Prime Video The Boys - Dizi Yorumları

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
2x8

BABA BU NASIL BÖLÜMDÜ BEEEEEEĞĞĞĞĞ! Çıldırıyorum. Deliriyorum. Tarihin en iyi süper kahraman dizisi.

Butcher sen büyük delikanlısın ya. Keşke mutlu bir sonun olsaydı. O mutlu sonu en çok sen hak ediyordun. Becca'nın ölmesine dehşet üzüldüm. En azından Butcher Ryan'ı dışlamadı. Becca'nın emanetine düzgün bakacaktır. Muhtemelen komiteye girecektir ama Victoria'nın hareketlerine erken uyanacaktır.

Hughie ve Annie'nin hikayesinin mutlu sona ulaşması iyi oldu. Hughie muhtemelen gelecek sezon Victoria tarafından manipüle edilecektir. Başlarda yine ekibe sorun çıkartacağına eminim.

Maeve'in o kavgaya gelmesini hiç beklemiyordum. Ama harika bir dövüş sahnesiydi. Kimiko'nun boynu kırılınca bir an üzüldüm ama sonradan "özel" olduğu aklıma geldi. Kadınlar artık Seven'da daha ön planda olacaktır.

Homelander artık daha dengesiz bir hale geldi. Gelecek sezon önce Stan Edgar'ı öldürüp ardından Vought'u yerle bir etmesini bekliyorum. Sondaki sahnesine de çok güldüm.

Victoria Neuman ağzımı açık bıraktı. Gram öyle biri çıkmasını beklemiyordum. Darbe, darbe dedi halbuki darbeyi kendisi yapıyormuş. Vought'u da aradan çıkarınca onu kimse durduramayacaktır.

10/10
Bu diziyi izlemeyen o kadar çok şey kaçırıyor ki...

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Gene kimse tarafından izlenmeyen ama Dün Türkiye Gündeminde TT olan çok aykırı bir süper kahraman dizisi...

Demin 2. sezon finalini izledim; gene mest oldum.

@Tolstoyevski Senin bunu izliyor olman lazımdı aslında.
1x1

Dizi beklediğimden de iyi çıktı çünkü fantastik dizilerin o cıvıklığının aksine daha ağır başlı, daha oturaklı ve aykırı; anti kahramanlarla dolu olması sayesinde dizi kendini kolayca bağladı. Netflix kalitesizliğinden sonra biraz olsun iyi geldi denilebilir. Dizinin yer yer absürd, komik sahneleri de Deadpool'u andırdığı için daha da keyif verdi.

Butcher karakterine ilk bölümden hayran oldum, on numara karizmatik bir karakter olmuş... @The_Erinch

İlk sahnelerdeki o jet hızıyla hareket eden süper kahraman sayesinde kadının parçalara ayrıldığı sahne gerçekten unutulmazdı... Süper kahramanların pek de süper olmadığı, iyilik meleği olmadıkları bir evrende geçiyor olması sayesinde diziye devam edeceğim.

8.8
2x8

BABA BU NASIL BÖLÜMDÜ BEEEEEEĞĞĞĞĞ! Çıldırıyorum. Deliriyorum. Tarihin en iyi süper kahraman dizisi.

Butcher sen büyük delikanlısın ya. Keşke mutlu bir sonun olsaydı. O mutlu sonu en çok sen hak ediyordun. Becca'nın ölmesine dehşet üzüldüm. En azından Butcher Ryan'ı dışlamadı. Becca'nın emanetine düzgün bakacaktır. Muhtemelen komiteye girecektir ama Victoria'nın hareketlerine erken uyanacaktır.

Hughie ve Annie'nin hikayesinin mutlu sona ulaşması iyi oldu. Hughie muhtemelen gelecek sezon Victoria tarafından manipüle edilecektir. Başlarda yine ekibe sorun çıkartacağına eminim.

Maeve'in o kavgaya gelmesini hiç beklemiyordum. Ama harika bir dövüş sahnesiydi. Kimiko'nun boynu kırılınca bir an üzüldüm ama sonradan "özel" olduğu aklıma geldi. Kadınlar artık Seven'da daha ön planda olacaktır.

Homelander artık daha dengesiz bir hale geldi. Gelecek sezon önce Stan Edgar'ı öldürüp ardından Vought'u yerle bir etmesini bekliyorum. Sondaki sahnesine de çok güldüm.

Victoria Neuman ağzımı açık bıraktı. Gram öyle biri çıkmasını beklemiyordum. Darbe, darbe dedi halbuki darbeyi kendisi yapıyormuş. Vought'u da aradan çıkarınca onu kimse durduramayacaktır.

10/10
Bu diziyi izlemeyen o kadar çok şey kaçırıyor ki...
Yeni sezon başladı.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
4.bölümüde bugün bitirdim..
Stranger Things den farkı yoktur 1 saat 10 dk süren bir bölümdü... Homelander ın iyice zıvanadan çıktığı dönemdeyiz.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
3. Sezon 6. Bölümüde şimdi izledim..

Ülkemizde normal bir kanalda ASLA gösterilemeyecek bir bölümdü zaten bölüm adından da belliydi.

Bu arada Bölüm sonu çok iyi bitti.

Bu dizi başlı başına türünün tek örneği.

İzleyenler şanslı.

• Beğendim
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
3. Sezon 6. Bölümüde şimdi izledim..

Ülkemizde normal bir kanalda ASLA gösterilemeyecek bir bölümdü zaten bölüm adından da belliydi.

Bu arada Bölüm sonu çok iyi bitti.

Bu dizi başlı başına türünün tek örneği.

İzleyenler şanslı.
Herogasm bölümü 6 bölüm değil mi? Okuduğum kadarıyla dizi tarihinin en çok konuşulacak bir bölüm olacakmış o kadar sert sahneler varmış ki oyuncular bile zorlanmış.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Herogasm bölümü 6 bölüm değil mi? Okuduğum kadarıyla dizi tarihinin en çok konuşulacak bir bölüm olacakmış o kadar sert sahneler varmış ki oyuncular bile zorlanmış.
Evet, zaten dizinin başında büyükçene uyarı var, yaklaşık 10 dk süren bir sahnede futurustik sex sahneleri dolu 🤭🤭🤭 birçok şeyi göstermişler ama bir sahnede 2 Saniye gözüken cinsel organ buğulanmış 🤭🤭🤭🤭

• Beğendim
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Evet, zaten dizinin başında büyükçene uyarı var, yaklaşık 10 dk süren bir sahnede futurustik sex sahneleri dolu 🤭🤭🤭 birçok şeyi göstermişler ama bir sahnede 2 Saniye gözüken cinsel organ buğulanmış 🤭🤭🤭🤭
Bakalım yarın başlıyorum ben,Kenobiyi bitirdim Halo beklesin Boys şimdilik çok konuşuluyor spoiler yemeden başlamak lazım

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: mrt-06

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
3. sezon finali çok saçmaydı. Bu sezonun güzelliğine hiç yakışmayan bir final oldu. Son olarak Ryan senin babanı da sevmezdim.