Müzik Tarkan

Since2011

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Bir zamanların 1 numarası şimdilerde adı Eroin Uyuşturucuyla karışan Şahıs.

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Türkiye'nin yetiştirdiği gelmiş geçmiş en başarılı birkaç şarkıcıdan biri.

Son günlerde Ozan Çolakoğlu'nun albümünde yer alan "Aşk Gitti Bizden" şarkısıyla başarısını sürdürmektedir.

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Since2011

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Türkiye'nin yetiştirdiği gelmiş geçmiş en başarılı birkaç şarkıcıdan biri.

Son günlerde Ozan Çolakoğlu'nun albümünde yer alan "Aşk Gitti Bizden" şarkısıyla başarısını sürdürmektedir.
Sanatçı topluma örnek olması lazım bana göre sanatçı değildir benim gözümde.Aşk Gitti Bizden şarkısını ilk kez senden duydum :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
türkiyenin tartışmasız mega starı ve 1 numarasıdır :love1::love1::love1:
kişiliğinden dolayı hep karalamaya çalıstılar bu adamı yıllardır ama insanların tarkanın şarkılarını beğenmelerine engel olamadılar sırf karma albümüne gölge düşürmek için tarkanın escinsel fotolarını paylaşmışlardı bu yüzden albüm gerçektende etkilenmişti satışlarda ama tarkan büyük bir cesaret örneği gösterip kıvırmadan itiraf etmişti evet bu fotoğraftakılar benim demişti bu cesaret örneğini gösterebilicek tek şarkıcı yok şuan günümüzde zaten bizler tarkanın şarkılarını seviyoruz hiçbir zaman kişiliğinden sorgulamadık türkiyenin mega starı 1 numarasıdır:-)

en sevdiğim 3 parçası kuzu kuzu, şımarık ve dudu bu 3 efsane parçayı türkiyeye kazandırmış bir sanatçıdır beni orası iligilendirir :-):-):-)

Son düzenleme:

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Tartisilmaz Turkiyenin tek stari! Yok onun gibisi bunu her gecen yil anliyorum.Bosuna megastar olmadi.Rusyada basbakan gittiginde muhabirlerin devlet bascisina Tarkani sormasi onun ne kadar degerli biri oldugunu ispatliyor.Dunya yildizlar,sporcularinin bile hayran oldugu tek turk star

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok sevdiğim bir sarkici mega star Dünyaya Türkçe öğreten adam.Sesi müthiştir

@Çiğdem- Tarlanın eşcinsel olduğu falan yok o fotoğrafların çoğu duzmece
fotoğraflar gerçek cnm bunuda kendi ağzından tarkan kendisi açıkladı o dönemde okadar kameranın karsısında fotoğrafların gerçek olduğunu kendisinin oluğunu açıkladı eşcinsel olup olmaması beni ilgilendirmiyor beni şarkıları ilgilendiriyor ama fotoğrafların gerçek olduğunu tarkan kendisi açıkladı bu cesaret örneğinide kimse yapamaz kolay kolay:-):-):-)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- tamam da kız arkadaşı sapına kadar erkek dedi yani bu gay degil.Tarlanın sadece donsuz fotoğraf çektirdiği resimler var.Bence eşcinsel değil
bu açıklamasından herşey belli bence cnm sonrakı açıklamalar pilanlı gitmiştir tarkan burada olayın sıcaklılığıyla herşeyi açıklıyor işte kabul ettiği ortada ama ben oyödnen suclama yapmıyorum kesnilikle tarkan 1 numaradır orası değişmez :-):-):-)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
fotoğraflar gerçek cnm bunuda kendi ağzından tarkan kendisi açıkladı o dönemde okadar kameranın karsısında fotoğrafların gerçek olduğunu kendisinin oluğunu açıkladı eşcinsel olup olmaması beni ilgilendirmiyor beni şarkıları ilgilendiriyor ama fotoğrafların gerçek olduğunu tarkan kendisi açıkladı bu cesaret örneğinide kimse yapamaz kolay kolay:-):-):-)
Serdar'ım nasıl da destek çıkmış Tarkan'a işte adam gibi adam @Maskeli Fedai :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Eski şarkılarının müzikleri hiç de iyi değilmiş. Şimdilerde dinleyince insan fark ediyor.
(Sözler fena :p)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
bu açıklamasından herşey belli bence cnm sonrakı açıklamalar pilanlı gitmiştir tarkan burada olayın sıcaklılığıyla herşeyi açıklıyor işte kabul ettiği ortada ama ben oyödnen suclama yapmıyorum kesnilikle tarkan 1 numaradır orası değişmez :-):-):-)
Tamam da biseksüel işte cadı :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Çolakoğlu'yla yakaladığı uyumu kaybetmemesi lazım. İskender Paydaş'lı Hop De eğreti duruyordu :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Biraz daha sık üretmesi gereken şarkıcı. Albümleri arasında çok uzun boşluklar var artık en verimli çağları (yaş olarak) yavaş yavaş geçmeye başlıyor.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Türk fanı kadar yabancı fanı da olan efsane. Türk pop tarihinin gelmiş geçmiş en iyisidir. Herhalde karma, ölürüm sana, aacayipsin albümleri şu dönemde çıkmış olsa çok daha farklı şeyler konuşuyorduk gerçi o zamanlarda da yurt dışında adından söz ettirmeyi başarmıştır. Megastardır.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Türk fanı kadar yabancı fanı da olan efsane. Türk pop tarihinin gelmiş geçmiş en iyisidir. Herhalde karma, ölürüm sana, aacayipsin albümleri şu dönemde çıkmış olsa çok daha farklı şeyler konuşuyorduk gerçi o zamanlarda da yurt dışında adından söz ettirmeyi başarmıştır. Megastardır.
Geçen sene Amerika'dayken Türk olduğumu öğrenen bir kadın direkt Tarkan, Tarkan demeye başladı. Başta İngilizce olarak düşündüğüm için ne dediğini anlamadım sonra dank etti. :D

Yurt dışındaki popülerliğini bizzat yaşamış oldum. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Geçen sene Amerika'dayken Türk olduğumu öğrenen bir kadın direkt Tarkan, Tarkan demeye başladı. Başta İngilizce olarak düşündüğüm için ne dediğini anlamadım sonra dank etti. :D

Yurt dışındaki popülerliğini bizzat yaşamış oldum. :D
Sözlüklerde falan da böyle anıları olan çok :D Portekizde yaşayan bir Türk en popüler dönemindeki Kuzu Kuzu, şımarık falan da barlarda kafelerde çalıyordu şimdi de Cuppa, Yolla falan çalıyo fark eden bir şey yok diyo :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and bazinga