Prime Video The Boys - Dizi Yorumları

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
2x3

Aşmış bir bölümdü. Ya son 20 dk neydi öyle, sanki film izletiyorlar bize...

Balinanın içine girmeleri falan çok psikopatçaydı. :A

Son kısımda Stormfront şov yaptı ve Homelander ile aralarındaki soğuk savaşı başlattı bir nevi. İlk sevilesi bir karakterdi ama meğer hepsinden daha betermiş...

Black Noir'in sahneleri çok az, geçmişi hakkında biraz bilgilendirilirsek fena olmaz.

9.3/10

• Beğendim
Reactions: mesmeso

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
2x4

Fırtına öncesi sessizlik bölümüydü.

Stormfront’un Liberty çıkması sürpriz oldu. O kadar yıl nasıl yaşlanmadığının V bileşeniyle mi ilgisi var acaba?

Billy ve eşinin sahneleri sıkıcıydı açıkçası o kadar korunaklı bir yere girilip çıkılması biraz saçma geldi...

Homelander tam bir ruh hastası ya, tahmin ettiğim gibi Stormfront yüzünden iyice çöktü. Kendine ve kuruma büyük zarar vereceği belli bu gidişle...

8.5/10

2x5

Homelander & Stormfront arasındaki ilişkiyi anlamlandıramadım. :A Son sahne sürpriz oldu. Yine de ikisinin özellikle psikopatlık konusunda benzer olduğunu düşünürsek şaşırmak saçma kalıyor. Bu ikisi ileride çok can yakar. Diğerlerinin bunlara karşı ayaklanışı yakın gibi.

Maeve’in eşcinselliğinin kullanılması yaratılan dünyanın gerçeğini bir kez daha gözler önüne seriyor. Süper kahramanları halkın gözünde yüceltmek için yapmayacakları şey yok...

8.3/10

• Beğendim
Reactions: mesmeso

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
2x8

Sezon finaline yakışır bir bölümdü. Olaylar hiç tahmin edildiği gibi gelişmedi.

Dizinin en sevdiğim yanlarından biri oyunculara yapılan makyajlar. Çok gerçekçi, hiç sırıtmıyor. Yine bu konuda ustalığını göstermiş ekip. Fazla söze gerek yok, dizinin belki de en iyi bölümüydü.

Senatör kadının kötü çıkmasını beklemiyordum, orası büyük şok oldu. Ki 7. bölümün malum son sahnesini izlersek kadının baktığı kişilerin kafasının patladığını görüyoruz. Gerçekten çok iyi tasarlanmış.

10/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
1x1

Ne zamandır başlamak istediğim ama bir türlü fırsat bulamadığım bir yapımdı. İlk bölümü aşırı sevdim. Süper kahraman işlerini seven herkesin izlemesi gereken bir yapım.

Dizinin Amazon'da yayınlanıyor olması gerçekten iyi olmuş. Biraz HBO yapımı havası aldım. Dizideki sertlik çok iyiydi.

Bu sefer kötü süper kahramanlar odaklanmamız beni içine daha çok çekti. Butcher'a hayran oldum. Ondan hafif bir Wolverine havası alıyorum.

Hughie'nin adalet aramasına da saygı duydum. Sezon sonuna doğru onun da cesaretlenmesini bekliyorum. Robin'in son sahnesindeki çekim ve kanlar falan çok iyiydi.

Seven içinde geçen sahneleri de beğendim. Deep'in pislik olmasına hiç şaşırmadım. Stargirl'in taraf değiştirmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

9/10

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
1x2

Dizi kaliteli bölümlerle devam ediyor. Dizinin en çok dili hoşuma gidiyor. Özellikle Butcher bu konuda en iyisi.

Homelander'ın yaşadığı güç zehirlenmesi bize güzel yansıtılıyor. Elinde aşırı güç olmasına rağmen hâlâ bir şeyleri arzuluyor. Stillwell ile aralarında bir şey olmasını bekliyorum.

Stillwell demişken kendisi çıkarları için hareket etmeye devam ediyor. Geçen bölümün sonunda yaşanan olayda parmağı yokmuş ama şimdi kendi isteğiyle yapabileceği şeyi görmüş olduk.

