'Ters Yüz 2' Gişeye Bomba Gibi Düştü!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,245
Puanı
1,061
GQr_oILWcAAWq1n

Uzun süredir merakla beklenen Ters Yüz 2'den (Inside Out 2) gişeye bomba giriş!

2015 yapımı animasyon filminden 9 yıl sonra gelen devam halkası, vizyona girdiği 14 Haziran'dan itibaren tüm dünyada gişeye damgasını vurdu. Uzun süredir izleyicilerin salonlardan uzak durduğu Türkiye'de film, 2024'ün en iyi açılışını yaptı ve bayram tatiline denk gelen ilk 3 günde 309.100, ilk haftasında ise 603.949 kişi tarafından izlenerek toplam 104.465.805 TL hasılat elde etti. Disney-Pixar imzalı film, ayrıca Türkiye'de vizyona giren animasyon yapımları arasında ilk gün seyircisi rekorunu ve Türkiye'de bugüne kadar yaz aylarında vizyona giren filmler arasında da en iyi açılış rekorunu da kırdı. (Kaynak: Box Office Türkiye)

Öte yandan ABD'de ilk 3 günde 155 milyon dolar hasılat elde ederek son dönemde 'Barbie'den (2023 / 162 milyon dolar) sonraki en iyi açılışı yapan Ters Yüz 2, dünya çapında da ilk hafta sonunda 295 milyon dolar kazanarak 200 milyon dolarlık bütçesini çıkarmayı başardığı gibi pandemi döneminden sonra 2020'li yılların en iyi hafta sonu performanslarından birini sergiledi.

Ters Yüz 2, şimdi sinemalarda!

• Harika
Reactions: AhmetBayram

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,245
Puanı
1,061
Derdi sana mı düştü yine kuyruğumdan ayrılamıyorsun. Reyting listen mi eksildi? :F
Hayrola niye kendi kendine kudurdun ben lafımı ortaya söyledim. Kim kimin kuyruğu görmüş oluyoruz. :) Hala reyting listesi muhabbeti yaptığına göre asıl senin içine oturmuş yazık haline. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,700
Puanı
1,061
Hayrola niye kendi kendine kudurdun ben lafımı ortaya söyledim. Kim kimin kuyruğu görmüş oluyoruz. :) Hala reyting listesi muhabbeti yaptığına göre asıl senin içine oturmuş yazık haline. :A
Ezik psikolojisi seninki ama olsun alışacaksın öyle ya da böyle. Daha düne kadar dibimden (sen başka şekilde anla) ayrılmayan kimdi acaba? Bu nankörlüğe iyi yaşıyorsun bu zamana. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,245
Puanı
1,061
Ezik psikolojisi seninki ama olsun alışacaksın öyle ya da böyle. Daha düne kadar dibimden (sen başka şekilde anla) ayrılmayan kimdi acaba? Bu nankörlüğe iyi yaşıyorsun bu zamana. :A
Bu ay öylesine büyük ve kritik şeyler yaşadım ki senin gibi küçük ve önemsiz şeyleri dert edip buna kafayı takanlara laf yetiştirmekle daha fazla kendimi yormamaya karar verdim. Egonu tatmin etmek için kendi fesat zihninde istediğin açıklamayı yapabilir ve kendini Kaf Dağı'nda görmeye devam edebilir, ünlülere yaptığın yalakalıkları benimle karıştırmaya devam edebilirsin ama baştan sonra umrum dışı olan bir kişiliksin o yüzden konumu kirletmeyi bırakıp ikile. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,700
Puanı
1,061
Bu ay öylesine büyük ve kritik şeyler yaşadım ki senin gibi küçük ve önemsiz şeyleri dert edip buna kafayı takanlara laf yetiştirmekle daha fazla kendimi yormamaya karar verdim. Egonu tatmin etmek için kendi fesat zihninde istediğin açıklamayı yapabilir ve kendini Kaf Dağı'nda görmeye devam edebilir, ünlülere yaptığın yalakalıkları benimle karıştırmaya devam edebilirsin ama baştan sonra umrum dışı olan bir kişiliksin o yüzden konumu kirletmeyi bırakıp ikile. :A
Bu uzun cümlenin içinde bir tane ergen laf sokma hali olmayan cümle aradım nihayetinde bulamadım. :A Aferin ama sözümü dinlemeye devam etmen güzel. Geçenki Melek Baykal konusunu kapattığın için sözüme itimadının olması gözlerimi yaşarttı. :F Sen yıllardır sayfa açıp boş boş yorumlarınla hiçbir halt yiyemedin tabi beni kıskanman çok normal. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,245
Puanı
1,061
Bu uzun cümlenin içinde bir tane ergen laf sokma hali olmayan cümle aradım nihayetinde bulamadım. :A Aferin ama sözümü dinlemeye devam etmen güzel. Geçenki Melek Baykal konusunu kapattığın için sözüme itimadının olması gözlerimi yaşarttı. :F Sen yıllardır sayfa açıp boş boş yorumlarınla hiçbir halt yiyemedin tabi beni kıskanman çok normal. :A
30 yaşına gelip sözde gençlere öğretmenlik yapıp hala ergenlikten çıkamayan biriyle konuşurken mecbur aynı seviyeye inmem gerekiyor ondandır. :kiki: Ayrıca sayfa açmak gibi bir amacım mı vardı ki kıskanayım yine konuyu saçma sapan bir yere çekip kendini gülünç duruma düşürmeye devam ediyorsun. :A Senin gibi etkileşim aşkı uğruna her şeyden prim kasıp yalakalık yapmak yerine sıradan izleyici olarak kendi halimde takılmak benim için çok daha keyifli ama sen başarılı olmayı Twitter'daki sayılar üzerinden değerlendirdiğin için herkesin aynı düşüncede olacağını zannedecek kadar kısır bir zihniyetin var. Sözde kendi sayfanla o kadar şey elde etmene rağmen gelip burada uydurduğun şeylerle sidik yarışı yapmaya çalışman da içindeki hazımsızlığın hala geçmediğini gösteriyor çok üzücü bir durum. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,700
Puanı
1,061
30 yaşına gelip sözde gençlere öğretmenlik yapıp hala ergenlikten çıkamayan biriyle konuşurken mecbur aynı seviyeye inmem gerekiyor ondandır. :kiki: Ayrıca sayfa açmak gibi bir amacım mı vardı ki kıskanayım yine konuyu saçma sapan bir yere çekip kendini gülünç duruma düşürmeye devam ediyorsun. :A Senin gibi etkileşim aşkı uğruna her şeyden prim kasıp yalakalık yapmak yerine sıradan izleyici olarak kendi halimde takılmak benim için çok daha keyifli ama sen başarılı olmayı Twitter'daki sayılar üzerinden değerlendirdiğin için herkesin aynı düşüncede olacağını zannedecek kadar kısır bir zihniyetin var. Sözde kendi sayfanla o kadar şey elde etmene rağmen gelip burada uydurduğun şeylerle sidik yarışı yapmaya çalışman da içindeki hazımsızlığın hala geçmediğini gösteriyor çok üzücü bir durum. :A
Çok uzun cümleler kurup hep aynı noktada dönmeye devam ediyorsun ama bu senin reddedilme psikolojinin yansıması olma dışına çıkamıyor. Senin gibi küçük fikirli insanlar ya da farklı tabirle yanardöner insanlar bu forumunda gerçek hayatında her yerinde hayatımda bir şekilde var oldular. İşlerine geldiğin süre zarfında sana canımlar, cicimler, bir alttan alarak konuşmalar ya da sözde minnet duymalar. Ama yemini kesince böyle tavırlar göstermeler hiç şaşırmıyorum o yüzden bu tavırlara. Burada tanıyıp da en lanet ettiğim 2.kişi olarak hayatına devam et bakalım. Sen ve senin gibi zihniyeti bozuk, karakteri zaten oturmamış insanlar benim yakın çevremin ucunda bile yer bulamaz. Daha da ötelersen ben daha da kanıtlı cümleler ortaya getireceğim. Yazı asla yalan söylemez. Ben hiçbir şeyi silmem. Ve getiririm önüne koyarım. Bir kez de ben seni burada rezil ederim şu terbiyesiz ve çirkin tavırlarına karşı. Şu an alttan alıyorsam onun da bir sebebi var. Ama hiç beklemediğin bir an yakarım senin o çıranı haberin olsun. Zamanında ne yalakalıklar yaptığını, tüm konuşmaları zaten arşiv olarak sundurma bana. Seni zamanında savunduğum güne de lanet olsun. Ben akıllanmam. Haram olsun. Teşekkürler. :)

• İlginç
Reactions: RüzgarGülü