mı? Eski köye yeni adet çıkarmasınlar, güldüremiyorlarsa yapmasınlar. :)
Dediklerim de kült sayılır artık. Güldürüyorlar da. :D

Zaten kült komedi çok yok 90'lardakiler Seinfeld, Cheers, Frasier, Married with Children falan hep efektli. Galiba The Office başlattı bu efektsiz akımını. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
1x4

Yine eğlenceli bir bölümdü. Juanji'nin gerçek kimliğini görmemiz iyiydi. Bir de Kristen Bell olmasa bu dizi bayağı eksik kalacakmış. Adeta onun oynaması için yazılmış bir rol ile diziyi sırtında taşıması takdire şayan. 5'i bekliyoruz bakalım. :X

7.5/10

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
1x5

Öncekilere göre bir tık yavaş olsa da iyi bölümdü. Tahani'nin geçmişini ve kardeşinin gölgesinde kalışını ve yardım listesinde üst sıralara yükselmek istemesini görünce ona olan antipatim gitti, aslında iyi kızmış diye de düşünmedim değil. Elenaor ve Chidi'nin sahneleri komikti, son sahne de yine merakta bıraktı. Ve Kristen Bell. :love1:

7.5/10

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
1x6

Elenaor'un Chidi'yi taklit etmesi ve Michael'ı çalışmaktan uzak tutması için yaptırdıkları güldürdü. Ama genel olarak son sahneler 20 dakikalık bir komedi dizisi için merakta bırakıcı oluyor ki bu da kolay bir şey değil. :)

Tahani ve Chidi birbirlerine ilgi mi duyacaklar diye meraklanmadım değil. Şimdilik pek bir şey göremedik, ama bunun yolunu hazırlıyor olabilirler. Michael da mahalledeki sorunların bir insan tarafından çıkarıldığını anladı, ama suçu kendisinde buldu ve ayrılmak istediğini açıkladı. Kısacası 7. bölüm de hareketli geçecek gibi.

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x5 1x6

Son iki bölümdür dizi düşüşte bence, ilgi çekiciliği azaldı. Yalnız konusu merakta bırakmayı sürdürüyor. En azından sezon sonuna kadar izlemeye devam ama bundan sonra haftalık değil de 3+4 şeklinde iki partta tamamlayacağım sezonu. :)

Kristen Bell sevgimizi göstermeyi unutmayalım tabii. :D :love1:

6/10 6/10

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
1x5 1x6

Son iki bölümdür dizi düşüşte bence, ilgi çekiciliği azaldı. Yalnız konusu merakta bırakmayı sürdürüyor. En azından sezon sonuna kadar izlemeye devam ama bundan sonra haftalık değil de 3+4 şeklinde iki partta tamamlayacağım sezonu. :)

Kristen Bell sevgimizi göstermeyi unutmayalım tabii. :D :love1:

6/10 6/10
Sevgini partlara ayırarak değil hafta hafta takip ederek göstermelisin. :A