TV Teletext

Aaa eski anılarım canlandı.
Bence çok faydalıydı bu sistem. Bende maç sonucu, sıralama vs. filan bakıyordum.

efsanedir çocukluğumdan beri sürekli bakarım eskiden spor haberlerine bakardım hep 150 deydi

trt de ki sağlamdı onun dışında çalışan bi show vardı galiba

Yıllarca futbol maçlarını takip etmemi sağlamıştır. TRT'den düzenli olarak alt liglerin, Avrupa liglerinin bile sonuçlarını takip ederdim.
Gerçekten büyük nimetti, internet ayarında bir teknolojiydi. Tabii o zaman NTV Spor bile yok.

Reactions: 12.Adam and XanTier
Baya yararlandım ben de kendisinden.
Maç sonuçlarını heyecanla takip ederdim, güncel haberleri ve spor haberlerini de takip ederdim. Son zamanlarda pek uğramıyorum ama kendilerine. Gerçi iftar/imsak saatleri için bakıyordum arada geçen ramazanda.

Reactions: 12.Adam
Hani bir önceki rakamı saliselerle kaçırmış olursun, arama frekansı ise dönmek yerine sonuna kadar gidip tekrar baştan alır. Küçüklüğüm boyunca sövmüşümdür ona.

Hala ara ara kullanırım. TRT'nin özellikle 200 numaralı spor yazıları, veya 500 civarı kur bilgileri, 700lerde uçuṣ bilgileri falan olur.

Reactions: 12.Adam
Hala ara ara kullanırım. TRT'nin özellikle 200 numaralı spor yazıları, veya 500 civarı kur bilgileri, 700lerde uçuṣ bilgileri falan olur.
150 spor haberleri , 200 spor, sonrası süper lig , alt ligler ve Avrupa ligleri , şampiyonlar - Avrupa - Konferans ligi 500 borsa

Reactions: Yakamoz-Asi