Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@Yiğitt geçen gün yapımcıyı sormuştun sanırım, Serkan Çakarer ile Tolga Afşin Kaya yapımcısıymış.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Ben hala exxendeyim vahşi şeyler hükümsüz benim masalımı izliyorum şimdi öğrenci evini izliecem :A
Kız beynin nasıl kaldırıyor. Benim bir yerden sonra başım ağrıyor,bırakıyorum ara veriyorum.
Yeminle şaşıyorum sana.Sabah namazını kılıyorsun,bre Bismillah başlıyorsun. Vallahi buda farklı bir meziyet.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Kız beynin nasıl kaldırıyor. Benim bir yerden sonra başım ağrıyor,bırakıyorum ara veriyorum.
Yeminle şaşıyorum sana.Sabah namazını kılıyorsun,bre Bismillah başlıyorsun. Vallahi buda farklı bir meziyet.

ben alışkınım ya abi takmıyorum hiç :A

• İlginç
Reactions: The_Erinch

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Şimdi iki bölüme baktım. Aşırı doyurucu bir iş ve sürükleyici oyuncularda bence çok iyi iş çıkarmış karakterlerini çok iyi yansıtmışlar.

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yine çok sürükleyici bölümdü. Süre de az olunca nasıl geçtiği anlaşılmıyor. Yavaş yavaş psikolojik sorunların nedenini de görüyoruz. Terapistimizden bunları hatırlatarak eşinin katilini bulmaya çalışıyor.

• Beğendim
Reactions: Aserat

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Kaç gündür izlemek istiyordum daha yeni elime geçti...Bölümlerin kısa oluşunu çok sevdim.1.bölümü bir bakayım sonra diğerlerini izlerim diye açmıştım ama bırakamadım..Gerçekten hikayeyi ve işlenişini çok beğendim..Keşke ilk sezonun tüm bölümleri olsaydı...Hafta da bir olmasına biraz üzüldüm...Zaten 8 - 9 dakika... Bari iki bölüm olsaydı... Bölümleri heyecanla bekliyorum...

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
1x7 (Final)

Güzel bir dizi ve finaldi. Sadece karakterlerin hikayesine tek tek ve daha yakından odaklanılmaması (Berna ve Özlem mesela) dizinin eksisi olmuş diye düşünüyorum.

Katil Ayşe çıktı. Berna olarak tahmin etmiştim ama işin en umulmadık kişinin başının altından çıkacağı da bir yandan belliydi aslında. Hoca şizofren ve kendi işledi diye tahminler görmüştüm öyle bağlansa da hoş olabilirdi ama böylesini de beğendim. Meğer Ayşe küçükken (babasının öyle istediğini düşünerek) kardeşini öldürüp ona kendince hediye vermiş ve aynısını Çetin Hoca için de yapmış. Bu bölüm diğer oyuncuları göremeden Muhammet Uzuner ve Zeynep Çamcı'nın ikili şovunu izledik ikisi başta olmak üzere tüm kadronun emeğine sağlık demek lazım. :Z

Genel puanım: 7.5/10

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk 4 bölümü izledim, fena değil. Belli bir ilgi çekiciliği var ama bu kadar kısa süreli bir dizi için bu kadar fazla karakter çok mantıklı olmamış gibi. Karakter derinliklerine inene kadar dizi bitecek. Yarın kalan 3 bölümü de izler bitiririm muhtemelen.

Sırasıyla bölümlere puanım:

7-8-7-6

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Son üç bölümü de izleyip tamamladım.

Acilen İlayda Alişan'ın karakterini 7/24 izleyeceğimiz bir spin-off yapılması gerekiyor. Kendisinin güzelliğine hayran kalmaktan katil kim sorusuna odaklanamadım. :A

Dizi beni yeterince tatmin etmedi. Karakterlerin derinliğine yeterince inmedikleri için kim deseler inanacaktık ve mantıklı gelebilecekti. Yerli dizi yersiz uzun dedik ama birazcık uzatabilirsiniz ya bu kadar da kısa demedik. :A Yine de bu tip farklı şeyleri destekliyorum. Tadımlık, iyi sayılabilecek bir diziydi.

7-7-7

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
DİZİ YORUMU:

Üç bölümü dün, kalan dört bölümü de bugün izleyerek diziyi tamamladım. Lakin ilk söyleyeceğim şey diziye doyamadığım... Yani doyamadım, tadı damağımda kaldı. Dizinin süreleri de 10-15 dakika arasıydı, jenerikleri de çıkarsan dizinin toplam bölümlerinin süresi bir saat civarında çıkacak. Çok kaliteli, çok güzel bir iş düşünmüşler. Kurguyu çok sevdim ama dediğim gibi daha uzun olabilirdi. Karakterleri çok yüzeysel tanıdık, biraz daha derin görebilirdik.

Oyuncular çok iyiydi ama dediğim gibi çok yüzeysel kaldı hikayeleri, yaşadıklarını daha derinlemesine görmek isterdim. Böyle bir kurgu yaratmışlar, keşke daha uzun süreli olarak yayınlasalardı. Ne diyelim, tüm ekibin emeklerine sağlık...

• Beğendim
Reactions: Gerekli24