The Catch'in Yayın Tarihi ve Yepyeni Fragmanlar

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
The-Catch-Season-1_poster_goldposter_com_1.jpg

ABD
- Başrollerini "The Killing" dizisinden tanıdığımız Mireille Enos(Sarah Linden) ve "Six Feet Under"la hatırladiğimiz Peter Krause(Nate Fisher)'un paylaştiği ABC'nin yepyeni suç dizisi The Catch'in yayın tarihi belli oldu.

Yapımcılıgını "Greys Anaotmy"le tanıdıgımız yapımcı ve senarist olan Shonda Rhimes'in üstlendi.
The Catch 24 Mart olarak belirlendi. Dizinin yayın tarihinin belli olmasıyla birlikte dizi için yepyeni fragmalar da yayınladı.

İşte O Fragmanlar

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
"Tango"lu fragman bi harika:hearteyes: umarım dizi iyi çıkar da Linden'ı doya doya izlerim.

@destere @Harunnn60 @sürgünüm

Konu yoktu aratmaya çaliştim bulamadım. Umarım da yoktur.
Varmış çok çok önceden açılmış. Oda sadece trailer. Ben yoktum o zaman forumda. Ara vermiştim.
https://fav10.net/forum/threads/the-catch-dizisinin-fragmanı-yayınlandı.246665/

Off off. :D Bu ne güzellik böyle. Bizim Linden'ın şehir görmüş hali gibi. :D
Bekliyoruz sırf bu kadın için bakacağım. @destere @Çiğdem- @xemrexxx @Forumdash

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
"Tango"lu fragman bi harika:hearteyes: umarım dizi iyi çıkar da Linden'ı doya doya izlerim.

@destere @Harunnn60 @sürgünüm

Konu yoktu aratmaya çaliştim bulamadım. Umarım da yoktur.
Varmış çok çok önceden açılmış. Oda sadece trailer. Ben yoktum o zaman forumda. Ara vermiştim.

harika olmuş ya iki oyuncuda çok sevdiğim oyuncular nate sempatik bir vatandaştı linden zaten muhteşemdi bu diziyi mutlaka izleyeceğim hatta konusu ne olursa olsun izleyeceğim diyorum :) ikisi yanyana geldiyse kesin güzel bişey çıkacaktır ortaya :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
harika olmuş ya iki oyuncuda çok sevdiğim oyuncular nate sempatik bir vatandaştı linden zaten muhteşemdi bu diziyi mutlaka izleyeceğim hatta konusu ne olursa olsun izleyeceğim diyorum :) ikisi yanyana geldiyse kesin güzel bişey çıkacaktır ortaya :)
Aynen destere bak ben konuya bile bakmadım. Dedim Linden varsa iyidir. :D
Biz geçensene @Forumdash ile demiştik hatta kadın yeni bir dizi yapsada izlesek diye. Güzel bir dizi gibi görünüyor umarım hayal kırıklığı filan olmaz.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aynen destere bak ben konuya bile bakmadım. Dedim Linden varsa iyidir. :D
Biz geçensene @Forumdash ile demiştik hatta kadın yeni bir dizi yapsada izlesek diye. Güzel bir dizi gibi görünüyor umarım hayal kırıklığı filan olmaz.

linden zaten harikada şimdi yanına gelecek partneri işi bozabilirdi çok antipatik sapın biri gelirdi çileden çıkarırdı bizi :) oysa bu sefer her ikiside uyumlu harika olacaktır:)

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Yok o sadece fragman ben tarihi açtım aslında:X sen outlandersı açmiştir geçen güncellememiştin ordan yola cıktım:F geçen outlanders haberini baya bi yazmıştım elimde patladı resmen:F

linden zaten harikada şimdi yanına gelecek partneri işi bozabilirdi çok antipatik sapın biri gelirdi çileden çıkarırdı bizi :) oysa bu sefer her ikiside uyumlu harika olacaktır:)
Kesinlikle burda cok yakışmışlar, ateş ediyorlar:X