Bu Seven olayı gerçekten Stargirl'e göre değil. Hughie ile bir araya gelene kadar onlardanmış gibi davranmaya devam edecektir.

Frenchie ve manyaklıklarına bayıldım. Kaplumbağa belgeselinden aklına fikir gelmesi harikaydı. Translucent aslında sevdiğim isimdi. Yazık oldu.

Butcher'ın motivasyonunu çok merak ediyorum. Seven'den birinin ailesine zarar vermiş olabileceğini düşünüyorum.

8/10

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
1x3

Dizi kalitesini bozmadan devam ediyor. Sahnelerin şiddeti beni rahatsız etmiyor aksine daha da içine çekiyor.

Butcher'ın intikam meselesi az buçuk belli oldu. Eğer sevdiği birisi öldüyse bunu kesinlikle Homelander yapmış. İkinci bir seçenek olarak ise Homelander'ın onun yerini aldığını düşünüyorum. Bu yüzden hedefinde o olabilir. Ayrıca Antony Starr acayip derece Bradley Cooper'a benziyor.

Milk ve felsefesi çok güzeldi. Frenchie ile olan geçmişini bize gösterirler inşallah. Şimdilik güzel bir ekip oldular.

Stargirl ve Hughie arasındaki beklenen yakınlaşma geldi. Bunda sonra yavaştan Hughie onu kendi tarafına çekmeye başlar. Sezon finalinde onların yanında olmasını bekliyorum.

Popclaw ve dansı çok iyiydi. Dizide bir işe yaramış olmasına sevindim. Artık bizimkilerin durumu eşitlemesi gerek.

8/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
1x4

Ne bölümdü be. Dizinin anlatmak istediği şeyi bu bölüm resmen gördük. Sizin iyi sandığınız adamların aslında gerçek yüzü bu demenin en güzel şeklini izlettiler.

Homelander, Amerika'nın vücut bulmuş hali. Kendi çıkarları için her şeyi yapabilir. Kendinden başka hiç kimse önemli değil. Maeve ne zaman birlikten çıkacak onu bekliyorum.

Stargirl ve Hughie çok tatlı bir çift oldu. İnşallah Butcher o kıza bir şey yapmaz. Maeve ve Stargirl'in birlikte çalışması güzel olurdu.

Deep ve yunus ilişkisine çok güldüm. Yazık oldu yunusa.

Kimiko ve Frenchie'nin bağ kurma çabaları çok iyiydi. Bu ikiliden güzel bir şey çıkabilir ama Cherie'nin Frenchie'yi öldürmesine yol açabilir bu.

Diziye büyük bağlandım o yüzden hemen bitirmek istemiyorum.

9/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
1x5

Öncekilere göre daha sakin bir bölüm izledik. Bol diyaloglu bir bölümdü.

Fuar sahneleri dinsel yönden güzel mesajlar içeriyordu. Süperlerin dine olan bakış açılarını görmüş olduk.

Kimiko'nun gücü beni çok şaşırttı. Ben bir an ona veda ettik sandım.

Butcher ve MM'in hastane sahnesine çok güldüm. Butcher şimdiden benim gözümde efsane bir karakter oldu.

Hughie ve Stargirl'in arasının bozulmamasına sevindim. Hughie onu oradan kurtarmak için her şeyi yapacaktır.

Maeve'in ihanet vakti yaklaşıyor. Bu baskıya daha fazla dayanacağını sanmıyorum.

Homelander ufakta olsa istediği şeyi elde etmiş gibiydi. Stillwell üstünde tam bir hakimiyet kurmadan rahatlamayacak sanırım.

8/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
1x7

Ben bu Homelander öyle böyle uyuz olmadım. Adam tüm sevdiğim isimlere zarar verdi. Cezasını bulduğu anları izlemenin umuduyla diziye devam ediyorum.

Butcher ve karısının hikayesi beni aşırı üzdü. İçimde hep kavuşacaklarına dair bir umut vardı.

Hughie ve Stargirl'in sonu böyle olmamalı. Kesinlikle bir araya gelmeliler. Butcher merhamet et lan.

8/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
1x8

Kardeşim burada sezon mu bitirilir ya? Ben köye gelirken sadece ilk sezonu indirmiştim şimdi pazartesine kadar beklemek zorundayım.

Öncelikle harika bir son sahne izledik. Becca öldü denilince biraz şüpheye düşmüştüm ama yalan yok onu görünce ağzım açık kaldı. Butcher böylece daha çok üzüldü. Keşke ölmüş olsaydı.

Stargirl'in Hughie'yi yalnız bırakmamasına çok sevindim. Umarım yeni sezonda yolları tekrar birleşir.

Yeni sezonda Homelander denen herifin karşısına dikilebilecek güçte birisini getirirler umarım. Bu herifin sürekli galip çıkmasına sinir oluyorum.

9/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
2x1

Güzel bir sezon açılışı bölümüydü. Arada bizimkilere ne olduğunu görmedik ama sezon içinde mutlaka göstereceklerdir.

Hughie ve Annie'nin bağlarını koparmamasına sevindim. Voguht'u bitirecek ikili bunlar.

Homelander iticiliğine devam ediyor. Stormfront'un onu çıldırtmasına sevindim. Böyle devam eder umarım.

Deep'in sonu ne olacak çok merak ediyorum. Bizimkilerin yanına gelirse şaşırmam.

Queen Maeve'in bu kadar arka planda kalması beni üzüyor. O güzelliği daha fazla görmeliyiz.

Giancarlo Esposito cidden büyük oyuncu ya. Stan Edgar olarak Homelander'a kafa tutmasını zevkle izledim.

Butcher'ın girişine de az gülmedim ha. :D

8/10

• Beğendim
Reactions: dreamy

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
2x2

Bu Homelander belasından biz nasıl kurtulacağız ya? Becca ablamıza cidden yazık oluyor. Bence sezon finalinde Butcher onları bulacak ama çocuğu yüzünden bir anlaşmazlık olacak.

Hughie biraz saçmalamaya başladı. O yediği yumruk umarım kendine getirir. Kötü adam halleri ona yakışmıyor.

Kimiko'nun kardeşini korumaya çalışması ve sonra pes etmesi güzeldi. Bu şekilde tarafını belli etmesi iyi oldu.

8/10

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
2x3

Ben bu Hughie hafiften uyuz olmaya başladım. Gereksiz çıkıntılık yapıyor. Artık büyüyüp adam olması gerek.

Homelander'ın oğlu tarafından gönderilmesi gelecek için beni umutlandırdı. İleride olası bir Becca'nın kaçışında babasının yanında olmasından korkuyorum.

Kenji'nin sonu çok kötü oldu ya. Keşke bu kadar di başlı olmasaydı. Bizimkilerin işine yarayabilirdi.

Balina sahnesi harikaydı ya. Başlı başına çoğu diziden kaliteli bir sahneydi.

Stormfront daha kötü çıktı ya la. Homelander'a kafa tutmasını sevdim ama sonradan Kenji'ye yaptıkları direkt kendinden nefret ettirdi. Kimiko şimdi ona çok pis bilendi. İkisinden birinin sonu hiç iyi olmayacak.

9/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
2x4

Malesef korktuğum başıma geldi. Becca bizimkini reddetti. Ryan meselesinden patlak verecekleri çok belliydi. Ama ben Butcher'ı azıcık tanıdıysam bu işi böyle bırakmaz.

Homelander çok pis bir şekilde doluyor. Bir yerde öyle bir patlayacak ki önüne gelen herkesi yakıp kül edecek. Stormfront ile bire bir kapışmasını deli gibi bekliyorum.

Stormfront'un kendi hikayesi de oldukça ilginç. Muhtemelen Annie'nin dediği gibi serum yüzünden yaşlanmıyordur ama farklı bir hikaye de çıkarsa şaşırmam. Kendisi Homelander'dan bile uyuz olmayı başardı.

Deep dizide amaçsız bir şekilde yer almaya devam ediyor. Ne zaman hikayesi bitecek sabırla bekliyorum. Black Noir'de neden Butcher'a bu kadar ilgi duydu acaba? Ondan nedense bir sürpriz ihanet geleceğini umuyorum.

Annie ve Hughie meselesi bu sefer kesin bir sona geldi galiba. Sezon finaline kadar biraz aşk acısı çekerler. Ben yinede ikiliden mutlu bir son gelmesini istiyorum.

8/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
2x5

Boşuna en büyük aşklar nefretle başlar dememişler. Sondaki sahne de bunun bir örneği niteliğindeydi. Ancak ben Homelander'dan bir hamle bekliyorum. Stormfront'un bu kadar egemen olmasına izin vermez.

Butcher'ın kafasında ne var hala çözemedim. Bu kadar erken pes edeceğini düşünmüyorum. Becca'yı almak için son bir hamle yapacaktır. Bence Stan Edgar, Homelander'ı aradan çıkartmak için onunla iş birliğine gidebilir. Köpeği ile olan dostluğu da beni çok yumuşattı.

Annie şirkette şansını çok zorluyor. Kızın başına bir şey gelmeden oradan kurtulur umarım.

8/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
2x6

Bu ne manyak bölümdü ya. Stormfront'un hikayesini sonunda öğrendik. Ben geçmişini bu kadar eski olmasını beklemiyordum. Homelander şimdi ona sinirlenmek yerine daha çok bağlanacak.

Butcher'ın bu bölüm neden öyle bir saçmalık yaptığını anlamadım. Adamın onları götürmesine izin verebilirdi. Annie ile aralarının biraz iyileşmesine sevindim.

Hastane sahnesini anlatmaya kelimeler yetmez. Komedi, aksiyon ve dram harika harmanlanmıştı. Frenchie'nin bu kadar üzülmesi beni şaşırttı. Lamplighter'dan nasıl bir yardım alacaklar merak ediyorum. Birde hastaneden kaçan kızımız var. İnşallah bizimkilerin yanında yer alır.

9/10

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
2x7

Net bir şekilde dizinin bu sezonki en iyi bölümü oldu. Bölümün sonunu ağzım açık izledim. Ben o patlama olayını hastaneden kaçan kızın yaptığını düşünüyorum.

Ryan'ın kaçırılmasına hem sevindim hem üzüldüm. Butcher ve Becca kavuşması artık daha da zorlaştı. En azından bir araya geleceklerdir ama Becca onu almadan kaybolmak istemeyecektir.

Annie'nin annesine öyle böyle uyuz olmuyorum. Kadın her şeyi birbirine soktu ama en azından bunun sonucunda iyi bir şey oldu. Annie ve Hughie bundan sonra daha ayrılmaz.

9/10

• Harika

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
2x8

BABA BU NASIL BÖLÜMDÜ BEEEEEEĞĞĞĞĞ! Çıldırıyorum. Deliriyorum. Tarihin en iyi süper kahraman dizisi.

Butcher sen büyük delikanlısın ya. Keşke mutlu bir sonun olsaydı. O mutlu sonu en çok sen hak ediyordun. Becca'nın ölmesine dehşet üzüldüm. En azından Butcher Ryan'ı dışlamadı. Becca'nın emanetine düzgün bakacaktır. Muhtemelen komiteye girecektir ama Victoria'nın hareketlerine erken uyanacaktır.

Hughie ve Annie'nin hikayesinin mutlu sona ulaşması iyi oldu. Hughie muhtemelen gelecek sezon Victoria tarafından manipüle edilecektir. Başlarda yine ekibe sorun çıkartacağına eminim.

Maeve'in o kavgaya gelmesini hiç beklemiyordum. Ama harika bir dövüş sahnesiydi. Kimiko'nun boynu kırılınca bir an üzüldüm ama sonradan "özel" olduğu aklıma geldi. Kadınlar artık Seven'da daha ön planda olacaktır.

Homelander artık daha dengesiz bir hale geldi. Gelecek sezon önce Stan Edgar'ı öldürüp ardından Vought'u yerle bir etmesini bekliyorum. Sondaki sahnesine de çok güldüm.

Victoria Neuman ağzımı açık bıraktı. Gram öyle biri çıkmasını beklemiyordum. Darbe, darbe dedi halbuki darbeyi kendisi yapıyormuş. Vought'u da aradan çıkarınca onu kimse durduramayacaktır.

10/10

• Harika