'Teşkilat' İçin Hangi İsme Teklif Gitti?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
teskilat-dizisi-1068x601.jpg

Teşkilat için hangi isme teklif gitti?

Yapımcılığını Tims&B'nin üstlendiği, senaryosunu Teşkilat Yazı Grubu'nun kaleme aldığı, başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu ve Mesut Akusta'nın yer aldığı dizi için Gürkan Uygun'a teklif gittiği öğrenildi.

Teşkilat, yeni sezonuyla yakında TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
TRT 1'den devam edebilir, rol alırsa bu dizide şaşırtıcı olmaz ama keşke başrol olacağı yeni bir yapımda rol alsa. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Başrol oynadığı diziler tutmayınca garanti işleri seçti. Şöyle Memati tarzı bir karakterde göremedik ya :A

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Kötü karakter için gelecekse gelsin bekleriz. Fadi'den sıkılmıştık:A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ay senin cidden kaliteli şeylere alerjin var. :A Hep entrika, hep dram (Kardeşlerim) izliyorsun. Biraz aksiyon izle. Seversin bence bunu. :Z
Bunu söyleyen başka biri olsa inanıcam. :A Kardeşlerim ne alaka ki ben onun ilk bölümlerini (1, 2) izlemedim ve izlemem, ağır drama gelemiyorum. :A Dipnot: Aşırı sevmiyorum zaten ve ilk 8 bölümünü de sahnelerden izledim. :A Bu arada bu ara komedilerin içinde boğulurken onu saymaman garip. :A

Maraşlı izledim zorunlu aram olmasa 26'ya bile tamamlayabilirdim. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bunu söyleyen başka biri olsa inanıcam. :A Kardeşlerim ne alaka ki ben onun ilk bölümlerini (1, 2) izlemedim ve izlemem, ağır drama gelemiyorum. :A Dipnot: Aşırı sevmiyorum zaten ve ilk 8 bölümünü de sahnelerden izledim. :A Bu arada bu ara komedilerin içinde boğulurken onu saymaman garip. :A

Maraşlı izledim zorunlu aram olmasa 26'ya bile tamamlayabilirdim. :A
Maraşlı'dan çok daha iyi dizi. :bhr: Ayrıca oyuncu kadrosu da Maraşlı'dan daha iyi. İzle mutlaka. :Z

Kardeşlerim dram dizisi, başka ne olacak ki? :A Dram sahneleri azalmış olabilir ama hala daha dram. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Maraşlı'dan çok daha iyi dizi. :bhr: Ayrıca oyuncu kadrosu da Maraşlı'dan daha iyi. İzle mutlaka. :Z

Kardeşlerim dram dizisi, başka ne olacak ki? :A Dram sahneleri azalmış olabilir ama hala daha dram. :A
Aman aman böyle dizileri izlemiyorum ama, içinde kimseyi övmemeli benim izlediğim dizi. :bhr:

Ağır dramı hiç yok. :A Ayrıca izlediğim diğer dramları say hani Akrep falan de de Kardeşlerim'i çok bozuk izliyorum zaten, son 2 bölümü izleyemedim ondan önceki 2-3 bölümü izlerken de farklı şeylerle ilgileniyordum. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aman aman böyle dizileri izlemiyorum ama, içinde kimseyi övmemeli benim izlediğim dizi. :bhr:

Ağır dramı hiç yok. :A Ayrıca izlediğim diğer dramları say hani Akrep falan de de Kardeşlerim'i çok bozuk izliyorum zaten, son 2 bölümü izleyemedim ondan önceki 2-3 bölümü izlerken de farklı şeylerle ilgileniyordum. :A
Masumlar Apartmanı (izledin, izlemediğin bölümleri izlemek istedin), Kardeşlerim. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. :A Önceki bölümleri bilmiyorum ama Kardeşlerim'in sezon finali bölümü ağır dramdı. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl