Taylor Swift Türkiye’ye Geliyor!

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,734
Puanı
710
3D33A6B8-272B-4935-8345-E52ED535DA52.jpeg

Şu aralar “Eras Tour” ile ortalığı kasıp kavuran ünlü pop yıldızı Taylor Swift, Türkiye’de konser verecek.

Festivalin organizatörü Özcan Ertaş, Taylor Swift ve Jay-Z ile konser anlaşması imzaladıklarını duyurdu. Ertaş: “Türkiye’nin müzik sahnesini uluslararası arenada güçlendirmek ve sanatseverlere unutulmaz deneyimler sunmak istiyoruz. Taylor Swift, Jay-Z gibi dünya starlarını Türkiye'de ağırlayarak müzikseverlere eşsiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Sahne için yurt dışından 200 TIR'lık ekipman gelecek. Bu konserler, Türkiye'nin kültürel zenginliğini ve müzikal çeşitliliğini dünya ile buluşturacak." diyerek gelecek planlarından söz etti.

Çıkan habere göre konserler 2025 Şubat ayında gerçekleşecek ve biletler 20 Kasım’da satışa sunulacak.

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,734
Puanı
710
Para biriktirmeliyim acilinden :)
Ben de kenara para koymaya başlayacağım. Türkiye’nin hali ve kur ortada. Şükür ki bu yılın sonunda kendi işime başlayacağım için maaşım olacak, o yönden iyi denk geldi. :A

• Güldürdün
Reactions: Hobbit

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,734
Puanı
710
Gelmiş geçmiş en iyi turlardan birine Türkiye’nin de tanıklık edecek olması… Biletler dakikasında tükenecektir… Almanya’dan tıpış tıpış geleceğini biliyoruz konser için…

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Gelmiş geçmiş en iyi turlardan birine Türkiye’nin de tanıklık edecek olması… Biletler dakikasında tükenecektir… Almanya’dan tıpış tıpış geleceğini biliyoruz konser için…
Dua Lipa Berlin'e gelecek ona gidiyorum. :Z

Bileti beleş verseler gitmem, çok ciddiyim. :A

• İlginç

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,734
Puanı
710
Yakında 3. albümünü çıkaracak olan ve son zamanların en iyi şarkıcılarından biri. Gelecek sene Grammy'e doyacak yine. Taylor gibi dandik dallardaki ödüllerle geceyi kapatmayacak. :A
Kıytırık ödüller:

4 tane Yılın Albümü ödülü (Bunu başaran ilk ve tek sanatçı. :A)

Söylemeye utanırdım senin yerinde olsam. :A

• Aynen

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Yakında 3. albümünü çıkaracak olan ve son zamanların en iyi şarkıcılarından biri. Gelecek sene Grammy'e doyacak yine. Taylor gibi dandik dallardaki ödüllerle geceyi kapatmayacak. :A
Dua Lipa benim dünyamda şarkıcı değildir. :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Kıytırık ödüller:

4 tane Yılın Albümü ödülü (Bunu başaran ilk ve tek sanatçı. :A)

Söylemeye utanırdım senin yerinde olsam. :A
Torpilli olduğunu biliyoruz. Bu sene bile Olivia'yı ödülsüz yollayıp Taylor'a yapıştırdılar ödülü. Haketmeyerek aldığı için hiçbir değeri yok o ödüllerin. :A

• Olmamış
Reactions: dreamy

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Torpilli olduğunu biliyoruz. Bu sene bile Olivia'yı ödülsüz yollayıp Taylor'a yapıştırdılar ödülü. Haketmeyerek aldığı için hiçbir değeri yok o ödüllerin. :A
İbrahim Selim ile Bu Gece'de Can Bonomo bölümünü izlemeni tavsiye ederim. Dua Lipa için gerekli cevabı veriyor. :)

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Umarım haber doğru çıkar ve gelir de şubat ayında stadyum konseri pek mantıklı gelmedi. Daha konser başlamadan Taylor'ın sahneye çıkmasını başlarken donup ölürüz zaten. :A @dreamy

• Güldürdün
Reactions: dreamy and Hobbit