Taner Ölmez ve Erkan Kolçak Köstendil 'Yaratılan'da! | Netflix Türkiye

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
2833600_810x458.jpg

ERLAN-2.jpg

Taner Ölmez ve Erkan Kolçak Köstendil 'Yaratılan'da!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmenliğini ve senaristliğini Çağan Irmak'ın üstlendiği, 8 bölümden oluşan dizinin kadrosunda son olarak 'Alef'in yeni sezonunda yer alan Taner Ölmez ile Erkan Kolçak Köstendil yer alacak.

Çekimleri İstanbul ve Bursa'da yapılacak olan 'Yaratılan', yakında Netflix Türkiye'de yayınlanacak.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Harika iki isim, Çağan Irmak ismi zaten heyecanlandırıyordu bir de Taner Ölmez ve Erkan Kolçak Köstendil geldi. :Z Büyük merakla bekliyorum diziyi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çok iyi isimler. :Z Sanki fantastiğe yakın bir iş olacakmış gibi geldi zaten Çağan Irmak da seviyor o tarz şeyleri. :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Yine beni heyecanlandıran bir iş. Böyle dizi haberlerine seviniyorum. İnternet dizileri her sene ve ay ivme kazanarak devam edecek belli. Çağan Irmak netflix’e dönem dizisi yapacak diye konu açılmıştı sanırım ama bu isim korku gerilim dizisi ismi gibi. İki dizi de farklı olabilir ancak favorum bu şimdiden:-)

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Sevdiğim iki isim, ikisinin de yetenekleri, işleri ortada, hayırlı olsun :bhr:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yine beni heyecanlandıran bir iş. Böyle dizi haberlerine seviniyorum. İnternet dizileri her sene ve ay ivme kazanarak devam edecek belli. Çağan Irmak netflix’e dönem dizisi yapacak diye konu açılmıştı sanırım ama bu isim korku gerilim dizisi ismi gibi. İki dizi de farklı olabilir ancak favorum bu şimdiden:-)
Evet, konusu açılmıştı. Birsen Altuntaş ilk haberinde "Irmak’ın titizlikle çalıştığı dönem dizisi sıradışı bir proje olarak yine öne çıkacak." demişti.

• Harika
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Evet, konusu açılmıştı. Birsen Altuntaş ilk haberinde "Irmak’ın titizlikle çalıştığı dönem dizisi sıradışı bir proje olarak yine öne çıkacak." demişti.
Belki pera palas gibi fantastik dönem dizisi olabilir. Ya da gerilimli dönem dizisi. Bir bana mı öyle geldi bilmiyorum ama bu isim vampirli bir dönem dizisine iyi giderdi. :-)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Harika iki isim yan yana gelmiş valla bakalım nasıl birşey olacak

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,478
Puanı
1,060
Çağan Irmak yine harika bir kadro ile harika bir işe imza atacak belli oldu. :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Belki pera palas gibi fantastik dönem dizisi olabilir. Ya da gerilimli dönem dizisi. Bir bana mı öyle geldi bilmiyorum ama bu isim vampirli bir dönem dizisine iyi giderdi. :-)
Yani öyle bir izlenim veriyor ismi ama bilemedim. Bir kaç güne diğer detayları belli olur her halde. Çekimlerin başlamasına az kalmış çünkü. :A

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Yani öyle bir izlenim veriyor ismi ama bilemedim. Bir kaç güne diğer detayları belli olur her halde. Çekimlerin başlamasına az kalmış çünkü. :A
Merakla takipçisi olacağım. Yaradılışı anlatan dini bir dizi yapma niyetleri yoksa :F bu ismin arkasından enteresan bir kurgu beklentisine girdim. Umarım pişman olmam:A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Pera palas fantastik mi @slhttnmtl
Öyleymiş. Yani hepsi mi bilmem ama Hazal Kaya bir konuşmasında günümüzde bir kadının Atatürk’ü kurtarmak için (bu tabir de tuhaf durdu ama kendi de öyle dedi :D) 1900 lerin başına zamanda yolculuk yaptığını söylemişti. Merakla bekliyorum o diziyi.

• İlginç
Reactions: cookies

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Pera palas fantastik mi @slhttnmtl
Bu ara parça parça İbrahim Selim'e katıldığı bölümü izliyorum da orada dedi @Gizmen'in dediklerini, Esra normal sen gibi biriyken garip bir şekilde 1900'lerin başına gidiyor ve Atatürk'ü kurtarmak zorunda kalıyordu. :A Tabi ben de şu anda tamamen bilmiyorum çünkü silinmiş bile bir kısmı. :A Yani fantastik, dönem karışık bir şey dediler ama öyle tamamen fantastik bir dizi değil galiba.

• İlginç
  • Beğendim
Reactions: cookies and Gizmen

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Taner Ölmez'in Mucize Doktor'dan sonra dinleneceğini düşünüyordum ama art arda projelerde yer almaya devam ediyor. Erkan Kolçak Köstendil ile de iyi ikili olacaklardır. :bhr: Kadro ve dizinin konusuna dair diğer detayları merakla bekliyorum. :Z