'Terzi'nin Üçüncü Sezonundan İlk Tanıtım Yayınlandı! | Netflix Türkiye

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,192
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
indir.jpg

Netflix Türkiye'nin OGM Pictures imzalı dizisi 'Terzi'nin üçüncü sezon ön tanıtımı yayınlandı.

Çağatay Ulusoy, Salih Bademci ve Şifanur Gül'ü başrollerinde buluşturan dizinin üçüncü sezon tanıtımı bugün yayınlanan ikinci sezonun ardından platformda yerini aldı.

Terzi ilk iki sezonuyla şimdi, üçüncü sezonuyla yakında Netflix Türkiye'de!

Maşallah iyi abandılar bu diziye. :A İzlenme oranlarını aşırı merak ediyorum.

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx
Netflix yerli içeriklerinde alışık olmadığımız bir hız. 2. Sezonu zar zor bitirebildiğim için 3. Sezonu izlemeyi düşünmüyorum.

Mayıs’ta başlayan ilk sezon ve Kasım’da 3.sezonla bitiş. 😱 Netflix diğer dizilerinin sezonları arasında 2 yıl bekletirken bu dizinin 6 ayda 3 sezonunun yayınlanması aşırı saçma.

• Okudum
Reactions: 12.Adam
4. Sezon'u ile biter gibi. :D Bitmeli de. :D
Bu sezon sonmuş 4.sezonu yok ☺️
------

Mayıs’ta başlayan ilk sezon ve Kasım’da 3.sezonla bitiş. 😱 Netflix diğer dizilerinin sezonları arasında 2 yıl bekletirken bu dizinin 6 ayda 3 sezonunun yayınlanması aşırı saçma.
Niye saçma istedikleri zaman yayınlarlar illa 2 sene de bir mi yayınlanması gerekiyor öyle bir kural mı var 😃

Sağol ya bilmiyordum ben sanki. :A

Şahmaran da 2 sezon birlikte çekildi. Kuş Uçuşu’nun da 2 ve 3. sezonu birlikte çekildi. Atiye de aynı şekilde ama hepsi arasında belli bir zaman dilimi olmuştu.
Pardon canım. :A Netflix bir an önce elinden çıkarıp kurtulmak istiyor bence. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Bu sezon sonmuş 4.sezonu yok ☺️
------

Niye saçma istedikleri zaman yayınlarlar illa 2 sene de bir mi yayınlanması gerekiyor öyle bir kural mı var 😃
Ya bir mesajımı da düzgün anlayıp alıntılasan be abla. Ben illa hepsi 2 senede bir mi yayınlansın demişim? Kimi dizilerin tüm sezonunu 6 aya sıkıştırıp diğer diziler için 2 sene bekletmesi saçma geliyor sadece yapacaksa hepsini aynı planlamada yapmalı.

Lütfen artık beni alıntılamaz mısın ayda yılda bir foruma giriyorum onda da senin şu her şeye atlamanla uğraşamayacağım. Her konuda, herkesin mesajının altında sen varsın bir sal ya.

• Beğendim
Reactions: Hazem and 12.Adam
Ya bir mesajımı da düzgün anlayıp alıntılasan be abla. Ben illa hepsi 2 senede bir mi yayınlansın demişim? Kimi dizilerin tüm sezonunu 6 aya sıkıştırıp diğer diziler için 2 sene bekletmesi saçma geliyor sadece yapacaksa hepsini aynı planlamada yapmalı.

Lütfen artık beni alıntılamaz mısın ayda yılda bir foruma giriyorum onda da senin şu her şeye atlamanla uğraşamayacağım. Her konuda, herkesin mesajının altında sen varsın bir sal yaar

Arka arkaya yayınlanması saçma demedin mi sen bende ona yorum yaptım o kadar

Arka arkaya yayınlanması saçma demedin mi sen bende ona yorum yaptım o kadar
Mesajım üstte, ne demek istediğim de ortada. Bakabilirsin. Diğer dizilerin yeni sezonları arasında 1.5-2 sene olup bunun tüm sezonlarının 6 ayda yayınlanmasını saçma buldum. Bu herhangi bir dizi de olabilirdi. Terzi özelinde söylemedim. Şu an Netflix TR’de çekilip de aylardır yayın bekleyen bir sürü projesi var bunu kast ettim. Yine uzun uzun açıklattırdın insana ya.

Mesajım üstte, ne demek istediğim de ortada. Bakabilirsin. Diğer dizilerin yeni sezonları arasında 1.5-2 sene olup bunun tüm sezonlarının 6 ayda yayınlanmasını saçma buldum. Bu herhangi bir dizi de olabilirdi. Terzi özelinde söylemedim. Şu an Netflix TR’de çekilip de aylardır yayın bekleyen bir sürü projesi var bunu kast ettim. Yine uzun uzun açıklattırdın insana ya.
Tamam da bende diyorum ki diğer diziler yaptı diye Terzi demi yapacaktı diyorum illa hepsi aynı şeyi yapacak diye bir şey yok ki

Üst üste çekildi çünkü tüm sezonlar. :A

Sağol ya bilmiyordum ben sanki. :A

Şahmaran da 2 sezon birlikte çekildi. Kuş Uçuşu’nun da 2 ve 3. sezonu birlikte çekildi. Atiye de aynı şekilde ama hepsi arasında belli bir zaman dilimi olmuştu.

Pardon canım. :A Netflix bir an önce elinden çıkarıp kurtulmak istiyor bence. :A
Özlemişim. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür
Tamam da bende diyorum ki diğer diziler yaptı diye Terzi demi yapacaktı diyorum illa hepsi aynı şeyi yapacak diye bir şey yok ki
Çocuk sadece Terzinin bu kadar çabuk sürede sezonlarının servis edilemsine şaşırdığını ve birçok dizinin aylar hatta yıllar sonra gelmesinden kaynaklı adaletsiz görmüş.. Fikrini beyan etmiş.... Yapacak, edecek dememiş..
Yorum yapmış sadece...
Sevdiğin, hoşlandığın, beğendiğin bir film, dizi, kişi olduğunda frenin olmuyor... Asla eleştiri kabul etmiyorsun 🤷🤷🤷

Çocuk sadece Terzinin bu kadar çabuk sürede sezonlarının servis edilemsine şaşırdığını ve birçok dizinin aylar hatta yıllar sonra gelmesinden kaynaklı adaletsiz görmüş.. Fikrini beyan etmiş.... Yapacak, edecek dememiş..
Yorum yapmış sadece...
Sevdiğin, hoşlandığın, beğendiğin bir film, dizi, kişi olduğunda frenin olmuyor... Asla eleştiri kabul etmiyorsun 🤷🤷🤷

Bende yorum yapıyorum düşüncemi söylüyorum ne alakası var eleştiri kabul etmemekle ya neden yorum yapmamamı istiyorsunuz tamam susarıım bende

Yorum yapmış sadece...
Hay ağzına sağlık abi. Demek istediğim şey aslında gayet açık yani. Ben mi kendimi anlatamıyorum diye düşündüm ama anlayan çıkıyor işte. :D

Hay ağzına sağlık abi. Demek istediğim şey aslında gayet açık yani. Ben mi kendimi anlatamıyorum diye düşündüm ama anlayan çıkıyor işte. :D

Bende anlamıştum sadece senin yorumun üzerine bende kendi yorumumu yaptım sende bunu anlasaydın keşke....