"Teşkilat" Sezon Finali Yapıyor! Dizide Şok Ayrılıklar!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
Fvda-IBWIAAUdBC

TRT 1'in sevilen dizisi "Teşkilat" sezon finali yapıyor!

Yapımcılığını Tims&B Productions'ın üstlendiği, başrollerini Murat Yıldırım, Deniz Baysal, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Levent Can ve Yunus Emre Yıldırımer'in paylaştığı yapım yeni sezonda da ekranlarda olacak.

79. bölümüyle sezon finali yapması planlanan diziye Gürkan Uygun ve Zeynep Tuğçe Bayat da veda edecek.

"Teşkilat" yeni bölümüyle 21 Mayıs Pazar 20.00'de TRT 1'de!

074106.jpg

816

Kaynak: Birsen A.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
@Yakamoz-Asi ‘ye şok :A

Dizi başrol değiştirdi, Pazar gününün en çok izlenen iki yapımından biri olmaya devam etti. Bundan dolayıda şaşırtmadı devam edecek olmasına.

• Aynen
Reactions: Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,160
Puanı
1,061
@Yakamoz-Asi ‘ye şok :A

Dizi başrol değiştirdi, Pazar gününün en çok izlenen iki yapımından biri olmaya devam etti. Bundan dolayıda şaşırtmadı devam edecek olmasına.

Bence de yani. Final bekliyordum ben ki zaten 3-5 bölümdür izlemiyorum bile. Gecen sezon final yapsin diye bekledim yeni kadro ile döndüler, simdi de final bekliyordum, bakalim bu sefer ne olacak. Gürkan Uygun'un dizideki hikayesi fazla uzadi zaten, cikmasi normal. Diger kadin da zaten gecici gelmisti. :A Yabanci ajanlarin sonu ölüm zaten. :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,313
Puanı
280
Zeynep Tuğçe Bayat daha yeni girmemiş miydi kadroya? İlk sezon izledim. Ama 2 senedir izlemiyorum. Sadece medyada çıkan haberlerine bakıyorum..

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
Bence de yani. Final bekliyordum ben ki zaten 3-5 bölümdür izlemiyorum bile. Gecen sezon final yapsin diye bekledim yeni kadro ile döndüler, simdi de final bekliyordum, bakalim bu sefer ne olacak. Gürkan Uygun'un dizideki hikayesi fazla uzadi zaten, cikmasi normal. Diger kadin da zaten gecici gelmisti. :A Yabanci ajanlarin sonu ölüm zaten. :F
Bu sezon erken final yapsın da görsünler günlerini. :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gürkan Uygun'u dönem yada aksiyon türünde izlemek yerine entrikada izlemeyi tercih ederim o yüzden ayrılması çok iyi. :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Sanki basta yoktu o yazi. :A 4-5 bölüm kalmis anlasildi. :A
En başta vardı :A hatta bende ne zaman final oluyor diye konuya baktım, 79’u görünce YouTube kaçıncı bölümde olduklarına baktım :A geçen hafta ve bu hafta yayınlanmamış olacak. İleriki haftalarda yeni ara olup olmayacağı garanti olmadığında bölüm sayısını koymuşlar sadece. 75. Bölümden itibaren full arasız devam ederse 18 Haziranda sezonu noktalar :A

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
En başta vardı :A hatta bende ne zaman final oluyor diye konuya baktım, 79’u görünce YouTube kaçıncı bölümde olduklarına baktım :A geçen hafta ve bu hafta yayınlanmamış olacak. İleriki haftalarda yeni ara olup olmayacağı garanti olmadığında bölüm sayısını koymuşlar sadece. 75. Bölümden itibaren full arasız devam ederse 18 Haziranda sezonu noktalar :A
@Yakamoz-Asi bunadığı için görmemiş, ben eksik konu açmam. :A