Tehlikeli Racon

ömer karataş

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,482
Puanı
280
kenan ile ramiz yakın arkadaşlardır birbilerine çok şakalar yaparlar eğlenirler ancak bir gün bir şaka onların aralarını düzelmemek üzere bozacaktır ta ki o ana kadar...
2 gün önce
ramiz kenan'a yılan hediye etmiştir ancak yılan'ın zehirli olduğunu söylediğini unutmuştur kenan korkudan bayılmıştır ramiz uyandırmaya çalışır kenan uyanır ramiz şaka yaptığını yılanın zehirli olmadığını söyler kenan'a kenan yumruk atar ramiz'e ramiz'de karşılık verir
kenan: dostluk mostluk bitti ne ölün ölüme ne dirin dirme
ramiz: tamam lan öyle olsun görüşeceğiz yine seninle
2 gün sonra
ramiz gizli numaradan nalan ismiyle kenan'a mesaj atar ve para göndermesini ister kenan inanır ve gönderir daha sonraları ise başka şeyler ister ondan git mekan bas haraç topla benim için der kenan yine inanır ve bu dediklerini yapar kenan duruma hala uyanmamıştır ramiz aldığı paralar ile kenan'ın sevgilisine pahalı hediyeler alır ve kendi sevgilisi yapar ramiz nalan(kenan çapkın biridir bu arada) olarak en zor isteğini söyler mesaj'da şöyle demiştir git ateş yanardağ'a racon kes sülaleni kaldırırım de birşey yapmaz pısırığın tekidir ateş kenan yine inanır ve ateş'in mekanını basar yazhaneye giden kenan ateş'in adamlarını etkisiz hale getirir döverek ateş baş başa konuşmak istediğini söyler adamlarını çıkarır
ateş: derdin nedir söyle kimsin sen?
kenan: ben kenan deli kenan lan
ateş: ee deli kenanmış kimsin lan sen bende bu alemin en psikopatı ateş babayım
kenan: kes lan kes beni dinle
ateş çıldırır: haddini bil köpek mevzuya gel
kenan: tamam konuya giriyorum buraya ateşini çıkarmaya geldim bundan sonra bana biat edeceksin mekanlarını bana vereceksin
ateş:son duanı et leşini itlere yedireceğim senin konuş konuş son konuşmaların olacak bunlar
kenan: havlayan köpek ısırmaz dediklerimi yapmazssan sülaleni kaldırırım ortadan
ateş silahını çıkarır ve kenan'ın topuğuna sıkar kenan tırsar ve kaçar ateş'te adamlarına kenanın sevdiği ailesi kim varsa hepsini öldürmesini söylerler kenan evine döner sevgilisi duş'a girmiştir ramiz mesaj atmıştır önce bakmak istemeyen kenan herşeyi öğrenir mutfaktan bıçağı kapan kenan sevgilisini duşta paramparça ederek öldürür daha sonra bir yerden silah bulur ramiz'i öldürmeye gider ramiz'e kafa atar ramiz'de ona kafa atar ramiz neden böyle bir şey yaptığını anlatır kenan'a kenan daha çok çıldırır çünkü sıradan salakça bir şakayı büyüttüğünü sanar ama iş öyle değildir ramiz en başından beri ateş'e çalışıyordur geçmişte kenan ateş'in şimdiki karısıyla sevgili olmuştur ve kenan onu aldatmıştır ateş'te karısı ramiz ve kenanın öldürdüğü sevgilisi ile bu planı kurmuşlardır kenan saf olduğu için hemen yemiştir bu oyunu ateş gerçekten kenan'ın yaşayan bazı akrabalarını öldürmüştür kenan bunu duyunca çıldırır ve ramiz'i baya döver ramiz kenan'ın ailesinin katledildiğini duyunca pişman olmuştur ve kenan onu af etmiştir kenan gücüyle ramiz zekasıyla ateş'i bitirmeye karar vermişlerdir ancak kararsız kalmışlardır ya onu polis'e teslim edecekler yada öldüreceklerdir kenan ve ramiz karar vermişlerdir polis kılığnnda adamlar'la çatışacaklardır ramiz numaradan ateş'i arar kenan'ı yakaladığını ve emniyette ki ajan polis olan adamlarıyla kenan'ı yanına
getireceğini orda kenan'ın işini bitreceğini söyler ateş inanır buluşma yerine giderler
ateş: afferim ramiz iyi iş çıkardın
ramiz: teşekkür ederim efendim önemli değil
ateş: ben halledeyim şunun işini
kenan: oho işiniz bittiyse bir sürprizim var
ateş: ha ha ha sürpriz değil son istektir o söyle son isteğini
kenan: son istek değil ateş sürpriz sürpriz
der ve çatışma başlar ateşin tüm adamları ölmüştür ateşin karısı gizli bir yere saklanır öleceğini anlar ölmeden önce kenan ile ramiz'i polise ihbar eder ancak arkadan ramiz gelir
ramiz: biz zaten teslim olacaktık gerizekalı der ve ateşin karısını öldürür
ateş iyice çıldırır ramiz'e ateş etmek ister ancak mermisi biter kenan gelir yumruk atar
kenan: asıl şimdi sen son duanı et ailemi katleden birini af edeceğimi mi sanıyorsun
kenan ateş'in konuşmasına fırsat vermez kafasına sıkar ve öldürür ateş'i daha sonra polisler gelir ramiz ve kenan teslim olurlar silahlarını atıp ikiside mahkemeye çıkarlar ve 30 yıl hapis cezası alırlar
bir gün sonra
ramiz: kardeş içerisi ne rahatmış be
kenan: sorma kardeş bedava tatil hemde 30 yıllık bir tatil şaka maka intikamımı aldım ya içim rahat girdim
ramiz evet evet gel tavla oynayalım yenen çay yapar ?
kenan: tamam olur
ramiz ile kenan tavla oynamaya başlarlar
SON

Son düzenleme: