TV Teletext

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,894
Puanı
1,061

Televizyon ve uydularda olan epey eski bir sistem günümüzde sanıyorum sadece TRT'nin kaldı. Eskiden her kanalın Teletext'i bulunurdu.

trt-nin-teletext-i_315741.gif

upload_2015-9-7_21-44-41.png
upload_2015-9-7_21-45-56.png

Aaa eski anılarım canlandı. :( Bence çok faydalıydı bu sistem. Bende maç sonucu, sıralama vs. filan bakıyordum. :F

efsanedir çocukluğumdan beri sürekli bakarım eskiden spor haberlerine bakardım hep 150 deydi :D
trt de ki sağlamdı onun dışında çalışan bi show vardı galiba

Yıllarca futbol maçlarını takip etmemi sağlamıştır. TRT'den düzenli olarak alt liglerin, Avrupa liglerinin bile sonuçlarını takip ederdim. :D Gerçekten büyük nimetti, internet ayarında bir teknolojiydi. Tabii o zaman NTV Spor bile yok. :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and XanTier
Baya yararlandım ben de kendisinden. :D Maç sonuçlarını heyecanla takip ederdim, güncel haberleri ve spor haberlerini de takip ederdim. Son zamanlarda pek uğramıyorum ama kendilerine. Gerçi iftar/imsak saatleri için bakıyordum arada geçen ramazanda. :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Hani bir önceki rakamı saliselerle kaçırmış olursun, arama frekansı ise dönmek yerine sonuna kadar gidip tekrar baştan alır. Küçüklüğüm boyunca sövmüşümdür ona. :F

Hala ara ara kullanırım. TRT'nin özellikle 200 numaralı spor yazıları, veya 500 civarı kur bilgileri, 700lerde uçuṣ bilgileri falan olur.

• Harika
Reactions: 12.Adam

Forum İstatistikleri

Konular
171,714
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94