Türkiye'deki Kadar İlgi Görüyorlar

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,784
Puanı
1,061
Türk dizilerinin ilgiyle izlendiği Yunanistan'da diziler Türkiye'deki kadar haber olmaya başladı.

Muhteşem Yüzyıl,İntikam,Karadayı ve Kuzey Güney gibi ilgi gören diziler gazete ve dergileri süslerken; Türk oyuncular da dergilere kapak oluyor.

7 Mepez TV (7 gün TV), Tiletheatis (TV İzleyicisi) ve TV Zappink gibi dergiler durmadan dizilerin haberlerini yaparken Beren Saat için ''İntikam için geri dönüyor''; Karadayı için ''2.sezon finalini kaçırmayın!'' haberleri dikkat çekiyor.Muhteşem Yüzyıl için fotoroman hazırlanırken, Tilerema dergisinin ''4.sezon sizi koltuğa bağlayacak!'' haberi ile dikkat çekiyor.Bir diğer Türk dizisi Kuzey Güney'in Dvd'leri ise ''Hepimizin beklediği dizi TV’de yok" sloganıyla Tiletheatis dergisi tarafından bedavaya veriliyor.

Dergiler oyuncuların özel hayatları ile de yakından ilgili.Buna en büyük örnek yeni doğum yapan Meryem Uzerli'nin ve bebeğin babası Can Ateş'in açıklamalarını kapağından okuyucuya duyuran Caio dergisi.
yun.jpg

@sürgünüm @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aha Karadayı için dediğin olay :A
Bir diğer Türk dizisi Kuzey Güney'in Dvd'leri ise ''Hepimizin beklediği dizi TV’de yok" sloganıyla Tiletheatis dergisi tarafından bedavaya veriliyor.

Hani Meryem'li kapak???

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Derginin birinde Cansel Elçin ve Beren Saat'de var Hatırla Sevgili'de izleniyor o zaman?

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,784
Puanı
1,061
Aha Karadayı için dediğin olay :A

Hani Meryem'li kapak???
ara bul onu da:bağır:

dvd konusuna girmeyelim :A

Derginin birinde Cansel Elçin ve Beren Saat'de var Hatırla Sevgili'de izleniyor o zaman?
evet fragmanlarına bakıyorum youtubeden :) fgsn my ile birlikte en çok izlenen dizi son yıllardaki :) engin akyürek in bir bulut olsam ı beren saatin hatırla sevgilsi ve aşka sürgünü hemen satın alındı fgsn den sonra :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ara bul onu da:bağır:

dvd konusuna girmeyelim :A

evet fragmanlarına bakıyorum youtubeden :) fgsn my ile birlikte en çok izlenen dizi son yıllardaki :) engin akyürek in bir bulut olsam ı beren saatin hatırla sevgilsi ve aşka sürgünü hemen satın alındı fgsn den sonra :)
Twitter ve Facebook'da Karadayı ile ilgili onlarca kapak var sen yine gidip Beren Saat'in fotoraflarını koymuşsun.:)

sMt45

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
342
Puanı
164
Karadayiya tebrikler Intikamada ... :)

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Yunanistanda Karadayının ilgi görmediğini sanıyordum ben
Muhteşem Yüzyılın karşısına karadayı konulmuş ve karadayı tutmamıştı muhteşem yüzyıl onu ezmiş geçmişti yanlış mı hatırlıyorum (b)

TubAsi

Üye
Reaksiyon puanı
251
Puanı
154
birtek o diziler ve oyuncular değil,aynı şekilde Gönülçelen ve de Tuba da Yunanistan dergi kapaklarını ve içeriğini süslüyor.:)
elimde resimleride var ama bu foruma resim eklemeyi beceremediğim için ekleyemedim.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Resme göre Burak hakkı Kenan'dan daha çok ilgi görürken Devleşmiş isim Beren Saat yok etmiş ortalığı.:A

Haberi okumadım.:(Neresiymiş burası.:D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tebrikler. Hepsi de izlediğim diziler. Başarılı olmalarını görmek güzel. :D