Terim'e gönderme

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710

G.Saray derbisinde yaşanan olaylar yüzünden PFDK'nın verdiği seyircisiz oynama cezası nedeniyle F.Bahçe'nin Samsunspor maçını sadece kadın ve çocuklar izledi. 15 bin taraftarın olduğu Şükrü Saracoğlu'nda ilginç protestolar maça damga vurdu. Bazı kadın taraftarlar, derbide "Elini kesip kanı alnına sürdüğü" iddia edilen Galatasaray Yardımcı Antrenörü Hasan Şaş ile Sivasspor maçına kaşında bantla çıkan Fatih Terim'i protesto etmek için kaşlarının üzerine yara bandı taktılar.
Sarı-lacivertli kadınlar, maça alınlarında yara bantlarıyla gelerek, Fatih Terim ve Hasan Şaş'a göndermede bulundu.

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
526
Puanı
234
ben bunlar kadar komik taraftarlar görmedim neyi protesto ediyosunuz hem iftira atıp hemde protestomu ediyosunuz Allah'tan size akıl diliyorum!!

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Terim'e gönderme değil terimin kaşını yardılar zaten:) Olsa olsa Hasan Şaşa gönderme olur onda da hataları varya neyse.:)Yabancı maddeleri at at sonra gel protesto et:)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Siz kimsiniz Fatih Terim kim? Fatih Terim'e özeniyorlar herhalde.Siz play-off'ta Arena'ya geleceksiniz :D