Tercih Özel & Üniversite Bilgileri

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Inşallah atanırsınız ;) bende sınıf öğretmenliği istiyordum bir ara sonra vazgeçtim suan sağlık bölümleri düşünüyorum. :D
Bakalım hayırlısı. Ben sınıf öğretmenliğinden ziyade üniversitede öğretim görevliliği istiyorum.sen onun için dua et bana kardeşim. :) :)

Derler ki, güneş belirdikten sonra yıldızlara bakıp yön tayin edilmez.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bakalım hayırlısı. Ben sınıf öğretmenliğinden ziyade üniversitede öğretim görevliliği istiyorum.sen onun için dua et bana kardeşim. :) :)

Dua ederim hayırlısı :) Kıbrıs ta okumak nasıl? Pahalı diyorlar dogru mu?

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Dua ederim hayırlısı :) Kıbrıs ta okumak nasıl? Pahalı diyorlar dogru mu?
Bilmiyorum Kıbrısi hiç düşünmediğimden arastirmadim. Adamların içecek suyu yok[emoji23] [emoji23] birde ben biraz muhafazakar mi diyim işte anladın öyle olduğum için oralarda rahat edemezdim. Antalya bile Mekke gbi kalır oranın yanında [emoji23]

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bilmiyorum Kıbrısi hiç düşünmediğimden arastirmadim. Adamların içecek suyu yok[emoji23] [emoji23] birde ben biraz muhafazakar mi diyim işte anladın öyle olduğum için oralarda rahat edemezdim. Antalya bile Mekke gbi kalır oranın yanında [emoji23]

Evet öyleymis sen tam burlsu okumuşsundur kesin :D düşük oluyor puanlar genelde

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Bu arada artık akdeniz ünisinde bile hemen hemen her fakültede mescit olduğunu,kampüsün içine halihazırda antalyanin en büyük camisinin yapılmakta olduğunu belirtmek isterim.elmalili hamdi yazirdan mevlanaya,kutlu doğumdan saidi nursiye kadar her turlu İslami konferans ve aktiviteler mevcut ve rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Hatta stadimizda İstanbulin fethi günü dursun ali erzincanliyi ağırlamisligimiz var. Yanı akdeniz unisi bile artık bu konularda gayet rahat ve etkin [emoji2] bunun yanında üniversitenin birçok fakültesi yenilendi ve hala yenilenenler var. O konudada belki de turkiyenin en güzel fakültelerine sahiptir ama eğitimi aynı oranda iyi değil tabi.ve birkaç fakültesi hala eski.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bu arada artık akdeniz ünisinde bile hemen hemen her fakültede mescit olduğunu,kampüsün içine halihazırda antalyanin en büyük camisinin yapılmakta olduğunu belirtmek isterim.elmalili hamdi yazirdan mevlanaya,kutlu doğumdan saidi nursiye kadar her turlu İslami konferans ve aktiviteler mevcut ve rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Hatta stadimizda İstanbulin fethi günü dursun ali erzincanliyi ağırlamisligimiz var. Yanı akdeniz unisi bile artık bu konularda gayet rahat ve etkin [emoji2] bunun yanında üniversitenin birçok fakültesi yenilendi ve hala yenilenenler var. O konudada belki de turkiyenin en güzel fakültelerine sahiptir ama eğitimi aynı oranda iyi değil tabi.ve birkaç fakültesi hala eski.

Burs kesiyorlarmış doğru mu? Ben korktum birazda o yüzden :D

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Burs kesiyorlarmış doğru mu? Ben korktum birazda o yüzden :D
ben akdenizde okudum antalyada yanı.devlet unisi olduğu için harç yok tabi. Devlet verdiği bursu kesebiliyor ama gerçekten baya başarısız olman lazım.olmazsın merak etme :) özel uniler için birşey diyemicem.onu gidenlere sor.ama ben sırf öğrencinin parasını alamak için ogrenciyi yaz okuluna bıraktıklarını duydum bazı özel okullarda.özel okullara ben pek isinamiyorum. Ama eğitimi çok güzel olanlar var tabi. Çevreleride geniş olabiliyor iş imkânı acisindan.