''The 100'' Oyuncuları Evlendi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Sanki sevgili olsalar cok sevincek gibi bi hal var sende :A
Yok yazdıklarımdan omu anlaşıldı bilmiyorum ama aslında anlatmaya çalıştığım şu.. Dizi ilk sezonlarda izleyince ikisinin sevgili olacakları ihtimali çok fazla. Finn diziden çıkınca da bu ihtimal daha artıyor. Ama hep ihtimalde kalıyor.sanki hayat onları ayırıp bırakmıyor kavuşmalarına. Benim sevinilir tarzda olayım yok aslında dizinin karmaşıklığını açıkladım :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Walter+ ve yardımcısı (adını unuttum kızın) ve inek harika üçlüydüler ? Dizinin tek olumsuz yönü Olivanın donuk oyunculugu:( Peter keza aynı:X
Astrid. Unuttuğuna şaşırmadık tabii ki. :A @Çiğdem

Peter konusunda katılıyorum ama Olivia’nın donuk oyunculuğuna bitiyorum ben yakışıyor. :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yok yazdıklarımdan omu anlaşıldı bilmiyorum ama aslında anlatmaya çalıştığım şu.. Dizi ilk sezonlarda izleyince ikisinin sevgili olacakları ihtimali çok fazla. Finn diziden çıkınca da bu ihtimal daha artıyor. Ama hep ihtimalde kalıyor.sanki hayat onları ayırıp bırakmıyor kavuşmalarına. Benim sevinilir tarzda olayım yok aslında dizinin karmaşıklığını açıkladım :A
Konu bunların birleşmesi etrafında dönunce 6 sezon izleyen birisi olarak istiyorsun sandım:A Çok olumsuz gelmedi yazdıkların o yuzden:X
Astrid. Unuttuğuna şaşırmadık tabii ki. :A @Çiğdem

Peter konusunda katılıyorum ama Olivia’nın donuk oyunculuğuna bitiyorum ben yakışıyor. :Z
Oliva dizide rus kökenlimiydi? Öyle belirtmişmiydi hiç hatırlamıyorum:A O yuzdendir belki de.
Hele kızıları oluyordu hiç annelikten eser yoktu :F Yine donuk.

• Güldürdün
Reactions: dreamy and Turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Konu bunların birleşmesi etrafında dönunce 6 sezon izleyen birisi olarak istiyorsun sandım:A Çok olumsuz gelmedi yazdıkların o yuzden:X
Kaç sezondur oynayan dizi ikili açısından dikkat çekiyor.dediğin şekilde konu ikilinin etrafında dönünce konu konuyu açtı. İkisinin dizide sevgili olmaları bence çok uygun.ama benim bu konuya değinmemin asıl sebebi dizi ilk sezonlarda bunu fazlasıyla izleyiciye aşılamaya çalışıp sonrasında ters köşe yapmaya çalışması.bunu anlamlandırmak zor :A

• Beğendim
Reactions: Forumdash

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710

Oliva dizide rus kökenlimiydi? Öyle belirtmişmiydi hiç hatırlamıyorum:A O yuzdendir belki de.
Hele kızıları oluyordu hiç annelikten eser yoktu :F Yine donuk.
Hatırlamıyorum öyle bir şey Rus olduğuna dair. :D

5. sezonda kızı çıkıyor evet ona karşı soğuktu ama bu özelliği kızı ölünce avantaja dönüştü tabii kolayca o evladı ölen anne duygusunu verebildi. :A

Aaa hadi çocuklar ben kaçıyorum cicili bicili rüyalar @xemrexxx @Forumdash @turkuazz @mrt-06 @dreamy :bhr::bhr::bhr:
İyi geceler tatlı rüyalar. :Z

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
En son 41 e girmişti :A
68533

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı