Türkiye'nin En Favori Çiftleri

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
benim tercihimde kenan imirzalıoğlu ve tuba büyüküstün ama daha dizi yayınlanmadı kısmet

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Şey yapanlar çift olmuyor mu ? :D Tövbestağfurullah , Efsanevi bir dizinin efsanevi çiftlerine çift demiyorsun . Güldürdün beni :D
aşk dediğin şeyden ibaretmi.
karşılıklı gülüşme,sahilde el ele oturma,onun gözünün içine saatlerce bakma onu görünce kalbinde kelebekler uçuşur.
aşk bıkılmayandır insan herşeyden bıkabilir ama aşktan asla benim bildiğim aşk budur öyle behlül bey bir nihal bir bihter sonra bir manken vardı bide o maşallahı var behlülün
bihterle koşu yaparken yada serada yada otelde yada yatta bağ evinde bıla bıla bıla .
Öyle ben tek tango sahnesi iyi idi başkada birşeylerini hatırlamıyorum ben.
behlülle bihterden daha iyi kerim ile fatmagül derim ben en iyisi onlardı.ama bihter olmaz bence.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,008
Puanı
1,061
karşılıklı gülüşme,sahilde el ele oturma,onun gözünün içine saatlerce bakma onu görünce kalbinde kelebekler uçuşur.
aşk bıkılmayandır insan herşeyden bıkabilir ama aşktan asla benim bildiğim aşk budur öyle behlül bey bir nihal bir bihter sonra bir manken vardı bide o maşallahı var behlülün
bihterle koşu yaparken yada serada yada otelde yada yatta bağ evinde bıla bıla bıla .
behlülle bihterden daha iyi kerim ile fatmagül derim ben en iyisi onlardı.ama bihter olmaz bence.
behlül ile bihter de o dediklerini istanbul sosyetesinin tanınmış simaları oalrak boğaza akrşı yapardı herkesin içinde :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,008
Puanı
1,061

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
behlül ile bihter in aşkı bu gizli-yasak aşk :D bir emir-feriha oalyı beklememek gerek :D

şikayet eden olur malum o şey sahnelerin olmaması gerektiğini düşünen çok :D
behlül bihterden çok aklıma
kanuni hürrem
kerim fatmagül
ezel eyşan geliyor aklıma
hıı bide şimdi kamran ve feride:D

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Sahnelere bakmıcaksın sorun orda işte. Genel düşün . Aşk-ı Memnu denince akla Bihter&Behlül gelir tıpkı Muhteşem Yüzyıl deninince Hürrem&Süleyman gibi . Ayrıca Aşk-ı Memnu'nun amacı zaten 'Gizli Aşk' olması .. Bihter aşkı için canını verdi bunu unuttun mu peki ? Behlül'ün onun için yaptıkları , adam onun için Amcasını , Nihali küçüklüğünden beri yaşadığı ve çok sevdiği kişileri bıraktı ..

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Sahnelere bakmıcaksın sorun orda işte. Genel düşün . Aşk-ı Memnu denince akla Bihter&Behlül gelir tıpkı Muhteşem Yüzyıl deninince Hürrem&Süleyman gibi . Ayrıca Aşk-ı Memnu'nun amacı zaten 'Gizli Aşk' olması .. Bihter aşkı için canını verdi bunu unuttun mu peki ? Behlül'ün onun için yaptıkları , adam onun için Amcasını , Nihali küçüklüğünden beri yaşadığı ve çok sevdiği kişileri bıraktı ..
Ben bilmem bihter behlul olmaZ bence ama süleyman hürrem olur kanuni o kadar şiir okudu hürreme ama şimdiki hürrem değil:)