Türkiye, UEFA Uluslar Ligi'nde Küme Düştü! | Macaristan 2-0 Türkiye

Maç nasıl sonuçlanır?

• Macaristan Kazanır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Kadrolar belli oldu.
Konuya eklendi :D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Türkiye pek güzel oynamıyor. Daha yeni yeni ataklar yapmaya başladık.
Rusya 2-0 yenik şuan.

• Beğendim

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Türkiye pek güzel oynamıyor. Daha yeni yeni ataklar yapmaya başladık.
Rusya 2-0 yenik şuan.
Maça ev sahibi ekip ilk 15 dk etkili başladı Sonrasında baskıyı kırıp oyunun kontrolünü ele geçirdik.Devre bitimine dek oyun kontrolünü kaybetmedik.Kontralarla etkili olmaya çalıştılar.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Maça ev sahibi ekip ilk 15 dk etkili başladı Sonrasında baskıyı kırıp oyunun kontrolünü ele geçirdik.Devre bitimine dek oyun kontrolünü kaybetmedik.Kontralarla etkili olmaya çalıştılar.
Maçı kazanmaktan başka çaremiz yok

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Sen git bu sezon avrupada iki kez hat trick yap ama gel burada Hakan ve İrfan'ın yedeği ol. Ciddi manada Kenan, Hakan ve İrfan yüzünden milli ara olmasını istemiyorum. Hakan belkide milli takım tarihinde gördüğüm en boş oyunculardan biri olabilir. Nazım için de diyecek bir sözüm yok.

Fatih Terim'le Lucescu'nun el ele verip anasını ağlattığı milli takımı önce Fransa'nın olduğu gruptan çıkaran sonra uluslar liginde belki de a ligine çıkaracak olan Şenol Güneş'in bence de özür dilemesi gerekir. Bu milletin hakkı C ligidir.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sen git bu sezon avrupada iki kez hat trick yap ama gel burada Hakan ve İrfan'ın yedeği ol. Ciddi manada Kenan, Hakan ve İrfan yüzünden milli ara olmasını istemiyorum. Hakan belkide milli takım tarihinde gördüğüm en boş oyunculardan biri olabilir. Nazım için de diyecek bir sözüm yok.

Fatih Terim'le Lucescu'nun el ele verip anasını ağlattığı milli takımı önce Fransa'nın olduğu gruptan çıkaran sonra uluslar liginde belki de a ligine çıkaracak olan Şenol Güneş'in bence de özür dilemesi gerekir. Bu milletin hakkı C ligidir.
Hakan Çalhanoğlu Juventus ve birçok İngiliz takımının gündeminde yalnız çöp bir adam değil :A

• Güldürdün