Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
indir-jpg.97205

Gain Medya'nın ikinci dizisi 'Terapist' yayın hayatına başladı!

Yönetmen koltuğunda Zeynep Dadak'ın oturduğu, kadrosunda Muhammet Uzuner, Zeynep Çamcı, Dolunay Soysert, İlayda Alişan, Murat Kılıç ile Çağdaş Onur Öztürk'ün yer aldığı dizi ilk iki bölümüyle platformda yerini aldı.

'Terapist' ilk iki bölümüyle şimdi Gain Medya'da!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sürpriz oldu yayınlanması. :eek: Ben tarihi duyurulur dedim ama direkt gelmiş. :A

Merakla beklediğim bir diziydi. Gece izlerim. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Asıl hikaye 2. bölüm sonrasında başlayacağı için pek bir şey diyemiyorum ama güzel bir iş olmuş. Oyuncular kısa süreye rağmen gayet iyi iş çıkarmış zaten karakterleri de bayağı ilginç. Psikoloji ve cinayet gibi iki ilgi çekici temanın birleşmesinden dikkate değer bir yapım çıkacağı kesin yeni bölümleri bekliyoruz. :Z

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Az önce bitirdim iki bölümü çok güzeldi çok beğendim ben oyunculuklar harikaydı

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Asıl hikaye 2. bölüm sonrasında başlayacağı için pek bir şey diyemiyorum ama güzel bir iş olmuş. Oyuncular kısa süreye rağmen gayet iyi iş çıkarmış zaten karakterleri de bayağı ilginç. Psikoloji ve cinayet gibi iki ilgi çekici temanın birleşmesinden dikkate değer bir yapım çıkacağı kesin yeni bölümleri bekliyoruz. :Z
Hala sadece telefondan mı izleyebiliyoruz? (b)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Baya iyi bir iş olmuş. Fakat bu dijital platformların en büyük artısı bir sezonu koymaları bana göre maalesef Gain böyle 2-3 bölüm koyacaksa sürekli unutur gideriz izlemeyi.

• Üzücü

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Tanıtımlarını daha yeni verdi, ama bir gün sonra yayınlandı. En kötü açıldığında yüklü olsaydı hepsi. Çok amatörce davranıyorlar.
Bence de düzenli tanıtım uygulama vs. yok. Tamam imkan çok iyi olmayabilir ama en azından bir düzenli tanıtım yapabilirdi.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence de düzenli tanıtım uygulama vs. yok. Tamam imkan çok iyi olmayabilir ama en azından bir düzenli tanıtım yapabilirdi.
Tanıtımları Aralık'ın 3. haftası gibi verseler, biraz tanıtım yapsalar ve platform açıldığında bölümler yüklü olsa ne güzel olur. Bunlar çok amatör davranıyor şuan.

• Beğendim