Televizyonlardaki HBB TV (Hibrit Yayın Genişbant) Desteği Nedir, Nasıl Kullanılır?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Harikamı çalışmadığına değil, LG olmasıma attım, yanlış anlaşılmasın :A
Televizyon iyi ve herhangi bir sorun yaşatmadı ama yazılım olarak benim modele çok ayıp ettiler. Benim modelden 1-2 sene sonra WebOS çıktı bütün her şey onlara çıkıyor benim model akılsız akıllı olarak kaldı. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Televizyon iyi ve herhangi bir sorun yaşatmadı ama yazılım olarak benim modele çok ayıp ettiler. Benim modelden 1-2 sene sonra WebOS çıktı bütün her şey onlara çıkıyor benim model akılsız akıllı olarak kaldı. :D
Bu aralar Smart TV almayı düşünüyorum. Tercihim LG olacak. Henüz detaylı araştırmayı yapmadım. Neye dikkat etmem gerekir? ilkkez Smart TV alacağım. Bizim internetler problem değil, Fiber internet uygulaması dairemizde mevcut ve benim modemde oldukça iyi. Dışarda evin onünde de bağlanabiliyorum internete ☺

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bu aralar Smart TV almayı düşünüyorum. Tercihim LG olacak. Henüz detaylı araştırmayı yapmadım. Neye dikkat etmem gerekir? ilkkez Smart TV alacağım. Bizim internetler problem değil, Fiber internet uygulaması dairemizde mevcut ve benim modemde oldukça iyi. Dışarda evin onünde de bağlanabiliyorum internete ☺

Smart TV alacaksanız LG alın Dosi hanım, işletim sistemi diğerlerine göre çok daha iyi bence. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
sonra detaylı okurumda Kumandaya takıldım :bhr: LG TV'de mükemmel bir marka. Tr'dekiler kafayı diğer markaya takmışlar ama ben Tr'de özellikle LG almıştım buradakinden memnundum diye. Ozamanlar sizin orda çok yaygın değildi😊
Yok bizde fazla yaygın bir marka. Philips'te var ama onun Tv'leri LG gibi kaliteli değil. Elektronikte çalısan bir tanıdığim Philips'in normal kalitede TV alıp ismini yapıştırdığını söylemişti. Yani biz isme para vermekteyiz. Evimde 2 Tv vardı, LG (LCD) tam 10 senedir kullaniyorum hâlâ iyi, Philips aldık 3 senede bozuldu. Şimdi tek LG var ve yeni smart TV alacağim. LG düşünmekteyim yine :D
Harikamı çalışmadığına değil, LG olmasıma attım, yanlış anlaşılmasın :A
Smart TV alacaksanız LG alın Dosi hanım, işletim sistemi diğerlerine göre çok daha iyi bence. :A
Dünden beri LG reklami yapıp durdum zaten :F 10 senedir kullandığım marka, hatta TR'de ki evime bile aldım LG.
Marka işi tamam ama özellik olarak neye dikkat etmeliyim onu sordum :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
LG'nin yeni işletim sistemi baya iyiymiş mantıklı bir seçim olur. Spesifik olarak neye dikkat etmek gerekir bilmiyorum şu an son modelleri araştırmadım yıllardır.

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Dünden beri LG reklami yapıp durdum zaten :F 10 senedir kullandığım marka, hatta TR'de ki evime bile aldım LG.
Marka işi tamam ama özellik olarak neye dikkat etmeliyim onu sordum :A

Smart TV olduğu için işletim sistemine, paneline, çerçevesinin inceliğine kalınlığına, çözünürlüğüne (8K alıp keyfine bakıyorsun. :A), HDR var mı yok mu, işte ses teknolojisi nasıl... Böyle uzar gider. :A Model model bayadır ben de araştırmadım ama YouTube'da inceleme dolu her model için, onlara bakın Dosi hanım. :A Bulamazsanız haber verin malum mekandan. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Smart TV olduğu için işletim sistemine, paneline, çerçevesinin inceliğine kalınlığına, çözünürlüğüne (8K alıp keyfine bakıyorsun. :A), HDR var mı yok mu, işte ses teknolojisi nasıl... Böyle uzar gider. :A Model model bayadır ben de araştırmadım ama YouTube'da inceleme dolu her model için, onlara bakın Dosi hanım. :A Bulamazsanız haber verin malum mekandan. :A
Cep telefonu şuan acil olmaya başladı.Orada da feci kararsızım :A aklımda 1 tane var ama en iyisi değil(sadece garip bir özelikten dolayı aklıma yatmış :A) Telefonu en fazla arama/twitter/ arada imstagram ve çoğunlukta forum için kullandığim için bana yeterli :A onun için kapınızı çalabilirim bir ara :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock