Türkiye Süper Lig - Genel Transfer & Sohbet Konusu 🥅

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Korona olmasaydı aslında belki şampiyonluk düşünülebilirdi. Fatih Terim'i ve futbolcuları değiştirdi sanırım bu. :D

Ara bize hiç yaramadı ya, müthiş gidiyorduk korona öncesi ve tam kendimizi bulmuştuk. Sadece Galatasaray değil, Premier Lig takımları bile etkilenmiş. Yapacak bir şey yok. :D

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ara bize hiç yaramadı ya, müthiş gidiyorduk korona öncesi ve tam kendimizi bulmuştuk. Sadece Galatasaray değil, Premier Lig takımları bile etkilenmiş. Yapacak bir şey yok. :D
Bir de taraftar yok, onun da motivasyonsuzluğu var ama Başakşehir'in hiç öyle bir derdi yok. :D

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bir de taraftar yok, onun da motivasyonsuzluğu var ama Başakşehir'in hiç öyle bir derdi yok. :D

Başakşehir o açıdan en avantajlı kulüp konumunda şu an, işlerine geldiği bile söylenebilir bu durumun çünkü her sene buralardan veriyorlardı şampiyonluğu taraftarsızlık faktörüyle. :D

• Beğendim
Reactions: Araf

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Gece gece ben mi yanlış gördüm yoksa @emreemreu ve @12.Adam zaten Başakşehir'i mi seçmişlerdi? :eek: Fenerbahçe'yi oyladılar diye gördüm akşam ama şimdi bakınca Başakşehir'e geçmişler. :eek: Uykusuzluk kafa yapıyor sanırım.. :A

Anketi sıfırladım, artık öyle şeyler yapmıyorlar. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Başakşehir 69 Trabzonspor 68 Galatasaray 65 Beşiktaş 62 Fenerbahçe 60 diye tahmin yapmıştım aylar öncesinden buraya da yazmak istedim. Bakalım hiç tutabilecek miyim?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Galatasaray şampiyon olacak tabii ki ankete gerek yoktu bunun için. :D İki hafta arka arkaya Başakşehir ve Trabzon'u yenince puan farkı azalacak. İki takımın da şampiyonluk baskısı artacak. Bu iki takım da baskı kaldıramayan takımlar. Başakşehir geçen sezon bile şampiyon olamadıysa önümüzdeki 15 sene içinde şampiyon olmaları çok zor. İmparatorun söz konusu kupa olunca nasıl motivasyon sağladığını zaten hepimiz biliyoruz. Zaten Galatasaray'ın kadrosu da adeta yıldızlar topluluğu. Özetle anket çok gereksiz. Galatasaray kaç puan farkla şampiyon olur şeklinde açılsaymış daha mantıklı olabilirmiş...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Başakşehir'in şampiyon olacağını düşünüyorum. Taraftarın etkisiyle kazanıyordu takımlar özellikle ve bu etki artık yok. Bir de takımlar virüs psikolojisiyle oynuyor. Taraftarsızlığa alışık olan Başakşehir'in şampiyon olacağını düşünüyorum. Şu an için onlara en uygun ortam oluştu. Bütün maçlar seyircisiz olacak, hiç yabancı değiller.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Dün akşamki olaylar bizi şampiyon yaptı arkadaşlar. İlk kez bu kadar net konuşuyorum. Biz dün akşam kazansaydık belki de bu kadar iddialı olamayacaktık. Bundan sonra baskıyı artık Başakşehir onun kendini akıllı sanan yöneticileri yaşasın.

İnşallah şu kupa finali seyircili olur. Alanya kulübü dün akşam yaptıklarının karşılığını almalı.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Galatasaray şampiyon olacak tabii ki ankete gerek yoktu bunun için. :D İki hafta arka arkaya Başakşehir ve Trabzon'u yenince puan farkı azalacak. İki takımın da şampiyonluk baskısı artacak. Bu iki takım da baskı kaldıramayan takımlar. Başakşehir geçen sezon bile şampiyon olamadıysa önümüzdeki 15 sene içinde şampiyon olmaları çok zor. İmparatorun söz konusu kupa olunca nasıl motivasyon sağladığını zaten hepimiz biliyoruz. Zaten Galatasaray'ın kadrosu da adeta yıldızlar topluluğu. Özetle anket çok gereksiz. Galatasaray kaç puan farkla şampiyon olur şeklinde açılsaymış daha mantıklı olabilirmiş...

Totemin de bir adabı olur, @Tolstoyevski‘nin bile böylesine güçlü bir totem yaptığını görmemiştim bugüne kadar. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Başakşehir'in taraftar sayısındaki önlenemez yükseliş sürüyor. Fenerbahçe ve ardından Beşiktaş'la başlayan sürece şimdi bizler de katılmış durumdayız. Şu anda bir 50 milyon taraftarı vardır Başakşehir'in :A
TS'ye karşı İstanbul United olduk resmen. O kupa İstanbul'a gelecek... :A

BMP98DxCIAAYF2J.jpg

• Güldürdün
Reactions: MasacRE