Tansel Öngel 'Masumlar Apartmanı'na Ara Veriyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,991
Puanı
1,061
5fbd6a2b67b0aa233c4a2231.jpg

TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nda sürpriz gelişme!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın paylaştığı yapıma geçen aylarda Naci karakteriyle dahil olan Tansel Öngel'in bu hafta yayınlanacak olan 27. bölüm itibariyle, senaryo gereği Ankara'ya giderek bir süre diziye ara vereceği öğrenildi.

Pek çok dijital projeden teklif aldığı söylenen oyuncunun diziye geri dönüp dönmeyeceği henüz belli değil. Öte yandan bu sürpriz kararın gerekçesi olarak ise Safiye (Mola) karakterinin fazla naif olmaya başlamasıyla nedeniyle gelen tepkiler gösteriliyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: kerem
Naci'yi başta seviyordum ama çok iç bayıcı olmaya başlamıştı, gidecek olması da hikayeyi daha da hareketlendirecek. :Z

Tansel Öngel harika bir Naci oldu. Eğer Naci geri dönecekse umarım Safiye 'gerçek anlamda' iyileştiğinde döner.

Keşke hiç dahil etmeselerdi de bırakmak zorunda kalmasaydım. Gerçi Safiye bu saatten sonra daha sert olsa ne olacak ki dışarı çıkmış, dolaşmış, sinemaya gitmiş vs. Oysa ilk kez dışarı çıkmasının daha uzun sürmesi ve etkileyici olması lazımdı maalesef Naci ısrarı senaryoyu mahvetti.

Bu aranın dizi bitene kadar olması dileğiyle. :Z @kerem
------

Naci'yi başta seviyordum ama çok iç bayıcı olmaya başlamıştı, gidecek olması da hikayeyi daha da hareketlendirecek. :Z

Tansel Öngel harika bir Naci oldu. Eğer Naci geri dönecekse umarım Safiye 'gerçek anlamda' iyileştiğinde döner.
Ay ben şeyi merak ettim Kırmızı Oda'nın son bölümünde Piraye ve Deniz evlenme kararı aldı ya hazır Tansel Öngel buradan çıkıyorken Tarık yine hortlar mı. :A

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: kerem
Oyuncu iyi ama karakter kötüydü. Dizi bir nebze rahatlayacaktır.

Diziye çok arada bakıyorum ama bundan sonra en azından yakın zamanda geleceğini hiç düşünmüyorum.

Yani noldu şimdi böyle, sezon finalinde gelsin ölsün öyle sezon arası verilsin bari.
Çok güzel bir karakter, Safiye'yle kimyaları da çok tuttu. Yani böyle bindi gitti olmaz, karakterin ve hikayesinin mantık çerçevesinde noktalanması lazım.

Ayrıca dizinin rekor reytingini Safiye-Naci aşkının ilk sohbeti ve düğün rüyası bölümüyle aldığını unutmamak gerek.

• Güldürdün
Reactions: Aserat
Olayları yavaşlatmaktan başka bir işe yaramadı. Son 8-9 bölümdür kalite adına sükse yapmışken böyle bir karar alınması isabetli olmuş. Neyse ki artık diziyi sahne atlamadan izleyeceğim. :A