NBC Taken 1. Sezon Yorumları

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
13221479_543836299132344_8649991703327103524_n-600x226.png

Türkçe'ye 96 Saat olarak çevrilen ve Liam Neeson’un başrolünde olduğu üç filmlik Taken serisinin televizyon uyarlaması NBC'de başladı.

Vikings dizisinden hatırlayacağımız Rollo karakterini canlandıran Clive Standen‘ın başrolünde oynadığı dizi, 13 bölümden oluşuyor.

Film serisinde bir CIA ajanı olan Bryan'ın gerilim dolu maceralarını konu alan yapım, aynı şekilde dizisinde de kaçırılma temasını işleyecek.

Diziyle ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
İlk bölümü şimdi izledim. Hızlı bir giriş yaptılar. Ben beğendim. Aksiyon severler bu diziyi de sevecektir. Çok az da olsa bölüm içinde biraz karışıklık yaşadım. Ama yani konusu aslında basit.

Daha önce Afganistan da görev yapan Bryan orada bir Meksikalı terörist galiba onu öldürüyor. Bu ölen adamın kardeşi de Bryan'ın kız kardeşini öldürüyor. Sonra olaylar patlak verdi. İstihbarat Bryan'ı kullanarak Meksikalıyı bulmaya çalışıyor.Ve en sonunda Bryan dan yardım istiyorlar.

Ölen kız çok tatlıydı yazık oldu. :D Clive Standen olduğunu 10 dakika sonra anladım :D Hiç oyunculara bakmadım. Benzetemedim de herhalde.

Dizi çöp değil. Favori dizilerinizi bitirdiyseniz arada izlenir.

Rolloya haksızlık etmişsin. Ondan daha kahpe karakterlerde vardır :D @sürgünüm

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dizi tarihinin Eyşan'dan sonraki en kahpe karakteri Rollo'nun yeni dizisi başladı. Buyurmaz mısınız? :) @destere @FaJi @OzaN @MEnes @MasacRE- @xemrexxx @sokak sanati
İzlemedim ama skylar white da eyşani aratmiyormuş :))) çok vardir rolliya gelene ka mesela @destere nin rüstem fantezisu var:A
dizinin yukarda anlatılan konusu pek sarmadı :) cia falan filan soğuk bir konu :) birde rollo ya zaten vikingden kıl kaptım ilk bölüme bakarım bir ara ama devamı şüpheli :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x1

Pilot bölümü idare eder. Tabii pilot bölümler pazarlama taktiği olduğu için kanallar ve izleyiciye güzel geliyor, önemli olan bundan sonraki bölümler. :)

Bryan'ın ormanlık evde baskın yediği sahne güzeldi. Ulusal Güvenlikçi ablanın adamları yetişmese Meksikalı tarafından kesilecekti paçayı iyi kurtardı. :)

Kız kardeşi çok güzeldi, ilk bölümden ölmesine üzüldüm. :(

@FaJi Rollo'nun Björn ile arası iyi diye Ragnar'a yaptıklarını unutacak mıyız? :) Ragnar Paris'lerde güç kaybetmese, kardeşinin ihanetine maruz kalmasa yaşıyor olabilirdi. :(
7/10