CW The Flash 5. Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok ablacım güzeldi ama onları izlemem. :A Sen bana özet geçsen güzel olurdu. :A
Vlla ben izlemeni öneririm özellikle arrow 7.sezon 9.bölümü :A Zaten arrow dizisiyle alakalı değil gothama gidiyorlar batwomanı tanıtıyoruz bölüm onunla alakalı olacak
:A :A :A @Forumdash
arrow-season-7-episode-9-batwoman.jpg

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
5x11'i izledim. Anam bu Joe nerde? Bölüm mü atladım öldü mü kaldı mı karısı var sadece. :F @Çiğdem- @Forumdash

Bu seneki düşmanı fazla abarttılar bence cırcır böceği gibi bir şey. :A Küçük kızın gizemi üzerinden gitmemeliler o konu daha iyi. :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
5x11'i izledim. Anam bu Joe nerde? Bölüm mü atladım öldü mü kaldı mı karısı var sadece. :F @Çiğdem- @Forumdash

Bu seneki düşmanı fazla abarttılar bence cırcır böceği gibi bir şey. :A Küçük kızın gizemi üzerinden gitmemeliler o konu daha iyi. :Z
Joe olmasa da olur karisi daha tatli :X Tebessüm yapıyor bana izlerken:A Bi yere gitti demişlerdi geçen hafta(b) son bölümü izlemedim henüz.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Joe olmasa da olur karisi daha tatli :X Tebessüm yapıyor bana izlerken:A Bi yere gitti demişlerdi geçen hafta(b) son bölümü izlemedim henüz.

Joe çok etkisiz eleman kaldı yanı sen diyince Joe diye biriside vardı dizide evet dedim :F :F :F

Son bölümü bende bakmadım ama ters flash konusu yeniden açıldı oradan devam etsinler :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Joe çok etkisiz eleman kaldı yanı sen diyince Joe diye biriside vardı dizide evet dedim :F :F :F

Son bölümü bende bakmadım ama ters flash konusu yeniden açıldı oradan devam etsinler :A :A :A
Vay hainler Joe kaç kez ekibi kurtardı be. :T

Karısı çok tatlı ama ben de sevdim. :Z Küçük kız fenaaaa gözleri felfecil okuyor. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Hee ben zihin okuyan bebek sandım:A Evet o kız da cok tatli geliyor bana. Özellikle Barry'nin peşinden gidişi filan:X Barry'de azcık baba gibi davransa şükela olacak :X
Barry hiç baba gibi durmuyor cidden sanki daha çok abi gibi. :A

İşte öyle tatlı duruyor ama bak kötü Wells ile işler çeviriyor. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yaaa ben o Wells'in diziye dönmesini çok istiyordum zaten şu Sherqlok mu ne onu öldürüp yerine geçse ilk sezon gibi ekibi kandırsa harika olmaz mıydı. :A @Çiğdem-
Wells sıktı beni. Tamam iyi oyuncu belli ve adama bi sürü tip yuklemişler. Sıkıyor.
Evet yer değiştirsin. Bu sherlock denen herif çok zeki değil:X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Wells sıktı beni. Tamam iyi oyuncu belli ve adama bi sürü tip yuklemişler. Sıkıyor.
Ama onsuz da dizi olmuyor işte şahsen gözüm arıyor 4.sezondaki gitmese iyidi ilk sezonki Wells'e en yakın oydu. :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yaaa ben o Wells'in diziye dönmesini çok istiyordum zaten şu Sherqlok mu ne onu öldürüp yerine geçse ilk sezon gibi ekibi kandırsa harika olmaz mıydı. :A @Çiğdem-
Reverse Flash herzaman en büyük düşmanı olarak kalmaya devam edecek Barrıyın :A Kim gelirse gelsin yerini dolduramıyor bence Barrıyın salak kızını kandırmaya çalısıyor çünkü yok olmasına az süre kalmış inş o salak kızı kandırıp tekrar bela olur başlarına :Z:Z:Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Reverse Flash herzaman en büyük düşmanı olarak kalmaya devam edecek Barrıyın :A Kim gelirse gelsin yerini dolduramıyor bence Barrıyın salak kızını kandırmaya çalısıyor çünkü yok olmasına az süre kalmış inş o salak kızı kandırıp tekrar bela olur başlarına :Z:Z:Z
Spoi vermeyin yaa yarın izlicem. Bugun bir film izlicem:X

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
12.Bölüm @Forumdash @mrt-06
Boş bir bölümdü barrıyın kızıyla geçti bir farklı evrene gidip bu sezonkı düşmanın yanındakı küçük kızı ikna etmeye çalıstı ama o velet kız bela olacak şimdide başlarına son sahnede sizi ben bitiricem dedi :F Barrıyda tedavi uygulayacak cailtine ama killer halini seviyorum ben Ciskodan da daha faydalı :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
12.Bölüm @Forumdash @mrt-06
Boş bir bölümdü barrıyın kızıyla geçti bir farklı evrene gidip bu sezonkı düşmanın yanındakı küçük kızı ikna etmeye çalıstı ama o velet kız bela olacak şimdide başlarına son sahnede sizi ben bitiricem dedi :F Barrıyda tedavi uygulayacak cailtine ama killer halini seviyorum ben Ciskodan da daha faydalı :A
Ben de bugün izledim 5x12'yi, aksine çok beğendim. Soluksuz bir aksiyondu. :A @Forumdash

XS Flash'ın neden kötü Wells ile işbirliğini yaptığını hala anlamadım? Ama Sherlok olayı çözdü. :D