Diğer Teen Wolf 3. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Spoiler içine aldım bazı yerleri izlememiş olabilirler. :)

O durum ise herkesin aklına senin dediğin geldi ama öyle olmayacak bence. :)
çok iyi yapmışsın ben forumdash izledi sanmıştım spoi aldığın için tşk :D o konuda umarım bizim dediğimiz gibi olur
peter en sevdiğim karakter derekin babası çıakrsa daha çok aktif olur :Z:Z

Önemli değil etiketle zararı yok bana:X Baktiğimda spoi içindeydi zaten:X
ben açık yazmıştımda baselet sağ olsun spoi içine almış :bhr::bhr: ara verdikten sonrakı en güzel bölümüydü çabuçak izlede gel konuya bence çok süprisler var :Z:Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
çok iyi yapmışsın ben forumdash izledi sanmıştım spoi aldığın için tşk :D o konuda umarım bizim dediğimiz gibi olur
peter en sevdiğim karakter derekin babası çıakrsa daha çok aktif olur :Z:Z

ben açık yazmıştımda baselet sağ olsun spoi içine almış :bhr::bhr: ara verdikten sonrakı en güzel bölümüydü çabuçak izlede gel konuya bence çok süprisler var :Z:Z
Tamam ama gece izleme fırsatim oluyor genelde :X Bende teşekkurumu çakayım @BesaleT'e :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bende çok heycanlı bölüm sandım sadece aksiyonu bolmuş yahu:X Olaylar hala tam bir gizem. Stiles yine döktürüyor laaa :X çocuk daha geçen sene şapşalı oynuyordu bu sene "bakın ben kötüde olabilirim" diyor :ok: @Çiğdem-

Scott'ın karnından kılıcı çekecem numarası yapıp karnında oynaması süperdi :X Kira'nın suratını masaya yapiştirmasıda ayrıca cool'du :F:FStiles hep kötü kal:F

Derek'in babası bence de zaten 3.sezonun ilk yarısında geçmiş gösterdiklerinde düşünmüştüm bi an. O sahneler beni pek şaşirtmadi:X Şaşirtan tek nokta olur oda baba - oğul kavramı yıkılır :F Stiles ve babası da baba-oğul, nerde Derek - Peter o yuzden dizi inandırıcılık aramasam da tuhaf kaçar sahneleri:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende çok heycanlı bölüm sandım sadece aksiyonu bolmuş yahu:X Olaylar hala tam bir gizem. Stiles yine döktürüyor laaa :X çocuk daha geçen sene şapşalı oynuyordu bu sene "bakın ben kötüde olabilirim" diyor :ok: @Çiğdem-

Scott'ın karnından kılıcı çekecem numarası yapıp karnında oynaması süperdi :X Kira'nın suratını masaya yapiştirmasıda ayrıca cool'du :F:FStiles hep kötü kal:F

Derek'in babası bence de zaten 3.sezonun ilk yarısında geçmiş gösterdiklerinde düşünmüştüm bi an. O sahneler beni pek şaşirtmadi:X Şaşirtan tek nokta olur oda baba - oğul kavramı yıkılır :F Stiles ve babası da baba-oğul, nerde Derek - Peter o yuzden dizi inandırıcılık aramasam da tuhaf kaçar sahneleri:X
ara verildikten sonrakı en iyi bölümdü bence dizi konusundan çok uzaklaşmıştı yavas yavas ana konuya dönmeye başladılar
sitilesin içindeki tilkiyi zehirlediler o konuyu fazla uzatmıcaklar umarım uzatmasınlarda ;);) peter benim favori karakterim derekin babası çıkarsa daha çok aktif olucak dizide :Z:Z:Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ara verildikten sonrakı en iyi bölümdü bence dizi konusundan çok uzaklaşmıştı yavas yavas ana konuya dönmeye başladılar
sitilesin içindeki tilkiyi zehirlediler o konuyu fazla uzatmıcaklar umarım uzatmasınlarda ;);) peter benim favori karakterim derekin babası çıkarsa daha çok aktif olucak dizide :Z:Z:Z
Ara verildikten sonraki en güzel bölümdü orda hem fikiriz. Aksiyonu bolcanaydı iyiydi de Derek ve Peter olayından başka seyir değiştiren bişey yoktu.

Sen şu kuyruk feda etme olayını anladın mı? O ne alakaydı??? Kuyruk diyorlardi ama kuyruk demeye bin şahit lazımdı:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ara verildikten sonraki en güzel bölümdü orda hem fikiriz. Aksiyonu bolcanaydı iyiydi de Derek ve Peter olayından başka seyir değiştiren bişey yoktu.

Sen şu kuyruk feda etme olayını anladın mı? O ne alakaydı??? Kuyruk diyorlardi ama kuyruk demeye bin şahit lazımdı:F:F
hahah pardon senide boşa heyecanalndırmısım ama ben derek ve peter karakterlerini sevdiğim için o sahne bana çok süprisli gelmişti :Z:Z:Z kuyruk konusunu bende anlamadım ayy her dizide kuyruk çıkmaya başladı karşımıza :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
hahah pardon senide boşa heyecanalndırmısım ama ben derek ve peter karakterlerini sevdiğim için o sahne bana çok süprisli gelmişti :Z:Z:Z kuyruk konusunu bende anlamadım ayy her dizide kuyruk çıkmaya başladı karşımıza :F
Tilki olsa Kira da muhteşem kuyrugunu görsek:X Sanırım annesi kuyrugu kırdıkça kız güçlendi? Çünkü dövüşmeye filanda başladı(b)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tilki olsa Kira da muhteşem kuyrugunu görsek:X Sanırım annesi kuyrugu kırdıkça kız güçlendi? Çünkü dövüşmeye filanda başladı(b)
olabilir benimde aklım karıştı o konuda hatta senden daha fazla :kiki::kiki: bir an önce orjinal ana konusuna geri dönmeleri lazım 3.sezona muhteşem başlamışlardı bu şekilde götürmeleri kafa karıştırıcı :confused::confused::confused:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hahah stileste benim gibi yastığı olmadan uyuyamıyormuş bende ayım olmadan uyuyamıyorum
:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03 B20 izledim @Çiğdem-
Üzerinde hangi yorumu yapsam bilemedim:confused: Şu çakal olan kızı daha önce başka dizide izlemiştim çok uyuz birisi:X Stiles ile işi pişireceğini biliyordsum ama ilk bölümde hemen:X

Neyse Stiles kötü oldu çok iyi oldu bi tek Stiles'in kötü olmasını seviyorum anlaşilan(b) Dizi Stiles'in kötü olmasıyla daha iyi ama senaryo olarak beni içine cekmiyor:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S03 B20 izledim @Çiğdem-
Üzerinde hangi yorumu yapsam bilemedim:confused: Şu çakal olan kızı daha önce başka dizide izlemiştim çok uyuz birisi:X Stiles ile işi pişireceğini biliyordsum ama ilk bölümde hemen:X

Neyse Stiles kötü oldu çok iyi oldu bi tek Stiles'in kötü olmasını seviyorum anlaşilan(b) Dizi Stiles'in kötü olmasıyla daha iyi ama senaryo olarak beni içine cekmiyor:X
sitilesin o sempatik hallerini daha çok seviyordum ben 3.sezon muhteşem baişlamıştı ama ara verdikten sonra olan bölümler tamamen konu dışında ilerliyor teen wolf konusunu kaybetti malesef hoşuma gitmiyor bu durum )::)::)::

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Diziyi güzel bağladilar bence:X Sonraki bölümü heycanlanıyorum. Bu sezon beni pek heycanlandırmamişti :X Son 1 bölüm kaldı o da bu hafta bitecek dimi @Çiğdem-

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
22.bölümü final bölümü olarak yazsalarmiş :( Neyse bölümü unuttum.(sanırım o derece saçma bi bölümdü:A) @Çiğdem-

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
cnm son 2 bölüm kaldı 24.bölümde sezon finali olucak stilesi sitilesin ağzından kusma sahnesi aklıma geldikçe ıyyy :kiki::kiki:
Haa evet orası çok iğrenç ama çok güzel sahneydi:X Özellikle içinden
Stiles'in çıkması:X Sanki kozasından çıkan kelebek ibi:F Öyle bişey mi demeye çaliştilar naptilar:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Haa evet orası çok iğrenç ama çok güzel sahneydi:X Özellikle içinden
Stiles'in çıkması:X Sanki kozasından çıkan kelebek ibi:F Öyle bişey mi demeye çaliştilar naptilar:F
bilmiyorumda şimdi 2 tane sitiles oldu bu ikiz konuları artık sıkmaya basladı her dizide birinin benzeri çıkıyor :F peter haleye bayılıyorum ilk bölümden beridir çok karizmatik bir oyuncu ikna etme yeteneğide çok fazla o_Oo_O

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bilmiyorumda şimdi 2 tane sitiles oldu bu ikiz konuları artık sıkmaya basladı her dizide birinin benzeri çıkıyor :F peter haleye bayılıyorum ilk bölümden beridir çok karizmatik bir oyuncu ikna etme yeteneğide çok fazla o_Oo_O
Bu arada Peter demişken. Derek Batman için çıkıcak filan diyordun. Batman için cast çalişmlari başlamiş. Bazı karakterler belli ama içinde Derek yok. Umarim olmaz :X