Müzik Tarkan

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Tarkan, "Yine de çok ağır bir saldırı değil mi, sizin eşcinsel olduğunuzu ima etti" sorusuna ise şu yanıtı verdi: Türkiye’de herkes etti. Çok açıkça söyleyebilirim, zaman zaman hayatımda kendimle ilgili, emin olmadığım taraflar oldu. Çok derin buhranlar yaşadım, kafam çok karışmıştı kendimle ilgili, bu konularla ilgili. Kendimi bulmaya çalışıyordum. Geçmişime dönüp baktığımda, bütün bunların çocukluğumla ilgili olduğunu anladım. Tek tek yaralarımı sarıp iyileştirmeye karar verdim. Beş senedir psikoloğa gidiyorum ve yeniden doğduğumu hissediyorum. Ben insanlara şarkılarımı, şu anda olduğu gibi benliğimi, varlığımı sunuyorum. Geçmiş geçmiştir. Hiçbir şeyi inkâr da etmem, yalan da demem. Ama bir yere kadar. Herkes sınırını bilmeli. Eşcinsel falan değilim, hiçbir zaman da olmadım ve Bilge'yle ilişkimiz de yalan değil. Bu mevzu, bu röportajla birlikte kapansın istiyorum artık..."
2006'da da böyle demiş :A

• İlginç
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Tarkan, "Yine de çok ağır bir saldırı değil mi, sizin eşcinsel olduğunuzu ima etti" sorusuna ise şu yanıtı verdi: Türkiye’de herkes etti. Çok açıkça söyleyebilirim, zaman zaman hayatımda kendimle ilgili, emin olmadığım taraflar oldu. Çok derin buhranlar yaşadım, kafam çok karışmıştı kendimle ilgili, bu konularla ilgili. Kendimi bulmaya çalışıyordum. Geçmişime dönüp baktığımda, bütün bunların çocukluğumla ilgili olduğunu anladım. Tek tek yaralarımı sarıp iyileştirmeye karar verdim. Beş senedir psikoloğa gidiyorum ve yeniden doğduğumu hissediyorum. Ben insanlara şarkılarımı, şu anda olduğu gibi benliğimi, varlığımı sunuyorum. Geçmiş geçmiştir. Hiçbir şeyi inkâr da etmem, yalan da demem. Ama bir yere kadar. Herkes sınırını bilmeli. Eşcinsel falan değilim, hiçbir zaman da olmadım ve Bilge'yle ilişkimiz de yalan değil. Bu mevzu, bu röportajla birlikte kapansın istiyorum artık..."
2006'da da böyle demiş :A
Karar verin artık, hangisi? :A @Ahmed

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Değildir ya bir iki fotoyla yargılamamak lazım anlık fotolardan çok farklı sonuç çıkabilir. Mesela şöyle bir örnek var.
1591192176851.jpeg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Forumda nerde LGBT görsem @DarkLegenD orda. :A
Bana ne Tarkan'dan. Zaten @Maskeli Fedai bi erkeğe hayransa o ışığı gördüğü için hayrandır. Şarkıları için degil.:A
Hem Sen ne zaman itiraf edeceksin onu söyle.:A @Ahmed
Terbiyesiz. :A Tarkan yerli ve milli bir şahsiyet, onu yalnız bırakmamalıyız. :A

LGBT konuları homofobik esprilerin ve gırgır muhabbetin merkezi oluyor ve böyle bir ortamda tabi ki ben de bulunacağım. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Terbiyesiz. :A Tarkan yerli ve milli bir şahsiyet, onu yalnız bırakmamalıyız. :A

LGBT konuları homofobik esprilerin ve gırgır muhabbetin merkezi oluyor ve böyle bir ortamda tabi ki ben de bulunacağım. :A

Milli bi değer olduğuna eminim:A
Demek ki hoşuna gidiyor LGBT konuları. Güzel bir itiraf ile başladık:A @Ahmed

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi