Türkiye Süper Lig - Genel Transfer & Sohbet Konusu 🥅

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Farklı olanı konuşuyoruz galiba.
Berkan Kutlu ile olanı diyorum.
Eline çarptı evet ama eli vücuduna yapışıktı yani açık değildi, bir de çok yakındı vurulan şut Yani mesafe yoktu ve bu da penaltı kuralını belirliyor. Mesela fenerin ilk golünde de ofsayt yok çünkü rakip yarı sahası içindeydi son adam, eğer rakip sahası içinde olmasa ofsayt olacaktı…

Galatasaray’ın iptal edilen golüne karşılık son dakikada Galatasaray’a penaltı verilebilirdi aslında itme olduğu için, yüzde yüz penaltı demiyorum ama verilse verilebilirdi en azından VAR’a bakmaları gerekirdi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,183
Puanı
1,060
Eline çarptı evet ama eli vücuduna yapışıktı yani açık değildi, bir de çok yakındı vurulan şut Yani mesafe yoktu ve bu da penaltı kuralını belirliyor. Mesela fenerin ilk golünde de ofsayt yok çünkü rakip yarı sahası içindeydi son adam, eğer rakip sahası içinde olmasa ofsayt olacaktı…

Galatasaray’ın iptal edilen golüne karşılık son dakikada Galatasaray’a penaltı verilebilirdi aslında itme olduğu için, yüzde yüz penaltı demiyorum ama verilse verilebilirdi en azından VAR’a bakmaları gerekirdi. :A
Bu arada sizin kaleciye ne oldu bugün? Mesut sahaya atılan birşeyi alırken gayet sakindi, GS futbolcuları hatta Muslera niye öyle parladı anlamadım. Bizim kaleci olaylar olduktan sonra geldi, ayırmak için. Onun kartı haksızlık oldu bence.
------

Eli diyorsun işte başka pozisyon olmadı o penaltı değil işte :A
Bir tanede omuz hizası vardı ama herneyse :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu arada sizin kaleciye ne oldu bugün? Mesut sahaya atılan birşeyi alırken gayet sakindi, GS futbolcuları hatta Muslera niye öyle parladı anlamadım. Bizim kaleci olaylar olduktan sonra geldi, ayırmak için. Onun kartı haksızlık oldu bence.
------

Mert Hakan provokasyon yaptı orada ama klasik derbi olayları ve gerginliği, büyütülecek bir şey olmadı :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
------

Özil abim orda armaya vurup kudurtma işlemi yaptı ama sevimsiz Muslera niye o kadar koştu anlamadım. Ayarı yiyip kalesine döndü ama :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710

O itme sayılmaz pek ama bence Fenerin ilk attığı gol fauldü o ele penaltı diyenle futbol konuşmam ben :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Neresi faul oğlum ikili mücadele tamamen temiz. Hakemin tek hatası Marcao'ya kırmızı vermemesi.
Bence ikili mücadele değil fauldü hatta bu konuda netim Marcaonun pozisyonunu tam anlamadım ama Fatih Terim'in tepkisi kadar tepki göstermeden Sergen atılmıştı direkt :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
Bence ikili mücadele değil fauldü hatta bu konuda netim Marcaonun pozisyonunu tam anlamadım ama Fatih Terim'in tepkisi kadar tepki göstermeden Sergen atılmıştı direkt :A
Yok yok temiiiiz.
Marcao Ferdi'ye girdi direkt. Fatih'inki de direkt kırmızı sahaya girip topa dokunmak nedir?

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Yok yok temiiiiz.
Marcao Ferdi'ye girdi direkt. Fatih'inki de direkt kırmızı sahaya girip topa dokunmak nedir?
Aynısını Sergen yaptı kırmızı yemişti. O konuda evet ama golde ben net faul olduğunu düşünüyorum Marcaonun pozisyonunu tam anlayamadım o ayaği bacağa geliyorsa ikinci sarıdan atılabilirdi.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
Aynısını Sergen yaptı kırmızı yemişti. O konuda evet ama golde ben net faul olduğunu düşünüyorum Marcaonun pozisyonunu tam anlayamadım o ayaği bacağa geliyorsa ikinci sarıdan atılabilirdi.
Ersun hocanın ayağı kayıp sahaya girdi diye kırmızı vermişti aynı hakem :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24