Talat Bulut 65 Yaş Üstü Kişilere Espri Yapanlara Tepki Gösterdi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,227
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FOX'un sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi 'Yasak Elma'nın başrol oyuncusu Talat Bulut, 65 yaş üstü kişiler ile dalga geçenlere seslendi!

5b693f75e7aa3c1c7c156a6e.jpg

Yapımını Medyapım'ın, yapımcılığını Fatih Aksoy'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu, senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Soyata'nın kaleme aldığı; başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan'ın paylaştığı dizide Halit Argun karakterine hayat veren başarılı oyuncu Talat Bulut, 65 yaş üstü kişilere getirilen sokağa çıkma yasağına yapılan esprilere tepki gösterdi.

Bulut, sosyal medya hesabından paylaştığı video da “Onlar evlerine dönerken kollarının altında mutlaka gazete ya da kitap olurdu, şimdiki nesil ise çektiği selfielerin ne kadar beğenildiğiyle ilgileniyor.” ifadelerini kullandı.

İşte o video:

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Eda Ece'yi severim ama o sözlerini bilmiyordum, gözümden feci düştü. Gerçekten ayıp etmiş...

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Eda yayını yapalı bir haftadan fazla oldu, bence olayın onunla alakası yok. Ki Eda kötü bir şey demedi, aksine dizinin evde kal bölümünde bile buna gönderme yapıldı. TB eğer buna tepki gösterseydi, bu bölümde böyle bir konuşma yapmazdı. İçi boş magazin :) Her konuşana inanmayın :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İyi de bunu Eda’ya değil, genel olarak sosyal medyada yaşlıları alay konusu yapan gençlerin tamamına söylemiş bence.

• Beğendim
Reactions: alperuz

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Eda Ece bence Yıldız karakteri adına öyle söylemiştir. Kötü niyeti olduğunu sanmıyorum. :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,170
Puanı
1,060
Kadını linç etmeye meraklı akbabalar tünemişler hemen konuya.

Bunu Eda'ya değil tüm alaycılara söylediğini anlamamak saflıktan öte bir şey olur heralde.

• Güldürdün
Reactions: alperuz